Дизайн туалету, обробленого пластиковими панелями

Пластикові панелі - це один з найпростіших і зручних способів обробки санвузла. Однак багато хто з тих, хто планує робити ремонт в туалеті, навіть не розглядають можливість використання даного матеріалу. Найчастіше пластиковими панелями нехтують тому, що вони здаються людям недостатньо гарними і естетичними.

Технології виробництва панелей ПВХ дозволяють випускати вироби чудової якості і зовнішнього вигляду. У потенційних покупців з'являється вибір серед сотень можливих варіантів, тому дизайн туалету, обробленого пластиковими панелями, може бути дуже стильним і сучасним.

переваги

Почнемо розповідь про особливості дизайну санвузла, в якому в якості основного оздоблювального матеріалу використані пластикові панелі, з опису плюсів даного способу обробки. До них відносяться:

 • міцність і довговічність матеріалу;
 • простота в догляді, хороша переносимість різних чистячих засобів;
 • швидкий і легкий монтаж, що не вимагає досвіду ремонтних робіт;
 • невисока вартість;
 • стійкість до підвищеної вологості і перепадів температури;
 • можливість вибору серед безлічі варіантів забарвлення і фактури;
 • відсутність необхідності чорнової обробки стін;
 • теплоізолюючі і звукоізолюючі характеристики матеріалу.

мінуси

Як і будь-який інший оздоблювальний матеріал, пластикові панелі, крім ряду позитивних сторін, мають ще й негативні. Найбільш істотними недоліками обробки туалету панелями ПВХ є:

 • схильність матеріалу займання: пластик не тільки плавиться і деформується при нагріванні, але також легко займається при контакті з відкритим вогнем;
 • нестійкість до механічних пошкоджень: незважаючи на те, що панелі ПВХ досить міцні, від сильного удару вони можуть потріскатися або розколотися;
 • монтаж пластикових панелей виробляється на каркас, що з'їдає кілька квадратних сантиметрів корисної площі, крім того, самі панелі можуть бути досить товстими.

кольорові рішення

Існує кілька популярних варіантів забарвлення пластикових панелей. Який з них вибрати для оформлення санвузла, залежить, в першу чергу, від майбутнього стилю інтер'єру.

Однотонні панелі - це універсальне рішення. Вони стануть фоном для меблів, сантехніки та інших елементів декору. Для невеликих приміщень рекомендується вибирати нейтральні, світлі відтінки, а в просторих туалетах цілком можна використовувати яскраві або темні кольори.

Панелі з малюнком сподобаються тим, хто хоче зробити дизайн санвузла більш виразним. Великим попитом користуються рослинні і квіткові орнаменти, а також абстрактна геометрія - візерунки з кіл, ліній і т.д. Для оформлення туалетів також часто вибирають тематику моря і підводного світу, тому в будівельних магазинах представлений великий асортимент панелей ПВХ із зображенням черепашок, піщаних пляжів або морських мешканців.

Панелі, що імітують природні тексктури, виглядають дуже ефектно. Однак щоб такий інтер'єр не виглядав дешево, слід вибирати якісні вироби з бездоганно нанесеним малюнком. Дерев'яний брус, мармур, кам'яна і цегляна кладка - ці кольори найбільш популярні у покупців. У туалеті подібні панелі потрібно обов'язково поєднувати з відповідними за стилем предметами інтер'єру та сантехнічним обладнанням.

Поради

 • Не обов'язково використовувати пластикові панелі для обробки всієї площі стін. Можна комбінувати їх з іншими матеріалами, наприклад, з керамічною плиткою або шпалерами. Експериментуйте з різними варіантами поєднань кольорів і фактур в пошуках найбільш вдалого і оригінального рішення.
 • Пластикові панелі можна застосовувати і для обробки стель. Це - хороший спосіб обзавестися кольоровим стелею, якщо бюджет ремонту не дозволяє використовувати натяжні конструкції. Панелі ПВХ з глянцевим покриттям допоможуть візуально підняти рівень стелі на кілька сантиметрів.

Приклади грамотних дизайнів

Ми пропонуємо вам познайомитися з прикладами вдалого дизайну туалетів, для обробки яких використовувалися пластикові панелі. Всі рішення, які представлені нижче можна повторити самостійно, не володіючи спеціальними знаннями і великим досвідом в сфері ремонту.

Для оформлення цього санвузла вибрано два види пластикових панелей з малюнком; поєднання легковажного горошку і великих квітів виглядає дуже незвично і життєрадісно.

Ще один приклад використання рослинного орнаменту в інтер'єрі. У маленькому приміщенні непомітний узор з яскравою листя на світлому тлі сприймається дуже добре: така забарвлення не напружує очей, і не краде площа.

Тут пластиковими панелями оброблена тільки одна стіна, а решта пофарбовані в білу фарбу. Чергування яскраво-синіх і білих рейкових панелей виглядає неймовірно ефектно.

У цьому санвузлі, оформленому в сучасному стилі, пластикові панелі поєднуються зі світлими однотонними шпалерами. Цікавий вибір забарвлення панелей: вони нагадують сторінки журналів з коміксами.