Установка акрилових вкладішів у ванну: все простіше, ніж Ві думали!

Одним з найбільш ефективних способів реставрації ванн є установка акрилових вкладішів у ванну. Цей спосіб дозволяє в найкоротші Терміни відновіті внутрішню поверхню ванни, повернути Їй Первозданний Зовнішній вигляд.

При авторитет цею спосіб реставрації має безліч перевага - почінаючі від економії годіні і закінчуючі можлівістю Самостійної установки. установка акрилових вкладішів у ванну

Переваги «ванни у ванній»

Установка акрилового вкладиш у ванну - це технологія Відновлення ванн, яка з'явилася порівняно недавно, але Вже стала й достаточно популярною. Вона поступово вітісняє більш традіційні Способи реставрації ванн - емалювання і так звані «наливні ванни».

установка вкладиш у ванну

Чим же так сподобалися вкладиші у ванну майстр?

 • По-перше, установка вкладиш у ванну проводитись ї достаточно Швидкий. Сама процедура установки займає близько двох трьох годин (включаючі повний цикл підготовчіх робіт). При авторитет використовуват ванну за призначення можна буде Вже через добу.
 • По-друге, реставрація ванни Шляхом установки вкладиш може буті проведена своїми руками - І в авторитеті випадка ймовірність успіху Значний віщє, ніж при спробі самостійно оновити емалювання.
  Так що якщо ві стоїте перед Вибори, ванна вкладиш або наливна ванна - сміліво Вибирайте перший варіант.

Таким чином, установка акрилового вкладиш у ванну може сміліво розглядатіся як пріорітетній варіант реставраційніх робіт.

Зверніть увагу!

Реставрації таким способом підлягають в основному ванни з чавуну.

Вся справа в тому, що сталеві ванни епохи СРСР в більшості своїй Вже Вийшли з ладу, а та невелика частина їх, яка ще експлуатується, знаходиться в стані, що НЕ допускає ніякої реставрації.

А вісь чавунні ванни мают практично невичерпний ресурсом міцності корпусу.

Нижчих ми розповімо, як встановлюється акриловий вкладиш у ванну: відео інструкція та доповідну алгоритм будуть вам Корисні, якщо ві вірішіте зайнятості реставрацією самостійно.

Вибір акрилового вкладиш

Встановлюючі вкладиш акриловий в чавунну ванну, дуже Важлива Правильний підбір самого вкладиш. У кінцевому підсумку від того, наскількі правильно ві підберете вкладиш, поклади подалі використання реставрується ванни.

Більшість ванн, Які встановлювали в наших Будинка за часів СРСР, мают досить уніфіковану форму і розміри. Саме тому процес підбору вкладиш для таких ванн ї достаточно нескладних - необхідно проміряті габарити ванни (Довжину, ширину і висота) i віходячі з них підбіраті вкладиш.

вкладиш у ванну акриловий Встановити

Зверніть увагу!

Ширина і Глибина вимірюється по внутрішніх стінках ванни у верхній її частині, а Глибина - в найглібшому місці, в районі нижнього відчінів для зливу води.

Маючі в своєму розпорядженні параметрами майбутнього вкладиш, підібраті конкретну модель ї достаточно нескладно: це можна зробити в будь-якому інтернет-магазині, та й консультанти будівельних супермаркетів вам З радістю в авторитеті допоможуть.

установка акрилового вкладиш у ванну

Такоже, збіраючісь встановлюваті в чавунну ванну акриловий вкладиш, не забудьте прідбаті спеціальну монтажну піну - звичних будівельна НЕ підійде. Зробити це можна там же, де ві купуєте сам вкладиш для ванни з акрилу.

Готуємо ванну до установки

Перед ТІМ як Встановити вкладиш у ванну своїми руками, необхідно провести комплекс підготовчіх робіт. Як правило, підготовка НЕ ​​займає і години, прот від якості підготовкі багато в чому поклади підсумковій результат.

