Консервативний інтер'єр: синя ванна кімната

Оформлення ванної кімнати, як правило, починається з підбору колірного рішення. Адже саме від цього аспекту багато в чому залежить подальші відчуття в цьому приміщенні. Тому природно, що таке питання вимагає особливої ​​уваги і відносини.

sinyaya-vannaya-komnata_5

Далі ми розберемося, як можна використовувати синій колір у ванній кімнаті, в яких поєднаннях, як це може виглядати.

sinyaya-vannaya-komnata_6

Про рішення

Синій колір у ванній - це не інноваційне рішення, швидше його можна назвати традиційним. Багато в чому це викликано присутністю в цьому приміщенні води, яка у багатьох асоціюється з синім морем.

sinyaya-vannaya-komnata_1

І тут слід зазначити, що синій є одним з найбільш універсальних кольорів. Він розслабляє, створює особливий затишок і атмосферу. При цьому його досить складно використовувати з технічної точки зору. Справа в тому, що при виготовленні матеріалів такого кольору можуть бути розбіжності у відтінках. В результаті з двох різних партій можуть вийти відрізняються по виду матеріали.

sinyaya-vannaya-komnata_12

Отже, на стіні або на підлозі можна помітити таку розбіжність. Щоб цього уникнути, рекомендується використовувати оздоблювальні матеріали однієї партії.

sinyaya-vannaya-komnata_4

Взагалі, синій благотворно впливає на людину: знижується тиск і напругу, спрощується перебіг хвороб ендокринної системи, заспокоюється дихання.

sinyaya-vannaya-komnata_3

Вибір колірного рішення і стилю

Визначаючись з кольором, рекомендується зрозуміти, якою буде формуватися стиль оформлення приміщення:

 • хай-тек;
 • вікторіанський;
 • морський;
 • середземноморський;
 • інший.

При цьому синій може використовуватися на підлозі, а білий - на стінах, або навпаки.

sinyaya-vannaya-komnata_2

Доповнити синій в морському стилі оформлення можна за допомогою бірюзового, кольору морської хвилі.

sinyaya-vannaya-komnata_7

Якщо використовується вікторіанський стиль, можна застосувати блакитний з кремовими колірними добавками. Також вони можуть бути яскраво-білими. Відмітна особливість стилю - не використовується плитка. У цьому випадку стіни фарбують. Доповнити рішення може білосніжна сантехніка та аксесуари.

sinyaya-vannaya-komnata_8

Ванна в стилі хай-тек увазі використання сіро-блакитного відтінку. При цьому потрібно зберегти чіткість ліній і форм, мінімальне застосування декору. Повинна спостерігатися якась аскетичність в оформленні. Але при цьому на важливому місці повинна бути функціональність рішень.

sinyaya-vannaya-komnata_9

Рекомендації по колірному оформленню

Щоб ванна кімната в синьому кольорі виглядала максимально привабливо, необхідно врахувати деякі важливі нюанси:

 • в оформленні варто використовувати як мінімум два відтінки, а краще три - наприклад, використовується синя плитка у ванну, стіни, оформлені по-різному, для зонування, в якості основи можна використовувати світло-синій;
 • ванна в синіх тонах може бути доповнена сірим або сріблястим, оскільки таке поєднання вважається гармонійним;
 • плитка для ванної синя повинна розбавлятися іншими відтінками, щоб вийшов світлий і привабливий дизайн;
 • для додавання в інтер'єр тепла варто розбавити синій, наприклад, помаранчевим - найбільш теплим з усіх кольорів; з таким рішенням затишок кімнати явно підвищиться;
 • особливу увагу потрібно приділити вибору кольору підлоги - він повинен бути сірим або просто світлим, власне, те ж стосується і стелі;
 • освітлення - важливий аспект в оформленні ванної в синьому кольорі, бажано використовувати загальне і освітлення функціональних зон, тоді буде досягнутий найкращий ефект.
sinyaya-vannaya-komnata_10

Меблі і сантехніка

Прекрасне доповнення синьою ванної кімнати - дерев'яні меблі. Вона може мати різну форму і розміри. Бажано використовувати фасади з актуальним оформленням. Наприклад, якщо реалізується в оформленні приміщення морська тематика, то й на фасадах можна застосувати відповідні візерунки і малюнки. Також можна використовувати фурнітуру, наприклад, у вигляді черепашок.

sinyaya-vannaya-komnata_11

Сьогоднішні технології дозволяють реалізувати будь-які примхи. Можна використовувати звичайні меблі, а фасади її обклеїти самоклеїться плівкою з нанесеним фото зображенням. Важливо тільки, щоб меблеві елементи не зливалися, наприклад, зі стінами.

sinyaya-vannaya-komnata_16

Аксесуари

На стіну потрібно повісити дзеркало, на підлозі покласти зручний і безпечний килимок. Доповнити все можна рушниками, які можуть бути у вигляді акцентів, наприклад, жовтого кольору. Не варто забувати і про кошику для білизни. Слід пам'ятати, що якщо використовується дизайн ванної синій, можна застосувати біле виріб.

Крім традиційних аксесуарів, можна використовувати живі квіти. На стінах можна використовувати фото або панно, які підходять за стилем.

sinyaya-vannaya-komnata_14

Підсумуємо

Незважаючи на традиційність використання синього кольору у ванній кімнаті, завдяки вмілому його впровадження можна отримати оригінальний інтер'єр.

sinyaya-vannaya-komnata_13

Якщо немає ідей щодо вибору дизайну, можна подивитися фото, щоб побачити, які використовуються рішення професійними дизайнерами. Це дозволить уникнути «дитячих помилок», а також дасть можливість домогтися відчуття смаку в оформленні приміщення.