Ванни Bas - широкий вибір на будь-який смак

Ванна Bas Імперіал

Згадуючи часи двох-трьох десятирічної давності, ми зможемо тільки поспівчувати власникам стандартних і однотипних, як під копірку виготовлених чавунних ванн. Сьогодні безліч компаній і виробників з різних країн пропонують величезний асортимент сантехнічних виробів, різних форм і виготовлених з найсучасніших матеріалів.

Провідним російським виробником на ринку акрилових ванн - є компанія "Bas" (Бас), що працює на внутрішньому ринку вже багато років.

Ванна без гідромасажу кутова

різновиди

Якщо людина не зацікавлена ​​нічого змінювати у своєму житті, то він може в процесі ремонту на місце старої чавунної поставити нову, таку ж чавунну ванну. Однак якщо познайомитися ближче з найширшим асортиментом видів і типів ванн, що випускаються компанією Bas, то неодмінно захочеться скористатися можливістю вибору.

Звичайно, встановлюючи ванну, необхідно добре продумати, яку суму вдасться реально виділити на її покупку, якою бачать її в ідеалі всі члени сім'ї. Може бути, вона буде класична - прямокутна, а, можливо, доцільніше буде придбати кутову ванну або порадувати себе асиметричною формою сантехнічного вироби.

Асиметрична ванна капрі

І природно, кожен покупець вирішує для себе: чи скористатися благами технічного прогресу і встановити гідромасажні обладнання в ванну, яке корисне для здоров'я, зняття стресів і нервових напружень. Або можливо обійтися простий ванній, а може бути і душовою кабіною.

Компанія Bas виробляє на даний момент 11 видів душових кабін, 18 прямокутних, 8 асиметричних і 8 симетричних моделей акрилових ванн. Крім того, в асортименті фірми є душові огорожі і піддони, гідромасажне і аеромасажними обладнання, змішувачі.

Душова кабіна кариба

виробництво

Запорука високої якості виробу - це поєднання чіткого дотримання технологічних процесів, передове устаткування і якісні матеріали виробництва. Компанія Bas виробляє ванни по двом різним технологіям. І в тому, і в іншому випадку застосовується технологія армування і використовуються високоякісні і екологічно чисті матеріали.

На виробництві використовують дві технології виготовлення ванн:

  • Акрилове підставу посилюється поліефірної смолою і стеклонітей.
  • Як каркас, що додає додаткову жорсткість виробу використовується складний двокомпонентний склад - високоміцна поліуретанова піна.

В обох випадках відбувається нагрівання заготовки інфрачервоним спектром випромінювання для того, щоб надати потрібну форму початкового листу. Склад матеріалів абсолютно безпечний за екологічними і хімічним параметрам.

переваги

Акрилові ванни Bas хороші тим, що служать довго і вірно. Гарантія компанії Bas на самі ванни дається на 10 років плюс постійне безстрокове гарантійне обслуговування. Компанія-виробник йде назустріч своєму покупцеві, забезпечуючи великий вибір видів виробів і за формою і за ціною, забезпечуючи при цьому мінімальні ціни. В умовах наших реалій це грає далеко не останню роль.

ванна Сагра

Всі ванни мають ергономічною формою, спеціально розрахованої на вигини і особливості людського тіла, що робить процес прийняття ванни зручним і приємним - практично щодня доступним маленьким святом. Чудова можливість, вбудовування масажного обладнання вже в встановлену ванну, робить продукцію компанії Bas ще більш функціональною, привабливою для покупців і конкурентоспроможною.

Гідромасажні обладнання на 8 форсунок Bas

Додаткові аксесуари до ванн допоможуть оснастити і "оттюнінговать" ванну по максимуму, в залежності від вашого бажання і можливостей.

Тут можна дати волю своїй фантазії і встановити змішувачі, гідромасажні форсунки в різних місцях ванни, де тільки захочете, таким чином, зробивши ванну оригінальною і неповторною. Всі вироби і аксесуара до них, що випускаються компанією сертифіковані.

Зверніть свою увагу на нове гідромасажні обладнання "Flat Brass" від компанії BAS. Декоративні насадки на форсунки останнього покоління виготовлені з латуні і покриті шаром високоякісного хрому. Вони більш плоскі і практично не виступають над поверхнею ванни, що робить процедуру прийому гідромасажних ванн більш комфортною.

Каскадний змішувач Вікторія на ванну Bas

асортимент

акрилові ванни

Акрил - це сучасний композитний матеріал. Його теплопровідні властивості дають дивну можливість півгодини насолоджуватися прийняттям водних процедур, при цьому температура набраної води за цей час залишиться практично незмінною. У порівнянні з попередніми поколіннями ванн, сьогоднішні моделі володіють малою вагою і високим ступенем міцності.

