Що таке сифон: основні види

На питання, що таке сифон, можна відповісті так - це один з основних елементів водовідвідного комплексу в оселі, де є каналізація. Его призначення - пропускаті через себе воду, яка пройшла через фільтр, змішувач, інше джерело води, при Авторитети забезпечуючі Запобігання каналізації від засмічення.

Для найбільш ефективного відведення використаної води краще Заздалегідь прорахуваті, яка робота сифона Належить, что обнаружили посильною для него Завдання, а що ні.

Сифон - види и Особливості

що таке сифонПеред тім як вібіраті сифон, нужно проясніті Такі питання:

 • Місце установки сифона.
 • Яка Кількість води винен буде пропускаті сифон.

Если в будинку є каналізація, там, напевно, є и й достатньо складаний система труб. Помощью цієї системи Брудна вода відводиться у каналізацію. Між Мітт и каналізацією в якості посередника Виступає сифон - що таке и як его вібрато, ми и Спробуємо розібратіся.

Віді сіфонів залежних від місця использование:

 1. Сифон для ванної Складення з двох труб - це труба зливу и труба переливу. Перед самим водяним затвором смороду з'єднуються в одну трубу, по ній вода и идет в каналізацію. У стіні ванної є отвір, Пожалуйста назівається «перелив» - воно служити для того щоб вода не лилася через верх.
  Сифон не винних буті суцільнім, щоб легко Було его регулюваті. Інфекцій у продаж є Величезна безліч самих різніх ванн, и відчини в них розташовані так само по-різному. Без возможности відрегулюваті сифон тут не обійтіся.
  Є І така Корисна річ, як сифон з автоматичності зливо. За Бажанов заглушку зливу можна закрити, щоб ванна наповнілася водою, або Відкрити - тоді вода идет. На стіні ванної кімнати монтується только змішувач - з метою регулювання температури води.
  Сама вода подається через отвір переливу. Від змішувача до сифона в Авторитети випадка идет спеціальна трубка.

  сифон що таке

Для создания ще більшіх зручностями можна прідбаті сифон для ванни, де вода подається через отвір переливу.

Однако такий сифон Виправдання только у випадка, если ванна кімната велика.

 1. Сифон для душового піддону винен добро Забезпечувати Злив води. Его назівають и по-ІНШОМУ - трап. Встановлюються его в піддон душової кабіни або просто монтуються в підлогу. Чим менше буде висота трапа, тім краще; висота варіюється від 8 до 20 см.
  При бажанні можна обійтіся и без піддону и без душової кабіни - тоді вам Знадоби Спеціальний трап, Який можна монтуваті у підлогу. Труба и трап сховаються під плиткою, что Надзвичайно зручне.
  У ванній, на балконі, у гаражі можлива установка такого трапа - особливо, если має місце система «тепла підлога». Трап такоже поможет ліквідуваті Талу та дощових воду.

  сифон Що це
 1. Сифон для умивальника:
 • Сифон трубний. Труба, вигнутий у форме букви S або U. У разі скупчування в коліні сміття, в Нижній части сифона можна просто Відкрити отвір и вічістіті трубу.
 • Гофровані сифон. Таку модель можна розмістіті під раковиною як завгодно, при Авторитети Розташування каналізаційних труб Ніяк НЕ Завада.
  Зроблено сифон з складчастої трубки, а у самого випускного відчинили раковину на ньом є з'єднувальній вузол. Однако гофровані сифон НЕ є краща. Особливості матеріалу, з которого Виготовлена ​​труба, не дозволяти зліваті в раковину окріп, крім того, дуже небажано встановлюваті его в пріміщенні, Пожалуйста в холодну пору року НЕ буде опалюватіся.
 • Пляшкова сифон для раковини

  Пляшкова сифон. Ця конструкція й достатньо жорсткий, а по форме нагадує пляшку. На ее дні осідають всі предмети, Які були зміті в раковину - це дуже зручне, тому что «предмет» может буті и золотою Обручка. Нижня частина відкручується, и пропажа легко вітягується.

 • Сифон в коробці. Встановлюються его в тому випадка, если Чомусь заважає сифон під раковиною. ВІН Зручне забірається в отвір в стіні, а злівній отвір Раковини пов'язане з сифоном тонкої сурму, довжина якої может регулюватіся.
 1. Сифон для посудомійної або пральної машини. Це и є сифон в коробці. Коробку зміцнюють на стіні в будь-якому місці, и под декоративну кришку знизу підводіться слив.
  З естетичної точки зору такий варіант найбільш Виграшна. Розроблено и поєднана варіація - коли сифон для кухонного миття або Раковини має ще й Додаткове відведення - для пральної машини.

  cхема сифона для пральної и посудомійної машини
 1. Сифон для кухні. Розгалуженій сифон - Що це за Різновид? Між іншім, ВІН найбільш Зручний для сучасної кухні. Число его гілок візначається перелогових від числа злівів.
  Можна використовуват его одночасно для посудомійної и пральної машин, а такоже для Мійоко, что особливо актуально при мийка з двома-трьома відділеннямі. Если мийка сталева або пластикова, можна вібрато сифон з переливом и заглушки з автоматичності відкріттям.

  хромований сифон для кухні

Принцип Дії сіфонів

Спрощена схема роботи така: вода з мийки або Раковини через випуск сифона идет в колбу, проходити через пару патрубок-відстійнік и идет в каналізацію через вихідний патрубок. Если сифон встановлений правильно, утворюється водяний затвор, Який НЕ віпускає з каналізації непріємні запахи.

Смороду могут проникнуті в приміщення, только если сантехніка Якийсь годину не вікорістовувалася, например, во время відсутності господарів. Запахи усуваються, если спустіті в унітазі воду або Відкрити кран з водою, щоб відновівся водяний затвор.

Конструкції сіфонів Постійно змінюються. Можна вібрато, например, Пляшкова сифон з широким або Стандартним випуском, з одним або двома відводамі.

Частини сифона з'єднані помощью гумових конусних прокладок. Від їх якості поклади Надійність з'єднань сифона и ВІДСУТНІСТЬ протікання.

Прокладки повінні буті еластичний, а вдягатіся на трубку повінні з Деяк зусилля.

Если прокладка неякісна, то, например, колба сифона, яка кріпіться до трубки з ее помощью, может відвалітіся в самий невідповідній для цього момент.

схема сифона

Як доглядаті за сифоном

Вода, яка проходитиме через сифон, Зрозуміло, що не є чистою. Если на Внутрішній поверхні сифона є нерівності, на них немінучі скупчування бруду. Бажано того використовуват гладкі труби для з'єднання з каналізацією.

На такій поверхні бруд затрімуватіся НЕ буде. Если до сифона підключена «посудомийка» або пральна машина, через него проходитиме відпрацьована гаряча вода и миючі засоби, что поможет додаткової очистки гофри або труби.

Чістіті сифон Найкраще так - розібраті, ОКРЕМІ части ПРОМІТЕЙ під струменить води и заново зібраті.

Если прокладки втрачають еластичність, їх необходимо замініті.

Если ж прочіщаті хімічними Засоба, ефект буде або недостатнім, або нетрівалім. Така чистка может даже зашкодіті сифон.

Щоб сифон прослуживши довше и БУВ Зручний у вікорістанні, просто поставте до его придбання з підвіщеною увагу. Если досі вині малі Поняття, що таке сифон, скорістайтеся помощью людей, Які розуміють в Авторитети.