Стара ванна готується до установки акрилового вкладиш за Наступний схемою:

 • Для качана - демонтуємо прілягла до ванни кахель або пластикові панелі. Зробити це необхідно для того, щоб отріматі доступ до країв ванни по всьому її периметру.
 • Потім пріступаємо до зачистки старої емалі. Для цього вікорістовуємо грубозернистих наждачний шкірку, якові для зручності можна зафіксуваті на дерев'яному або пластиковому утрімувачі.
  Робиться це для того, щоб Забезпечити адгезію до поверхні - а практично глянці емаль цього дуже сильно перешкоджає.
 • Після того як емаль ванни й достаточно рівномірно оброблена шкіркою (Не вінніх залішатіся великих непроцарапанніх ділянок) - пріступаємо до мийки ванни. При авторитет необхідно ретельно ВИДАЛИТИ весь бруд і осколки, що утворена в процесі попередньої операції.
 • Тільки після того як ванна віміта, демонтуємо сифон.

Все! Мі Готові монтуваті акриловий вкладиш в чавунну ванну.

Установка вкладиш у ванну

Після того як ванна підготовлена ​​належно чином, можна монтуваті вкладиш у ванну акриловий - Встановити його правильно вам допоможуть наступні поради:

 • Перший етап установки вкладиш у ванну - підгонка. Укладаємо вкладиш у ванну, відзначаємо допомогою маркера Виступ акрилового листа за край ванни а потім - віймаємо вкладиш.
  У війнятого вкладиш допомогою електролобзіка по периметру обрізаємо надлишком акрилу.

  акриловий вкладиш у ванну установка
 • Зливні і перелівні відчіні відзначаємо зсередини - і точно так само прорізаємо допомогою Леонова Із спеціальною насадкою-коронки.

Зверніть увагу!

Для того щоб відзначіті Розташування отворів максимально точно, натіраємо їх пробачімо олівцем і щільно прітіскаємо до Місць зливу вкладиш.

Відмітки на Зовнішній стороні вкладиш і будуть служити орієнтірамі при прорізуванні отворів.

установка акрилового вкладиш у ванну

Підігнаній вкладиш в чавунну ванну можна Встановити допомогою спеціальної піні і герметика.

Для цього:

 • Наносимую герметик по периметру злівного і переливного отворів. Робиться це для забезпечення герметічності і зниженя ймовірності протікання.
 • Такоже наносимую герметик по периметру ванною з самого краю - самє тут вкладиш у ванну чавунну найбільш щільно винен контактуваті з самою ванною.
 • Далі покріваємо внутрішню поверхню ванни піною. Піну потрібно наносіті суцільнім кулею, без розрівів і порожнеча - інакше в таких місцях вкладиш буде прогінатіся під вашою вагою або під вагою Кулі води.
  ОБСЯГИ піні (товщина шару) поклади від того, наскількі точно конфігурація акрилового вкладиш збігається з конфігурацією ванни.

  акриловий вкладиш в чавунну ванну
 • Після того як нанесені Піна і герметик, Встановлюємо на місце сам вкладиш. Встановлений вкладиш якомога щільніше прітіскаємо до ванни.
 • По периметру вкладиш можна зафіксуваті струбцинами, поклал під них дошки або дерев'яні рейки - щоб уникнути пошкодження акрилу.
 • Безпосередно після установки вкладиш Встановлюємо сифон - це дозволіті надійно загерметізуваті місця переливу води.
 • Закріваємо слив пробкою і набіраємо у ванну води. Рівень води повинен на 2-3 сантіметрів НЕ доходіті до переливного відчіні.
  Вода в даного випадка відіграє роль вантажу, що Забезпечує надійну фіксацію вкладиш і полімерізацію піні.

  вкладиш в чавунну ванну

У такому стані ванна зі вкладиш винна простояті близько доби, після чого Їй можна користуватись в звичних режімі.

Дана технологія під силу навіть непрофесіоналові. Головне - точно слідуваті інструкції і використовуват спеціально прізначені матеріали (а самє - монтажних піну).

Тому, якщо ві серйозно заміслюєтеся про Відновлення старої чавунної ванни, сміліво Вибирайте в якості способу реставрації акриловий вкладиш у ванну - установка його настільки проста, що ві з нею впораєтеся, навіть не будучи досконалим новачку в сантехніці!