Поверхня акрилових ванн не ковзає - це важлива перевага, тому що безпека - один самих ключових моментів при виборі вироби. За рахунок впроваджень новітніх досягнень науки і техніки, з'явилася можливість широко урізноманітнити форми ванн, починаючи від прямокутної класичної до варіантів з множинними і складними вигинами, аж до моделей, які передбачають можливість перебування у ванній відразу декількох купаються.

Ванна Bas FantasyВанна Мальдіви Bas на ніжках

Навіть шум, який видавали колишні ванни при досягненні води, зведений практично до нуля, завдяки особливій формі ванн і властивостями шумоизоляционного шару. Нанесений на поверхню ванн захисний шар антибактеріального покриття - це додатковий плюс до властивостей вироби. Практично всі моделі ванн забезпечені ніжками для зручності монтажу.

гідромасажні

Користь від проведення водних процедур багаторазово збільшується за рахунок масажу, який може доповнити процес.

Водяні струмені гідромасажних форсунок і повітряні потоки аеромасажу дозволяють шляхом плавного регулювання напрямків і потужності досягти бажаного результату: позбутися целюліту, поліпшити циркуляцію крові, а відповідно і роботу всіх органів людського організму.

Гідромасаж, як і звичайний масаж, не може нашкодити, якщо чітко дотримуватися нескладних правил. Оздоровляющее дію води плюс масаж можуть посприяти поліпшенню загального стану організму, нормалізувати лімфодренаж, підвищити стійкість до стресів. Основною особливістю ванн компанії Bas є можливість купити виріб з готовим вбудованим гидромассажним обладнанням або оснастити вже куплену ванну, додатковим багатофункціональним гидромассажним обладнанням.

Ванна з гідромасажем BasХромотерапія в ваннах BasГідромасаж у ванні Bas

додаткові аксесуари

Звичайно ж, після установки ванни рідко хто не захоче завдати останні додаткові штрихи в створену картину. Саме цими штрихами будуть подушки під голову, полички, ручки, вішалки, змішувачі, шторки, включаючи дивовижні за красою вітражні, комфортні знімні ніжки, кнопки підсвічування і інші дрібниці, які красиво і функціонально доповнять саму ванну. Форма, види, забарвлення всіх аксесуарів найрізноманітніші, на будь-який смак і гаманець, але всі вони зроблені якісно, ​​відповідно до модними сучасними тенденціями і поєднуються за стилем, кольором і фактурою з ванною.

Ванна Індіка від компанії Bas

ціни

Компанія випускає ванни на будь-який бюджет.

На даний момент самим бюджетним варіантом є прямокутна акрилова ванна Бас Кемерон розміром 120х70 см. Її ціна, як правило, становить близько 10 тис. Руб.

З додатковими функціями гідромасажу і аеромасажу її ціна зростає в рази.

Акрилова ванна Бас Кемерон

Досить популярна кутова ванна Bas Лагуна коштуватиме в залежності від наявності гідромасажних та інших функцій. Базова модель акрилової ванни без гідромасажу коштує близько 16 тис. Руб.

Акрилова ванна Bas лагуна

При наявності додаткових функцій і аксесуарів (гідромасажних і аеромасажних форсунок, масажу Шиацу, спинних форсунок і фронтального екрану) ціна буде в районі 70 тис.

Але ціна сильно залежить від виду гідромасажних форсунок: в найдорожчій комплектації ванна з іншими перерахованими функціями буде коштувати близько 140 тис. Руб.

Гідромасажна ванна Bas лагуна

Правила експлуатації та догляд

Як і будь-які вироби, ванни Bas підлягають нескладному, але рекомендованому догляду. Детально ці рекомендації були направлені в інструкції, але в основному їх можна сформулювати в наступні пункти:

  • Протирати поверхню ванни необхідно м'якою матер'яної тканиною, паперовими або тканими серветками.
  • Для полірування ванни можна використовувати м'які миючі засоби. Важливо виключити застосування абразивних речовин і жорстких матеріалів, здатних пошкодити виріб, а також розчинників і сильнодіючих хімічних сполук.
  • Перед включенням гідромасажу необхідно також переконатися, що ванна наповнена водою.
Ванна, наповнена водою

І ще кілька правил: при наявності якихось явних сумнівів у своєму здоров'ї, на всякий випадок проконсультуйтеся з лікарем, можливо для вас існують протипоказання. І звичайно, не приймайте ванну в стані алкогольного сп'яніння. Це може бути небезпечно.

Магістральний фільтр для очищення води

Установка фільтрів також продовжить термін і якість служби обраної ванній. При цьому раз на рік рекомендується провести профілактичну чистку гідромасажного обладнання, що займе всього 15-20 хвилин. При виконанні цих нескладних умов ванна буде служити не один десяток років і приносити радість і здоров'я.

Кутова ванна Бас Модена