Інтер'єри ванної кімнати в бузковому кольорі

Як виглядає ліловий колір? Це унікальне поєднання рожевого з фіолетовим. У підсумку виходить прекрасний насичений тон. Його можна використовувати в будь-якому інтер'єрі, там, де потрібно додати легкості, свіжості. Це радісний квітковий відтінок. Чи можна зробити ванну кімнату в бузковому? Чому ні?

vanny-v-lilovom-cvete_14

Мало того, численні фото показують самі різні способи і варіанти обробки. Причому, незважаючи на кардинальність кольору, він чудово поєднується з іншими. От саме такі поєднання подивимося на прикладах ванних кімнат.

vanny-v-lilovom-cvete_15 vanny-v-lilovom-cvete_16

Експресивність

Але для початку зазначимо високу емоційність лілового. Причому вона залежить від насиченості кольору. Наприклад, темний і соковитий колір буде давати відчуття бадьорості, енергії. А ось легкий і ніжний пастельний наповнить гармонією, силами, прекрасно підійде для відпочинку. У кожному разі, це веселий колір, він приємний оку і може використовуватися в поєднанні таких же соковитих і оригінальних відтінків.

vanny-v-lilovom-cvete_1 vanny-v-lilovom-cvete_13

Використання

Давайте подивимося, що може бути лілового кольору у ванній, розділимо на кілька складових його прояв:

• Оздоблення. У цьому випадку цілком може бути лілові стіни, з використанням штукатурки, керамічної плитки. Також може використовуватися мозаїка, в якій поєднуються клітини більш світлого і темного відтінку. Ліловим може бути навіть стелю, при правильному освітленні.

vanny-v-lilovom-cvete_6 vanny-v-lilovom-cvete_11

• Прикраси. З лілового кольору можуть бути найрізноманітніші доповнення. Вставок в елементах обробки до різних дрібниць, корисних у побуті, доповнюють ванну кімнату.

vanny-v-lilovom-cvete_5 vanny-v-lilovom-cvete_10

• Предмети інтер'єру. Включаючи меблі і сантехніку, цілком можуть бути ліловими. Тільки уявіть, як красиво буде виглядати, наприклад, лілова чаша скляній раковини. Або ж ніжна лілова ванна. Все це підбирається залежно від стилю і задумки інтер'єру. Також добре виглядає лілова меблі.

vanny-v-lilovom-cvete_4 vanny-v-lilovom-cvete_9

Поєднання

Дійсно, є приклади кімнати, коли ліловий є багатогранним і винятковим. Наприклад, відтінки обробки темніші, а окремі елементи світліше. Але все-таки більш гармонійним буде поєднання лілового з іншими квітами.

vanny-v-lilovom-cvete_7 vanny-v-lilovom-cvete_8

З зеленим

Чому ліловий прекрасно виглядає з будь-яким відтінком зеленого? Всі за тим же принципом поєднання з природою. Але тут треба відразу обмовитися, що болотні відтінки, тобто темні і мутнуваті, не дадуть бажаної гармонії. Вибирати потрібно колір подібний молодим листям. Тільки подивіться на чудові петунії лілового кольору або ж іриси: вони гармонійно поєднуються з зеленими стеблами і листям. Таке ж поєднання перенесемо і в інтер'єр ванної.

vanny-v-lilovom-cvete_3

Лілові стіни, світлий стеля та підлога в поєднанні з зеленими елементами інтер'єру. Або можуть бути стіни, наприклад, одна - зеленої, інша - лілового. Для підкреслення природності і гармонії можна скористатися водонепроникної фото плівкою з малюнком квітів в тон. Однак тут дуже важливо не поєднувати два кольори в одному місці. Тобто половина стіни зеленої, половина лілового не дадуть належного результату. Також при зеленої обробці красивою стане лілова меблі та інші предмети інтер'єру.

Помаранчевий

Імен не жовтий, хоча і з ним ліловий не поганий, а оранжевий. Причому можна використовувати навіть насичений колір. А все тому, що в природі є приклади квітів, з помаранчевою серцевиною і ліловими пелюстками.

vanny-v-lilovom-cvete_12

Таке ж процентне співвідношення оранжевого повинно бути присутнім і в оформленні. На прикладі це може виглядати так: використання плитки лілового з «колонами» помаранчевого кольору.

vanny-v-lilovom-cvete_2

Підсумуємо

На закінчення варто сказати про квіти, до якими ліловий не підходить. Це червоний, чорний, коричневий. Що стосується сірого або бежевого, то їх нейтральність цілком допустима.