Яку ванну вібрато акрилові або чавунну. Розбір основних відмінностей

Як правильно вібрато ванну? ЦІМ харчування задається безліч людей, що вірішілі зробити ремонт.

Перші ванни були створені кілька тисячоліть тому. Матеріали, Які колись вікорістовувалі, були вельми разнообразні.В Хід йшлі дерево, і бронза, і навіть мідь! Був серед них і чавун, Який популярністю у віготовленні ванніх і інфекцій. якові ванну вібрато акрилові або чавуннуЗвичайний, чім більшій вибір, ТІМ більше у нас можливости вібрато тієї товар, Який задовольніть зажадає Найкращий чином, однак і заплутатіся серед такого широкого асортименту дуже легко.

До слова Кажучи, акрилові ванни, про Які так само піде мова нижчих, були вінайдені порівняно недавно в порівнянні з Чавун. У Нашій країні продавати їх стали тільки в 90-х роках і в тій годину вважать розкішшю. Тепер смород набагато доступніше, прот вибір між ЦІМ матеріалом і чавуна Раніше складання.

Насправді, ванна кімната - це не просто обитель чистоти, це й місце відпочинку, тому в її віборі можна і навіть потрібно буті вібагліві.

Безліч людей, що вірішілі поміняти ванну, стають перед Харчування Про ті, що ж Їм вібрато?

Щоб прийти до якогось рішення, потрібно буде вібрато і ті, на якові суму Ві розраховуєте, і ті, Яким повинен буті виробник нової ванни, і ті, з чого вона винна буті Зроблено.

Ванни бувають Зроблений з Наступний матеріалів:

 • Чавун;
 • акрилові;
 • сталевими.

Чавунна ванна

Чавунна ванна з'явилася дуже давно і доніні залішається дуже надійнім, міцнім матеріалом, Який, ТІМ не менше, Виглядає дуже Естетичне Завдяк нанесенні емалі.

якові ванну вібрато чавунну або акрилову

Її завдаючі в декілька шарів, що дає можлівість сучасним чавуна ванн добро віглядаті і буті як матовими, так і глянсовий.

Деякі Виробники ПІШЛИ ще далі і почали додаваті в емаль іоні срібла, Які допомагають і спріяють очищення води, набираемой у ванну.

Безсумнівно, як у будь-якіх інших ванн, у Чавун є як плюси, так і мінуси.

Переваги чавунної ванни

 1. «Безшумність». Ванни, зроблені з даного матеріалу, є й достаточно тихими і не резонують при ударі, а при ллється воді, звук і зовсім стає приглушеним.
 2. Низька теплопровідність. Вода в ванні НЕ буде остігаті занадто Швидкий.
 3. Простий догляд. Ванну з глянсовий емаллю міті Вкрай просто, а бруд на її поверхні і зовсім НЕ скупчується.
 4. Довговічність і міцність.

Говорячі про Останній пункт, можна згадаті і те, що чавуна ваннами корістуються Вже дуже багато років і зовсім не тому, що просто до них звіклі.

Зверніть увагу!

Емалеве покриття чавунної ванни відрізняється красивим БЛІСКОМ, якого немає у акрилу.

Недоліки чавунної ванни

 1. Велику Вагу. Ванна, Зроблено з даного матеріалу дуже масивною і ї достаточно важка. Відповідно, це доставіті клопоти при її перевезення і монтажу.
  Так само Варто враховуваті, що вітчізняні чавунні ванни набагато важчий імпортних. У Середньому вага ставити близько ста двадцяти кілограмів.
 2. Уразлівість емалі. Якою б якісною вона НЕ булу, якщо в ванну Щось необережному впустіті, то шматок емалі може відколотіся.
  Втім, Фоля предмет винен буті ї достаточно масивною, щоб створити пошкодження і ТІМ більше можна зробити Відновлення чавуна ванн.
 3. Великого Вибори в плані форми немає. Більшість чавуна ванн мают Прямокутній форму, а альтернатив авторитет дуже мало.

Вартість чавуна ванн у Середньому становіть 25 тисяч рублів, однак ціна може сильно варіюватіся залежних від виробника, додаткова функцій, а так само Розмірів ванни.

Акрилова ванна

На відміну від Чавун побратимів, акрилові ванни можуть буті абсолютно різніх форм. Смород з'явилися не так давно, але Вже встіглі заслужіті Довіру і набраті Популярність.

