Як Встановити сифон для пральної машини

Пральну и Посудомийні машини сегодня можна зустріті в шкірному будинку, при Авторитети, володіючі стандартними розмірамі, смороду відмінно впісуються в обстановку приміщення - акуратно стають в шафи, під столи и т.д. З'єднуючісь з системою каналізації, Такі предмети побутової техніки, як и всі види сантехніки, повінні буті оснащені сифоном, Який Забезпечує наявність в відвідної трубі гідравлічного затвора, что перешкоджає Проникнення в приміщення непріємного запаху каналізації.

Яким чином можна правильно підключіті побутову техніку подібного роду, вікорістовуючі при Авторитети сифон для Підключення пральної машини, ми розглянемо в Нашій статті. сифон для пральної машини

Особливості установки пральної машини

В інструкції до пральної або посудомійній машині винен буті Позначення Показник експлуатаційного тиску води. При установці пральної машини у ванній на верхньому поверсі слід перевіріті, чі забезпечен перепад висот з Накопичувальний баком необхідній лещатах.

Що стосується ніжніх поверхів, то на них проблеми з недостатньо високого тиску зустрічаються рідше, особливо, если подача холодної води проводитися від труби, что подає мийки. Тім не менше, при встановленні двох и более машин рекомендується проконсультуватіся з фахівцем в даного пітанні.

Схема Підключення, крім самой пральної машини, винна віглядаті таким чином:

 1. Труба підводіть півдюйма (15 мм) в діаметрі.
 2. Вентиль машини.
 3. Шланги підводять з ПВХ.
 4. Введення води.
 5. Шланг злівній.
 6. Труба водозабірна.
 7. Сифон для зливу пральної машини.
 8. Труба злівна півтора дюйма (40 мм) каналізаційна.

Підводка води і установка самонарезающих вентілів

У комплекті пральних и посудомийних машин передбачені ПВХ шланги, прізначені для з'єднання Введення води, Які розміщені позаду машин, зі спеціальнімі міні вентилями, например viega, что підключаються до системи водопроводу.

Помощью даних вентілів перекрівають воду во время технічного обслуговування машинки, причому подача води до других передбачення типам арматури не пріпіняється.

сифон viega для пральної машини

Вібіраті слід такий тип вентиля, щоб ВІН БУВ найбільш практичний, что стосується зручності его під'єднання та Користування ним.

При розташуванні труб холодної та гарячої води, зручне проходять около місця установки машини, для ее Підключення до водопровідної системи может буті використаних Спеціальний самонарезающий вентиль, помощью которого может буті Зроблено отвір в трубі водопроводу без Відключення и зливу з системи води.

Коженая з таких вентілів має кольорове маркування та Різьблення для з'єднання машини до шлангу. Однако підключаті Такі вентилі НЕ рекомендується, если далі по трубопроводу Встановлені водозабірні прилади, что вімагають високого тиску води, оскількі врізався в трубу кран может злегка Зменшити Загальну перетин труби.

Самонарезающий вентиль монтується таким способом:

 1. До стіні позаду труби прікручують опорної пластини кріплення хомута.
 2. Розташовують на ній накладку з прокладкою з гуми. Перед прікручуванням накладки до опори перевіряють правільність установки прокладки.
 3. Переконайся, что вентиль вімкненій, вворачивают его в накладку. Вбудований в вентиль різець при Авторитети створі в трубі отвір необхідного діаметра.
 4. ВСТАНОВИВ вентиль у вертикальному положенні, затягують Гайкова ключем регулювальна контргайку, после чего під'єднують машинний шланг до вентильному виходе.

Пристрій відгалужень

сифон для пральних машин

Тепер розглянуті правила пристрою підводіть и відводіть систем - установки підводіть и відводіть систем, то, як повінні встановлюватіся вентилі и сифон для для пральної машини. При відсутності в безпосередній блізькості від машини підходящіх водопровідніх труб, відгалуження можна віконаті від кухонних труб подачі води.

Трубу-відгалуження підводять до Зручне для Підключення місця поряд з машиною и встановлюються в даного місці запірній елемент зі Стандартним з'єднанням компресійного типу, после чего підключають до него вступної шланг машини. Перед прістроєм відгалуження і установка вентиля, буде нужно відключіті воду и злиться ее з системи.

Шланг пральної машини, відвідній воду в систему каналізації, підлягає підключенню до зазначеної системи.

При стандартному способі пристрою каналізаційного відводу вікорістовується пластмасова полуторадюймовим (40 міліметрова) труба и сифон для пральної и посудомійної машини, что підлягають з'єднанню один з одним.

Як правило, сифон, відводіть труба и їх кріплення реалізуються в єдиному комплекті. Злівній шланг вільно вставляють в каналізаційну трубу, при Авторитети Стічні води НЕ матімуть возможности потрапляті назад в машину, оскількі на їх шляху буде розташованій сифон з відведенням для пральної машини.

Зазвічай в інструкціях Підключення пральних та посудомийних машин вказується, Яким чином винна розташовуватіся відводіть труба, но если подібні рекомендації відсутні, тоді Відкритий верхній Кінець труби розташовують на вісоті НЕ более 600 мм над рівнем підлоги. Далі проробляють отвір в стіні и віводять злівну трубу в каналізаційний стояк помощью з'єднувального патрубка.

Мінімальній ухилу злівної труби у БІК ее з'єднання з каналізаційнім виходом рекомендується влаштовуваті не менше 20 мм на 1 м Довжина труби.

Відведення в сифон Раковини

сифон для раковини під пральну машину

Сифон для раковини під пральну машину активно вікорістовується як засіб для Приєднання відвідної труби. При Авторитети сифон для умивальника під пральну машину винен буті оснащень відповіднім з'єднувальнім патрубком. У злівній шланг машини при такому з'єднанні нужно Вставити антісіфонній зворотнього клапан.

Сифон для раковини над прально машиною розташовуватіся не винних, оскількі при Авторитети НЕ можливо буде Забезпечити необхідній ухилу відвідної труби.

Колі всі перераховані роботи віконані, можна перейти до пристрою додаткової гідроізоляції ванної кімнати, если таке НЕ Було изготовлен Ранее, для забезпечення Додатковий захисту в разі Виникнення аварійної ситуации. После цього сифон для пральної машини, як и сама побутова техніка, могут вважатіся Встановлення.