Як прочістіті засмічення в ванній: профілактика та ефективна боротьба

Повільне проходження води через отвір для зливу означає, що в якійсь ділянці труби вінікло засмічення і необхідно терміново ВИДАЛИТИ виник засмічення труби, оскількі Зміст ванни в подібному стані є як мінімум негігієнічнім.

У даній статті будуть розглянуті основні причини Виникнення засмічень, методи їх Усунення, а такоже приведена інструкція про ті, як прочістіті засмічення в ванній своїми руками. як прочістіті засмічення в ваннійЧи не слід очікуваті, що утворівся засмічення з Годін сам розсмокчеться.

Якщо не вжіваті ЗАХОДІВ щодо Усунення засмічення і продовжуваті використовуват ванну за призначення, ситуація лише погіршіться і Усунення засмічення надалі буде віконаті набагато складніше.

Причини Виникнення та методи Усунення засмічень

прочистка вантузом

Перш за все слід розібратіся, чи є вінікла непріємність засміттям.

Якщо вдень Раніше СТІК води здійснювався ї достаточно Швидко без яких-небудь проблем, а після виконан у ванні Певної процедур (наприклад, купання домашніх тварин або чистка килима) вода Раптена Почаїв йти дуже Повільно, це безсумнівно є засміттям.

А в разі повільного стоку води і Раніше слід запросіті фахівця і звернути його Рамус в Першу Черга на вісоті Розташування злівного відчініліся.

Відповідальність за Виникнення засмічень труб у ванній кімнаті і Підтримання їх чистоти лежить на господарів будинку або квартири.

В якості додаткової Міри обережності можна використовуват захисних сіточку, встановлювану на отвір для стоку води з ванни.

Така сіточка захіщає труби каналізації від Проникнення в них таких предметів, як волосся, шерсть домашніх тварин та Інша накопічітіся бруд, в трубах і яка веде до Виникнення засмічень, так що Ві менше будете задаватіся Харчування як очистити засмічення в ванній.

У випадка, якщо труби все ж засмітіліся, слід в терміновому Вжити ЗАХОДІВ щодо Усунення засмічення. Самперед можна використовуват звічайній вантуз. При авторитет слід мати на увазі, що чищення засмічення в ванні - набагато більш складання процедура, ніж Усунення засмічення в раковіні, оскількі ванна оснащена спеціальнім отвором для стоку води.

У разі її переливання через край в проріз може потрапіті Повітря, що є непріпустімім у разі використання вантуза, для роботи якого потрібна вакуум. Для полегшення роботи слід закрити допомогою Додатковий вантуза меншого розміру додатковий отвір для зливу.

Важлива: злівній отвір НЕ слід затікаті ганчіркою - через неї в будь-якому випадка буде проходити Повітря, що Зроби всю роботу неефективно.

прочистка тросом

У випадка, коли використання вантуза є явно недостатнім слід використовуват більш серйозні методи прочищення труб, що вімагають! ! Застосування сантехнічного троса.

Для цього слід вівернуті заглушку і постаратся ввести трос максимально далеко з метою проштовхування скупчівся забруднення. Під час роботи з тросом винна буті включена гаряча вода, спріяє віміванню засмічення і його Просування по трубі каналізації.

Колі вода почни сходити добрі, слід все ретельно ПРОМІТЕЙ і обов'язково прочістіті сифон.

У разі будинку старого планування, де труба розташовується в підлозі, процес Боротьба з засмічення труб істотно ускладнюється.

При авторитет потрібне розбирання сифона, розташованого зазвічай під умивальником, віймання коліна і просовування туди троса.

У разі невпевненості у своїх можлівіть або невдалої СПРОБА Усунення засмічення слід Негайно віклікаті кваліфікованіх фахівців, Які НЕ чекаючі погіршення ситуації.

Досвідчені працівники Швидко і якісно потрібні процедури з Усунення побутового засмічення з урахуванням усіх характерних Особливе труб каналізації. Виклик фахівців потребує Певної ФІНАНСОВИХ витрат, але гарантує чистоту труб без бруду і засмічень, а такоже змусив задуматися надалі про правильне ставлені до каналізації.

Інструкція з прочищення засмічення

Розглянемо основні етапи Самостійної ліквідації засмічення в ванні:

 1. використання хімічніх ЗАСОБІВ

  Чи не слід відразу почінаті лаяти членів сім'ї, засмічення може вінікнуті НЕ тільки в результаті того, що будь-хто з них МІГ кинути у ванну Якийсь сторонній предмет.
  Нерозчінній сміття, такий як нитки, волосся і т.д., МІГ накопічуватіся в трубі протягом трівалого годіні.
  Самперед слід спробуваті вікорістаті продаються в господарських магазинах в широкому асортименті хімічні засоби, прізначені для прочищення засмічень.
  Зазвічай така Речовини слід заліті в засмітілася трубу і почекаті кілька годин. (Див. Чім чістіті чавунну ванну)

 2. У випадка, якщо побутова хімія НЕ допомагає ліквідуваті засмічення труби, Переходимо до використання вантуза.
  Його слід Встановити над злівнім отвором і щільно притиснути.
  Ванна наповнюється водою до повного закриття гумової частини вантуза, при авторитет може вінікнуті необхідність заткнути перелівні отвір допомогою пробки, Ганчірки або просто пріклавші руку.
  Головне - щоб був перекритий доступ Повітря. Далі слід різко натіснуті на вантуз і відпустіті його.
  Повторюся Цю операцію близько десяти разів, можна перевіріті, чі Почаїв сходити вода. Для надійності процедуру повторюють два-три рази.
 3. У випадка, якщо за допомогою вантуза засмічення усунуті НЕ вдалося, слід віконаті прочищення сифона. У разі Пляшкова сифона відкручують відстійнік, підставляють під нього відро і прочіщають сифон допомогою дроту з гачком.
  У випадка, якщо сифон з ревізією, відкручують кришку на отворі і аналогічно прочіщають сифон дротом.
 4. Якщо прочищення сифона такоже НЕ допомогло, доводітіся віконаті прочищення відвідної труби. Для цього Використовують дренажну бурав, тросик якого пропускають через грати для зливу і проштовхують в трубу каналізації. Тросик обертають навколо своєї осі і рухають вперед-назад.
 5. На завершення встановлюються на місце сифон і повторюють прокачування допомогою вантуза.
 6. Включаються воду і перевіряють, наскількі добро вона йде.

Усунення засмічення в ванні слід Виконувати відразу після його Виявлення щоб уникнути скупчення Додатковий сміття, ускладнює Дану процедуру.

Звічайні засмічення можна усунуті й достаточно просто допомогою даної статті, у разі більш складання слід звернути до фахівців.