Від якості та кількості шарів акрилу в Майбутнього буде залежатися і якість самої ванни.

біла акрилова ванна

Акрилові ванни віробляють Із спеціального літтєвого поліметілметакрілату. Лист-заготовка нагрівається до певної температури і таким чином досягається пластічність матеріалу.

Після цього листу надається потрібна форма. Саме Завдяк авторитет методу, акрилові ванни здатні прійматі Різні форми.

Яким бі пластічність ні акрил, тієї, що має Висока якість, что НЕ стані гнути дуже сильно, тому не перестарайтеся з хімерністю форми ванній.

Колі матеріалу додана потрібна форма, в Деяк місцях лист стає занадто тонким і це доводітіся віправляті. Для того щоб зміцніті такі «дірі» застосовуються Різні методи і технології, наприклад, на стінкі наносітіся куля смоли або скловолокно.

Днище Деяк ванн зміцнюється допомогою МЕТАЛЕВИЙ каркаса. Робиться це в тихий випадка, коли матеріалу Належить відчуваті Великі НАВАНТАЖЕННЯ.

Зверніть увагу!

Тверджень, що при ВИРОБНИЦТВІ акрилових ванн вікорістовується Виключно сам акрил невірно.

Це Було б занадто дорого, тому часто до цього додається синтетичний пластик, Який до Всього Іншого є більш пластичним і дозволяє надаваті ванні будь-яку Бажанові форму.

Крім цього, пластик коштує в багато разів дешевше акрилу, і подібні ванни коштують менше своїх побратимів, хоча все Одне назіваються акрилові.

Переваги акрілової ванни

 1. Легка установка. На відміну від чавунної, її вага набагато менше, тому транспортування і монтаж Менш проблематічні.
 2. Акрилова ванна може буті будь-якої форми.
 3. Різноманітна колірна гамма і вибір будь-якого вподобання кольору. зелена акрилова ванна
 4. Низька теплопровідність. Вода в таких ваннах остігає зі швідкістю 1 градус в 30 хвилин.
 5. Стійкість кольору. ВІН НЕ знікне навіть через багато років, тому як задається ще під час виготовлення форми ванній.
 6. Дрібні пошкодження легко Приховати допомогою простої шліфування наждачним папером.
 7. Гладкість НЕ пріпускає слізькість. акрилова ванна круглої форми

Якщо Ваш вибір припав самє на такий тип ванни, то брати краще ту, що буде мати металеву сітку в Основі.

Втім, більшість акрилових ванн добро укріплені декількома кулями СКЛОВОЛОКНО, тому обідвоє варіанти прослужать Вам достатньо Довгий.

Недоліки акрілової ванни

Акрилові ванни, Якими б популярними і Зручне смород НЕ булі, мают крім плюсів ще й мінуси.

 1. Акрилова ванна здатно «забарвітіся» навічно в що НЕ прізначався Їй колір. Відбутіся це може, якщо зліваті в неї воду після прання кольорової білизни або користуватись НЕ якісної водопровідною водою.
  Останнє прізведе до поступового пожовтіння матеріалу.
 2. Поверхня внутрішніх стінок часто дряпається. В якості порівняння з тімі ж чавуна ваннами, у акрилових смород з'являються набагато Частіше, але ТІМ не менше можна зробити ремонт акрилових ванн.
 3. Якісні акрилові ванни у багато разів дорожча Чавун.

Ті якові ванну вібрато чавунну або акрилову? Акрилова ванна підійде людям сучасним і прагнуть до новітніх досягнені.

Вона так само виявили хорошим рішенням для тихий, хто живе «високо», тому як підніматі чавунну ванну на восьмий або дев'ятий поверх буде Вкрай складно.

Що ж стосується чавуна ванн, смород найбільше підійдуть людям, Які звіклі до екологічності та міцності виробів.

У будь-якому випадка, і та, і Інша ванни прослужать Вам Довгий, якщо правильно за ними доглядаті.

На чому ж Зупинити свій вибір? Все просто - потрібно лише візначітіся з ТІМ, що для Вас в пріорітеті. Велику роль відіграє і ВАРТІСТЬ ванни, і її екологічність, тому потрібно як слід все зважіті і обдуматі.

На якові б модель не занепали Ваш вибір, ВІН винен принести гармонію у Вашу ванну кімнату в панельному або приватному будинку.

ванна кімната

Вдалого придбання!