Які бувають перегородки у ванній кімнаті

Сучасний дизайн інтер'єру ванної кімнати абсолютно різноманітній. ВІН може включати в себе Різні елементи, Які ще кілька років тому вважать непрійнятнімі в даній кімнаті. Стилі та напрямки в обробці такоже залежався від власного смаку і бажань. А головне, наявність великого асортименту будівельних матеріалів допомагає втілюваті Різні задумки і фантазії.

До Незвичайна рішенням, ласка може стати відміннім елементом кімнати, можна Віднести перегородку або ширму. На сьогоднішній день такий Хід в оформленні кімнати - зовсім НЕ рідкість.

peregorodki-vannaya-komnata-01 peregorodki-vannaya-komnata-02 peregorodki-vannaya-komnata-03

Для чого потрібні перегородки у ванній кімнаті? На це питання може відповісті тільки сам господар, віходячі зі своїх потреб в ремонті. Однак у більшості СУЧАСНИХ фото прикладах інтер'єру ми все-таки зустрічаємо Різні перегородки, Які можуть Виконувати як декоративну, так і іншу функцію. Про це докладніше.

  • Декор. Загаль, КОЖЕН з нас прагнуті прікрасіті своє житло, внести в нього незвічність і Особливий затишок. Перегородка може Виконувати прекрасну декоруючу функцію. Наприклад, оформляючі кімнату в японських стилі, бамбукові ширма буде відміннім ДОПОВНЕННЯ до загально інтер'єру. Вона підкресліть натуральність оздоблення (що властіво авторитет напрямку) i прекрасно прикрас приміщення. Ще одним способом в декорі може стати скляна перегородка з різною розписом.
  • Зонування. Допомогою перегородки можна відмінно розділіті кімнату на Різні частини. Наприклад, відокреміті саму ванну, душова, умивальник. Зробити преграждения у вигляді колон з боків дзеркала і раковини, відокремівші ТІМ самим її від Загальне простору кімнати. Або зробити акуратная нішу, в Якій може перебуваті пральна машина або водонагрівач. Допомогою таких РІШЕНЬ можна раціонально використовуват простір, зробити його максимально Затишне і корисне.
  • Маскування. Саме так. Ширма або перегородка може стати Відмінною маскуванням, наприклад, у випадка якщо дуже сильно віпірають труби і технічно їх Неможливо сховаті під фальш-стіні, можна Оформити їх у вигляді невелікої перегородки - колони, на якові повісіті світильник або Встановити кілька полиць. Ті ж стосується і інших елементів. Наприклад, суміщеній санвузол. Щоб заховаті сам унітаз, можна для цього зробити Спеціальне прегражденіе, тоді і ванна кімната прідбає більш естетичний вигляд.

ВіДі перегородок

Звичайний, оформляючі кімнату, і заміслюючісь про прісутність даного елемента, в Першу Черга з'являються думки, з якого матеріалу краще зробити, як буде швидше, простіше, надійніше. Однозначної ВІДПОВІДІ тут немає. Всі поклади від самого напрямки в інтер'єрі і від фантазії. Альо більш-Менш чітко можна привести основні матеріали, з якіх роблять ті чи Інші преграждения.

Дерево

Цілком можливо, що на цею рахунок послідує безліч заперечень. Аджея дерево не Надто добро поводиться в умовах підвіщеної вологості. Альо це можна Було б Сказати років 15 тому. Інфекцій існує Величезна Кількість різноманітніх села покриттів, Які роблять Зараз матеріал, крім того, що стійкім практично до Всього, так ще й довговічнім.

Скло

peregorodki-vannaya-komnata-04 peregorodki-vannaya-komnata-05 peregorodki-vannaya-komnata-06

Куди без нього? Причому скло необов'язково може буті натуральним. Нерідкі випадки прісутності елементів з оргскла, Які крім того, що чудово віглядають, мают відмінну стійкість до механічніх навантаженості та пошкодженню. Причому, як і у випадка з деревом, елемент з такого матеріалу Цілком можна зробити своїми руками. Достатньо знаті його Властивості, а ВІН зовсім невибагливий, і правильно підібрати кріплення.

Гіпсокартон

Найпошіренішій і улюблений всіма вид ОБРОБКИ сьогодні. ВІН ї достаточно простий в ЕКСПЛУАТАЦІЇ і монтажі. Чи не потребує додаткової ОБРОБКИ (у випадка з ванною, гіпсокартон йде водонепроникний) і не вибагливих у догляді, до того ж ВІН НЕ запалюється, что НЕ горить, чи не гніє і не розсіпається з Годін. Зробити перегородку своїми руками нескладно. Можна скористати фото прикладами, а можна віходіті зі здорового глузду. А самє, віготовіті обрешітку майбутнього огородження, після чого обрізаті листи за необхіднімі параметрами і прікріпіті до Напрямна профілів.