Ванна кімната в англійському стилі

Створюючи інтер'єр ванної кімнати, доводиться замислюватися про стиль. Це не просто необхідність сьогоднішнього дня, це дозволяє потім відчувати себе в цьому приміщенні більш комфортно. А це важливо, адже у ванній доводиться бувати по кілька разів на день. І тому хочеться створити щось оригінальне і особливе. Наприклад, в стриманому і елегантному британському стилі.

angliyskiy-stil-vannoy_14

Безумовно, існує безліч фото на цю тему, як створити інтер'єр у подібному напрямку, однак варто розібратися в цьому питанні більш детально.

angliyskiy-stil-vannoy_13

Особливості

Ванна кімната в англійському стилі - це прямолінійність декору та архітектури, близька до ідеальної симетрія. У такому стилі обов'язково має бути присутнім в обробці дерево, освітлення має бути м'яким, сама ванна припускає наявність витончено вигнутих ніжок, аксесуари виконані з позолоти.

angliyskiy-stil-vannoy_12

Стеля

Верхня частина приміщення повинна бути виконана в білому кольорі. До цього класичного варіанту можна додати ліпнину. Прекрасно підійде розетка для люстри.

angliyskiy-stil-vannoy_11

Якщо розглядати сучасні матеріали і способи обробки, які можна застосувати в даному випадку, тоді можна зупинитися на натяжній стелі. Важливо тільки правильно його підібрати.

Стіни

Тут можна використовувати теплі тони: кремовий, рожевий. Можна застосувати трирівневу забарвлення. У цьому випадку знизу робиться більш темного кольору стін, а до верху застосовується більш світлий відтінок.

angliyskiy-stil-vannoy_15

Розбавити однотонність можна квітами, смужками або клітинами. Можна застосувати орнамент.

angliyskiy-stil-vannoy_10

Як уже згадувалося, натуральна деревина - необхідний атрибут в обробці. Це може бути бук, дуб або горіх. Можна зробити дерев'яну обшивку з інкрустацією і різьбленням. Допускається також імітація дерева, використовуючи кераміку або пластик. Безумовно, це більш довговічний і практичний варіант, однак присутність натурального матеріалу при цьому має бути чимось заповнено, наприклад, декором.

angliyskiy-stil-vannoy_9

Пол

На підлозі ванної кімнати можна зробити укладання плитки, яка імітує килим. Це прекрасний хід при створенні англійського стилю, де килими завжди цінуються.

angliyskiy-stil-vannoy_8

Можна також зробити імітацію дерева, якщо на стінах його присутній небагато.

Вікно

У наших умовах присутність вікон - це велике виключення. Однак в англійському стилі воно має бути. Форма може бути будь-який, а от розмір бажано великий.

angliyskiy-stil-vannoy_3

Звичайно, залишати вікно без декору не можна хоча б тому, що все, що відбувається в цій кімнаті буде прекрасно видно на вулиці. Для цього можна повісити фіранку з рослинним орнаментом.

Двері

Двері повинні бути потужною, бажано з масиву дерева, прикрашеного різьбленням. При цьому фурнітура повинна бути підібрана латунна.

angliyskiy-stil-vannoy_2

Освітлення

Світло має бути м'яким приглушеним. Для цього встановлюється люстра, яка може мати латунну або мідну оправу. Додатково можуть застосовуватися світильники для підсвічування кутів, а також ефективного зонування простору.

Сантехніка

Яка ванна кімната може обійтися без сантехніки? При оформленні приміщення в англійському стилі варто вибирати глибоку масивну раковину, виконану, наприклад, під мармур. Ванна повинна мати закруглену спинку, мати вигнуті ніжки. Унітаз підбирається з верхнім бачком. Все це створить необхідний антураж.

angliyskiy-stil-vannoy_1

Змішувач краще вибрати з мідними або латунними «вертушками». Ця стилізація буде актуальною.

Взагалі, сантехніку краще купувати в комплекті, це позбавить від головного болю, як правильно підібрати всі елементи для побудови єдиного стилю.

angliyskiy-stil-vannoy_4

Меблі

Безумовно, для англійського стилю краще дерева нічого бути не може. Однак не варто забувати про особливі умови у ванній кімнаті. Тому рекомендується підбирати меблі з вологостійких матеріалів.

angliyskiy-stil-vannoy_5

Зробити стиль більш англійським допоможе, наприклад, кольоровий орнамент або все та ж різьблення. Важливо, щоб розміри тумби були максимальними, хоча в тісних умовах наших кімнат це не завжди можливо. У цьому немає нічого страшного. Можна підібрати і невелику шафку.

angliyskiy-stil-vannoy_6

І тут важливо подбати про якісну фурнітуру, яка відповідатиме стилю.

Ванна кімната - відмінне простір для створення англійського стилю

Створивши приміщення в такому стилістичному рішенні, можна отримати атмосферу благополуччя, витонченого аристократизму і стриманою розкоші.

angliyskiy-stil-vannoy_7