Теплий електричний підлога у ванній кімнаті

Кожній людині, помившісь в душі або прийнявши ванну, стає приємно постояти з рушником у руках на теплій і сухій поверхні, а не на сирому килимку. На сьогоднішній день таке задоволення цілком доступно. Тому, якщо в найближчому майбутньому ванна кімната буде ремонтуватися, то варто подумати - можливо, що тепла підлога з мрії може перетворитися на реальність.

Чому електрична підлога популярний набагато більше, ніж водяний? Причин такої популярності цілком достатньо. Для багатьох вибір електричного теплого статі актуальний через можливість його легкого монтажу, здійснити який доступно самостійно. Ще одна частина власників квартир вибирає такий пристрій обігріву через відсутність необхідності будь-яких погоджень, що потрібно при монтажі водяного обігріву.

Ванна кімната найчастіше обладнується обігрівом за допомогою електроенергії ще з тієї причини, що така конструкція призначена саме для приміщень невеликої площі, якими вони і є. Пристрій конструкції, призначеної для установки у ванній кімнаті, нескладна.

Складові пристрою обігріву

Простий пристрій складається із спеціального нагрівального кабелю, що укладається під плитку. Основа такого кабелю складається з металевого сплаву, що має високий електричний опір. Найчастіше використовується нихром. Ізоляція нагрівального кабелю повинна бути виконана з якісних матеріалів, тому що дуже важливо, щоб його було важко пошкодити, не було доступу вологи, і не була можлива витік струму, що травмоопасно.

елемент теплої електричної підлоги укладка проводів пристрій теплої підлоги у ванній tepliy-elektricheskiy-pol-04

Кабель укладається під плитку «змійкою», виводиться назовні і під'єднується до терморегулятора. В інтернеті можна знайти достатню кількість інструкцій, виконаних у форматі відео, за якими можна легко розібратися, яким чином проводиться монтаж. Незважаючи на те, що за даними статистики більшість росіян вибирають для ванної кімнати електричний підлогу, деякі продовжують сумніватися, вважаючи його установку у вологому приміщенні небезпечним.

При точному дотриманні технологій готовий тепла підлога проблем безпеки не викликає. Ізоляція нагрівального кабелю складається з двох шарів, що добре видно на відео-інструкції, вона оброблена спеціальним складом. Тому головне - не пошкодити її шари при установці, проводячи її за всіма правилами електробезпеки.

У ванній кімнаті потрібно не забувати ще про одне важливе для безпеки вимога - обов'язкове пристрій заземлення та встановлення захисного відключення. Непогано також використовувати вилки і розетки з уже вбудованим пристроєм захисту. Дотримання цих умов робить електричний тепла підлога у ванній абсолютно безпечним при експлуатації.