Інтер'єр ванної кімнати в морському стилі

При виборі стилю оформлення ванної кімнати багато хто згадує морську тематику. Одні пов'язують свою перевагу з тим, що ванна є місцем, пов'язаним з водою, деякі втілюють свої дитячі мрії про подорожі. Є й такі, хто бажає продовження відпустки, проведеного на морському березі, ось і створюють свій особистий берег моря у власній ванної кімнати.

колір морської хвилі дзеркало - ілюмінатор

Які б не були причини такого вибору, але залишається фактом, що морський стиль найбільш любимо, і вибирається при обробці досить часто.

Вибір кольорів оздоблення

Білий, блакитний, лазуровий - ці три кольори найбільш популярні при обробці стін. Найбільш практичною є обробка керамічною плиткою, а для тих, хто хоче відчути себе в центрі стихії океану, можна одну зі стін оформити фотоплиткою, з зображеної на ній реалістичною картиною моря до самої стелі. Цим будуть виконані відразу два завдання - візуально відсунеться стіна, зробивши приміщення просторіше, а власнику буде приємно відчути себе на березі моря.

vannaya-komnata-v-morskom-stile-04 трохи декору і морський стиль готовий тематична плитка vannaya-komnata-v-morskom-stile-07

Іноді вибирають обробку стін в синьому кольорі, доповнюючи її мозаїкою виконаної світлих тонах. Якщо в сім'ї є маленькі діти, то вони будуть в захваті, коли на стінах ванної оселяться різноманітні морські мешканці. Іноді вибирають кольору коричневої гами, доповнені сантехнікою, своїм кольором повторює відтінки хвиль.

Обробка стелі у ванній кімнаті, виконаного в натяжній варіанті, буде виглядати дуже у вигідному світлі, якщо на ньому буде зроблена розпис, що імітує хмарне небо. Оригінально буде виглядати і в блакитних тонах дворівнева стеля з гіпсокартону, з шматочком нічного неба, оформленого з підсвічуванням.

vannaya-komnata-v-morskom-stile-08 vannaya-komnata-v-morskom-stile-09 хвиля і кораблики

Пол зазвичай обробляють світлою плиткою, але в певних випадках непогано буде виглядати поверхня, що імітує корабельну палубу.

Підбір аксесуарів та декорування

У першу чергу, для точного проходження обраному стилю, сантехніка, встановлена ​​в кімнаті, повинна бути або контрастного білого кольору, особливо якщо в обробці використані темні відтінки, або бути підібраною в тон, доповнюючи основний колір ванною.

Оскільки освітлення є важливою деталлю інтер'єру, то оригінальної його частиною може стати «вікно» з видом на море, що розташувалося на одній зі стін біля ванни. Якщо ж в приміщенні знайдеться місце для акваріума, то це послужить відмінним доповненням до обраного стилю. Акваріум, вбудований у стіну, додасть ванній кімнаті шикарний вигляд. При відсутності такої можливості, можна придбати акваріум будь-якого розміру і форми, благо вибір величезний.

Килимок, рушники та інші аксесуари, теж повинні включати в себе тематику моря, а стоять на полицях черепашки і корали стануть відмінним прикрасами, повністю відповідними морському стилю кімнати. Якщо ж дзеркало оформити у вигляді ілюмінатора, то це теж стане непоганою ідеєю декору.