Вибираємо оригінальні фіранкі для ванної

Важлива додаткова елементом в декорі будь-якої ванної - це шторки або фіранкі. Якщо подивитись на фото Вже відремонтованої красивою ванної кімнати, ВІДСУТНІСТЬ фіранок або якого-небудь «огорожі» зони купання від всієї кімнати Робить ванну порожній, з'являється Відчуття, що чогось НЕ вістачає. І Дійсно, фіранкі - Це не тільки спосіб захисту підлоги від попадання волога або миючих засобів, це прекрасний акцент в інтер'єрі, Який може доповніті будь-який дизайн.

Наприклад, непогано буде віглядаті в суміщеному санвузлі фіранкі, заглушки і чохол сидіння унітазу, екран під ванну в одному колірному рішенні. Це буде оригінальне підкреслення стилю кімнати. Ті ж можна застосуваті Із збереженням. У разі якщо загальна обробка однотонна і не має малюнків, то Легкі геометричні зображення на ціх деталях інтер'єру будуть прекрасно відтіняті Загальну монотонність.

Як вібрато фіранкі

Тут все не так складно. По-перше, Варто візначітіся з матеріалом. Шторки існують декількох тіпів: вінілові, поліетиленові, тканінні (зазвічай вікорістовується водонепроникне синтетична тканина).

За щільністю тканини такоже відрізняються. Існують Прості, Легкі і тонкі, а є й важкі, Щільні шторки.

Тепер розглянемо кілька варіантів зображення, а точніше стиль фіранок, Аджея ВІН такоже різноманітній. Асортимент сьогодні дуже великий, все обмежується самим стилем інтер'єру у ванній, з цього і почнемо.

Класика

zanaveski-dlya-vannoy-01 zanaveski-dlya-vannoy-02 zanaveski-dlya-vannoy-03

Якщо ваша ванна - це яскравий приклад класики або змішаного бароко, а в декорі переважають бордові, золоті та бронзові кольори, то, звичайна, ідеальнім варіантом будуть шторки в стилі «театральних гардин». Смород можуть буті Важко з великими «золотими кільцями», можуть йти одним полотном, або імітуваті сценічні «лаштункі», розсовуючі в Різні боки. З такими фіранкамі КОЖЕН вихід з ванни буде подібний виход «на біс» після вдалої прем'єри.

Модерн

zanaveski-dlya-vannoy-04 zanaveski-dlya-vannoy-05 zanaveski-dlya-vannoy-06

У Цю ванну підійдуть більш Легкі шторки з нейтральним малюнком. Непогано будуть віглядаті напівпрозорі поліетиленові з нанесенням характерного орнаменту.

Хай-тек

zanaveski-dlya-vannoy-07 zanaveski-dlya-vannoy-08 zanaveski-dlya-vannoy-09

Це шторки космічні, хромові, з Якою-небудь зображеної геометрією, з чітко соблюденной сіметрією.

Прикольні фіранкі

Інфекцій дуже багато цікавіх інтерпретацій цього атрибута. Для любителів посідіті в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ є, наприклад, шторки з імітацією головної Сторінки відомої мережі, а місце під фото - прозоре віконце на вісоті СЕРЕДНЯ зросту. Ось і виходе з боці, що ця велика сторінка, а не фіранка.

Не менше цікавімі є фіранкі з різного роду сюжетами або написами. При бажанні їх можна замовити в спеціальній майстерні інтер'єрної друку. І отріматі авторський аксесуар для ванної кімнати.

Наприклад, фіранка з великим жовтим смайлом обов'язково підніме настрій, Зроби ваш ранок бадьоріше і скрасіті похмурі будні. Орігінальною буде шторка у вигляді настроювальної табліці телебачення. Заряд гарного настрою такоже подарує напівоголені зображення Чоловіка або жінки, відоміх комічніх персонажів.

А вісь Любителі екстріму та бажаючі полоскотаті свої нерви можуть вібрато шторки у стилі творів Хічкока. Це можуть буті «закрівавлені» сліді рук або «тінь зі зброєю», яка готується до нападу. Проти з такими темами треба буті Обережним.

zanaveski-dlya-vannoy-10 zanaveski-dlya-vannoy-11 zanaveski-dlya-vannoy-12

Альо для КРАЩИЙ самопочуття краще вібіраті нейтральні зображення, наприклад, МОРСЬКИЙ прибою, «Райське саду» або ніжніх лілій на тлі водної гладі. Навіть незважаючі на ті, то морська тематика здається побітої, для ванної кімнати вона завжди актуальна.