Ідеї ​​дизайну маленької ванної кімнати

Ванна кімната маленького розміру вимагає до дрібниць продуманого оформлення, тільки тоді дизайн відведеного під неї приміщення зможе стати не тільки естетичним, але і функціональним. Для досягнення цієї мети у власників житла є три союзника - форма, світло і колір.

malenkaya_24

Оскільки більша частина населення проживає в будинках, побудованих близько сорока років тому, де ванна кімната дуже маленького розміру, то дизайн таких приміщень розроблений давно і цілком успішно. З появою нових сантехнічних виробів, розробляються більш нові проекти дизайнерів, що працюють з цією проблемою. Якщо взяти спеціалізований журнал, де є фото таких проектів, то стає дивним, чому таке елегантне рішення дизайну не з'явилося у її власника.

Варіанти розміщення меблів

malenkaya_25 приємний інтер'єр malenkaya_27 маленька округла ванна

Розглядаючи проекти, розроблені дизайнерами, можна побачити, що навіть найменша ванна кімната може мати кілька варіантів розстановки сантехніки та оздоблення. Існують навіть стандартні проекти, по яких можна вибрати потрібний дизайн, розроблений професіоналами.

malenkaya_20 malenkaya_21 small bathroom vanities small bathroom vanities

Однак якщо врахувати пропозиції професійних дизайнерів, то цілком доступно для власника житла розробити такий дизайн інтер'єру, що маленька ванна кімната на фото буде оформлена не гірше, ніж представлені на фотографіях.

З чого почати

small bathroom design small bathroom design small bathroom design small bathroom design

Першим кроком для самостійної розробки дизайну буде планування оптимального варіанту установки нової або вже наявної сантехніки. Для тих, хто дружний з комп'ютером, слід знати, що існують програми, за допомогою яких можна досить швидко побачити на моніторі результат роботи. З деякими з них можна безкоштовно працювати прямо в інтернеті, без установки її на комп'ютер.

душова кабіна на заміну інтер'єр ванної кімнати оранжевого кольору malenkaya_14 malenkaya_15

Можна зробити планування і старовинним способом - взяти аркуш паперу, намалювати в певному масштабі приміщення ванної кімнати з точним відображенням її розміру, відзначити місця, де розташовані комунікації. При готовності власника житла вкласти певну суму, необхідну для перенесення комунікацій, слід знати, що використовуючи сучасні технології, комунікації переносяться практично в будь-яке необхідне місце. Вирізавши з паперу масштабні зображення сантехнічних виробів, можна легко знайти оптимальний варіант їх установки.

Нічого зайвого

Для функціональності приміщення ванна кімната повинна мати мінімальний набір сантехніки та меблів - унітаз, раковину і ванну, для якої відмінною заміною буде душова кабіна. Установка кутовий кабіни значно збільшить вільний простір, адже їх модельний ряд починається з розмірів займаної площі 70 х70 см. Використання душової кабіни дозволить безболісно встановити у ванній пральну машину.

дизайн маленького ванної кімнати чорно-білого кольору прибираємо ванну для економії місця дизайн ванної кімнати зеленого кольору дизайн ванної кімнати синього кольору

Для людей, що не представляють свого життя без прийняття ванни, теж є варіант перетворення інтер'єру, що дає економію простору.

Перший варіант - установка сидячої ванни, поєднаної з душовою кабіною, а при виборі другого варіанту - заміни звичайної на кутову з акрилу, дизайн приміщення буде виглядати набагато оригінальніше, а місця вона займе десь у півтора менше стандартної.

ванна кімната маленького розміру дизайн інтер'єру маленької ванної кімнати дизайн ванної кімнати коричневого кольору інтер'єр ванної кімнати сіро-білого кольору

Якщо кімната має двері, що відкривалася всередину приміщення, то слід подбати про те, щоб вона відкривалася назовні, не вимагаючи використання площі ванної. Ще кращим варіантом буде заміна звичайних дверей на її розсувну модель, тим самим значно заощаджуючи площу не тільки у ванній, але і в коридорі.

Візуально збільшуємо простір

Вирішивши питання про те, який сантехнікою буде обладнана маленька ванна кімната, перед її установкою слід вибрати варіант обробки. Для приміщення маленького розміру класичним варіантом буде використання світлих тонів. Зовсім необов'язково, що б це був білий колір, так як він вимагає ретельного щоденного догляду. Відмінно виглядають світлі відтінки рожевого, бузкового, оливкового кольору. При використанні сантехніки, виконаної з акрилу, можливий її вибір відповідного забарвлення.

маленька ванна кімната маленька ванна кімната дизайн маленька ванна кімната інтер'єр

Для візуального розширення приміщення застосовують укладання плитки по діагоналі, а вертикальним її розташуванням у вигляді смуг можна відокремити зону від зони унітазу.

Збільшать і урізноманітнюють простір дзеркальні дверцята у настінних шаф. Поліпшить функціональність приміщення маленького розміру використання його стін до самого верху, адже компактної меблів, призначеної для ванної, зараз випускають величезну кількість, вибрати є з чого.

Перетвореного маленька кімната, з розробленим самостійно дизайном її інтер'єру, цілком зможе скласти конкуренцію аналогічним приміщенням на фото з модних журналів.