Інфрачервоний обігрівач для ванної кімнати

Інфрачервоний обігрівач для ванної кімнати

Інфрачервоними обігрівачами називають такі опалювальні прилади, які гріють навколишнє середовище завдяки спрямованим інфрачервоних променів. Також такі прилади називають рефлекторами або приладами теплового випромінювання.

Обігрів приміщення таким способом є набагато більш ефективним, ніж опаленням за допомогою конвекційних обігрівачів: конвекторні прилади гріють спочатку все повітря приміщення, в тому числі і повітря під стелею частини приміщення (яка не використовується), і тільки потім нагріває навколишні предмети. Інфрачервоні обігрівачі гріють спочатку предмети, і тільки потім повітря. Поверхня предметів, на яких спрямовані інфрачервоні промені, поглинають променисту енергію, перетворюють їх в теплову енергію, а потім передають її повітрю. Це дає можливість швидко і ефективно гріти певну ділянку приміщення.

Інфрачервоний обігрівач для ванної

Особливості

 • Всі різновиди обігрівачів інфрачервоного типу працюють від електрики за принципом сонця, тобто нагрівають не саме повітря, а навколишні речі або оточуючих людей.
 • Корпуси подібних пристроїв для обігріву виготовляються з металу або склокераміки. Головною частиною обігрівачів інфрачервоного типу вважається випромінювач, який розташований всередині корпусу. Він і поширює промені інфрачервоного характеру. Нагрівальної частиною є електронагрівач трубчастої форми або електрична відкрита спіраль. Ті обігрівачі з відкритою спіраллю, які призначені для експлуатації в житлових приміщеннях, оснащуються додатковою захищає металевою сіткою.
Особливості інфрачервоних обігрівачів для ванної

плюси

 1. Тепло від інфрачервоних променів не сушить повітря і не спалює кисень.
 2. Цілеспрямованість променів дозволяє миттєво нагріти навколишні речі і оточуючих людей, а також певну ділянку. Це дозволяє багато в чому економити електрику.
 3. Відсутній будь-який шум або рух повітрі під час роботи.
 4. Наявність терморегулятора дозволяє підтримувати комфортну температуру.
 5. Вважаються Високобезпечні приладами. Їх можна використовувати в житлових приміщеннях, в тому числі і у ванній кімнаті, в теплицях, на дачах, в офісах, в гаражах і навіть на відкритих верандах. Звичайно, ж на відкритих місцях повітря не буде теплий як в приміщеннях, але перебуваючи поруч з тепловипромінюючої панеллю, ви будете почувати себе в теплі.
 6. На думку багатьох покупців, дані обігрівачі являють собою відмінне співвідношення ціни і якості.
Переваги інфрачервоних обігрівачів для ванної кімнатиПереваги інфрачервоних обігрівачів у ванній

мінуси

На даний момент недоліків інфрачервоних обігрівачів не виявлено. Практично всі відгуки покупців позитивні.

види

панельний інфрачервоний

Це самий компактний і економічний вид обігрівача. Панель вішають на стіну. Зовні нагадує звичайну стеклокерамическую плитку середніх розмірів. На ринку панель представлена ​​в різних кольорах, що дозволяє підібрати обігрівач під стиль інтер'єру. Виглядають такі обігрівачі дуже стильно і модно. Таку обігріваючу панель не потрібно прибирати на літо. Вона стане корисним елементом інтер'єру ванної кімнати.

Панельний інфрачервоний обігрівач для ванної кімнатиПанельний інфрачервоний обігрівач у ванній

плівковий

Плівковий обігрівач - це найтонший настінний джерело тепла. Складається він з корпусу, інфрачервоної плівки і шнура з вилкою. Корпус зроблений з вогнетривкого матеріалу, на якого нанесений малюнок методом термодруку. Інфрачервона плівка має карбоновим покриттям. Зовні виглядає як картина, завдяки чому користується більшою популярністю у дизайнерів. Це пристрій не тільки не заважає інтер'єру, але якимось чином доповнює його. Воно є абсолютно пожежобезпечним обігрівачем. Його поверхня нагрівається максимум до 60 градусів за Цельсієм, від якого неможливо отримати опік. Нагрівальний елемент такого обігрівача виготовляється з тонкої карбонової нитки, товщина якої дорівнює 1,5 мм. Гнучкість цього приладу дозволяє його згорнути в формі трубочки і прибирати на літо. У такій формі їх можна зберігати і переносити. Легкість вироби дає можливість вішати прилад на будь-яких поверхнях, включаючи двері та стіни різної товщини.

Плівковий інфрачервоний обігрівач для ванної

Поради щодо вибору

 1. Купуючи тієї чи інший вид інфрачервоного електричного обігрівача для ванної кімнати, важливо пам'ятати, що тепловіддача пристрою залежить не від розміру самого обігрівача, тобто його корпусу, а від його потужності. Якщо висота вашої ванної стандартна, то на кожні 10 кв. метрів площі приміщення потрібно 1 кВт потужності обігрівача.
 2. Визначившись з потужністю, виберіть модель інфрачервоного обігрівача.
 3. Уточніть у продавців, чи підходить вибрана модель для використання у ванній кімнаті при підвищеному рівні вологості та різких перепадах температури.
 4. Не забудьте про вимоги пожежної безпеки приладу.
 5. Виберіть ту модель, яка не тільки виглядає красиво, але ще впишеться в стиль інтер'єру вашої ванної кімнати.
Поради щодо вибору інфрачервоного обігрівача в ваннуРекомендації по вибору інфрачервоного обігрівача в ванну

Якщо інфрачервоні обігрівачі є єдиним джерелом обігріву у вашій ванній кімнаті, то краще повісити їх по всьому периметру приміщення на стіну або на стелю. Якщо ж просто потрібен додаткове джерело тепла, інфрачервоний прилад можна монтувати навпаки невеликої ділянки, де найчастіше присутня людина.

Інфрачервоний обігрівач в ванну кімнату