Заміна ванни своїми силами

Успішна заміна ванни своїми руками - нескладні і Радісна робота: Аджея це необхідній особистий міні - водойма, доступний в будь-який час дня і ночі - морський або річковий релакс в усі пори року, причому, не віходячі з дому.

Це універсальне місце для Бажанов відпочинку, гігієні, лікування від усілякіх хвороб травами, МОРСЬКИЙ сіллю та іншімі перевіренімі століттямі народними Засоба або сучасности досягнені медицини і техніки.

заміна ванни

Заміна краще реставрації

Стародавні ванни з мармуру або дерева, з МІДІ, срібла і навіть золота зараз замінені більш прийнятною і Зручне чавуна, сталевими або новітнімі акриловими ваннами.

Альо у всіх ванн є свій Термін служби - 10 - 20 років, потім Їм потрібна заміна, а не компромісній пластиковий вкладиш або реставраційне, нехай навіть епоксидних покриття, Які Швидко втратять свій вигляд і якості.

Так з'являється можлівість ванну поміняти і привнести новизну в наш затишок, вибрать модно ванну більш підходящіх Розмірів, ексклюзивних форм, що дарує комфорт і здоров'я. Демонтаж старої ванни і установка нової Прості і не вімагають багато годіні і сил на відміну від її Вибори.

Вибір нової ванни

 • Чавунні ванни - Традіційні, Надійні, довговічні. Однак ця класика забирає Чимаев тепла у води.
ванни заміна
 • Стальова ванна - Така ж міцна, але ліг, хоча НЕ позбавлена ​​недоліків: одноманітність моделей обмежує нашу фантазію і дизайн кімнати.
  І тепло без Певного утеплювачів утрімується погано. А емаль від легких ударів прикро сколюється. Зате монтаж найпростішій: Вставити ніжки в кріплення, закріпіті МЕТАЛЕВИЙ клинами, поставити зверху на них ванну - це вся установка.
поміняти ванну

Під ніжки сталевої ванни треба підкласті пластинки з гумі.

 • Акрилові ванни Радують теплом, легкістю, різноманітністю дизайну, вітонченістю. Смород особливо Популярні ще й тому, що установка ванни з акрилу не склад труднощів: у комплекті є система потрібніх кріплень.
  Однак ЦІ ванни треба берегти від механічніх пошкоджень: Падіння великого Гайкова ключа при монтажі може зашкодіті НЕ тільки поверхню.
ванну поміняти

Демонтаж старої ванни

Ванни заміна ПОЧИНАЄТЬСЯ з демонтажу старої ванни.

 • Від'єднання випуску води, сполучається з каналізацією через сифон, і кранів - змішувачів для Наповнення її водою. З цією роботів можна Цілком впоратіся самостійно, і тільки на винос і псоз ванн треба поклікаті помічників: чавунні і сталеві вироби важкі і незручні для перестановки.
 • Старі чавунні сифони можуть буті наглухо замурування. Альо, коли стара ванна буде Повністю отвінчена і почни рухатіся, все відпаде само. При заміні ванни краще такоже замініті частина службового трубопроводу.
замініті ванну

Необхідні при авторитет інструменти

 • сантехнічній розвідній ключ,
 • викрутки,
 • плоскогубці,
 • стамеска, щоб збити стару глину,
 • ломик, щоб зрушіті ванну з місця.

Зверніть увагу!

Старий дріт заземлення, зазвічай прикручений до ніжки ванни, треба Зберегти: пральна машина та Інші електроприлади небезпечні без заземлення.

Установка нової ванни

Дотрімуючісь Певної послідовність, всі Дії по заміні ванни можна провести самостійно.

Підготовка місця

Щоб поміняти ванну, спочатку слід ретельно очистити і підремонтуваті весь простір під ванною, Щоб не засмучуватіся від постійного нагадування про КОЛІШНІЙ розрусі - це на 50% позбавіть від майбутнього забруднення і не тільки підлоги у ванній кімнаті.

Пив в тріщінах бетону, труси стара фарба і цегляна крихта з-під ванни потім будуть Постійно осідаті на стінах і меблів.

Монтаж ніжок

Чи не Варто зменшуваті висота ніжок при установці ванни: коли треба буде замініті сальники сифона, то передбачення інженерамі вільне технологічний простір дозволіті це зробити, а такоже усунуті ТЕКТ під найважлівішімі Вузли.

заміна ванни своїми руками

Створення нової обв'язки

Далі монтуємо елементи нової обв'язки. Пам'ятаємо, що нінішня фурнітура віготовляється з пластика або поліетилену. Тому гайки легко закручуємо до Виникнення Першого опору.

Сифон з'єднуємо Із стояком каналізації гумових манжет. СІН-трубу сифона можна Сформувати так, щоб усунуті можлівість будь-якіх засмічень, тобто зробити вігінна мінімальнім.

монтаж обв'язки

Монтаж випуску

Незручно монтуваті випуск, тому що ВІН розташованій в самій Нижній точці. Це ускладнює установку сифона. Альо можна спочатку з'єднати сифон з каналізацією, а потім Встановити ванну, за умови, що вона НЕ чавунна - її Важко З першого разу поставити точно на потрібне місце.

Для цього прямо в розтруб труби вкладаємо муфту, в якові потім вставімо патрубок сифона. Альо перед ЦІМ гумових муфту зсередини і зовні треба змастіті сіліконовім герметиком.

монтаж сифона проводитись за схемою

Підключення ванни

Колі сифон Вже змонтованій, ставіміе і ванну. Навіть при установці акрілової ванни потрібен помічник: один знизу прітіскає випуск сифона до зливу ванни, а другий Вставити і закриття горловину.

Альо самперед необхідно зовні поставити прокладку між днищем ванни і випуском сифона. А силіконовий герметик з обох сторін прокладки полягли монтаж.

Установка переливу

 • З'єднуємо шланг і горловину переливу: на шланг одягнемо пластикову гайку, потім клиновидную прокладку, причому Вузька кінцем до обрізу шланга.
 • Шланг вставімо в тонку трубу і закрутімо гайку, яка засунь в трубу Цю прокладку і надійно зафіксує шланг.
 • Інший Кінець шланга переливу подсоединим до Вже готового встановленим сифона.
 • Потім прігорнемо перелив до відчінілі і вкрутіті горловину з різьбленням. Шайбу, змастівші герметиком, поставімо між ванною й корпусом переливу.

Всі з'єднання загвінчуємо руками. А Вилковому ключем або пассатижами треба затягнуті горло головного випуску та переливу.

в ув'язненні виконуємо облицювання

Перевірка роботи

Слід налито трохи води у ванну, а потім віпустіті її. Якщо десь просочується вода, необхідно підтягнуті з'єднання. Користуватись ванною бажано тільки через 6 годин після установки - цього годіні Цілком достатньо для полімерізації сілікону.

Як бачим, замініті ванну самостійно - впоратіся НЕ важка навіть для тихий, кому який раніше не доводіті Виконувати сантехнічні роботи.