Кутові Раковини для ванної: модний інтер'єр

Оформлення мініатюрної ванної кімнати має буті таким, щоб Кожне решение, впроваджуване в неї, Було направлено на Зорова Розширення простору. Одним з таких РІШЕНЬ є кутові Раковини для ванної. Це дуже практичний и оригінальний за Естетичне Показники предмет сантехніки, Який добро зарекомендував себе з точки зору затребуваності среди покупців.

Саме про Особливості Кутового умівальніків и піде мова в Нашій статті. кутові Раковини для ванної

Кутові раковину в інтер'єрі ванної кімнати

Незалежності від стилю оформлення ванної кімнати, кутові Раковини зуміють відмінно в него вписатися, непогано доповнять собою як сучасности кімнату в стилі хай-тек, так и ванну, Виконання в античному стилі.

Власне помочь «вписатися в картину» ванною даже класичної моделі білого кольору здатні Такі елементи ОБРОБКИ и меблів, як мозаїка, Різні Поличка, надбудові, віконані в Певної стилі Незвичайні змішувачі для ванної.

Раковини для ванної кутові

Безсумнівно, полегшіті Завдання гармонійного размещения кутовий раковини у ванній кімнаті дозволити чималий вибір моделей, наявний сегодня перед покупцем. Безліч матеріалів, фактур и квітів розшірює простори польоти фантазії в дізайні ванної. Темні відтінкі, біла класика, скляні вироби, натуральний камінь и его Імітація дозволяти підібраті умивальник, Який придется до двору.

Віді Кутового раковин для ванної

Залежних від типу п'єдесталу віділяють Такі різновиди Кутового умівальніків:

 • Кутові Раковини для ванної кімнати з відкрітою нижніх частин. Моделі подібного типу необов'язково увазі нічім НЕ прікріту нижню часть з водовідвідної системою.
  Труби часто закрівають спеціальнім чохли з імітацією латуні або Іншого металу. Завдяк такого прийому можна вдалині вписати умивальник в середземноморських стиль, что характерізується великою кількістю елементів з металу и использование потужном змішувачів.

  кутова раковина у ванну
 • Заслужений Популярність здобулі трікутні Раковини типом «тюльпан». У ніжці, на Якій розміщують раковину, можна Приховати каналізаційну та Водопровідні труби, при Авторитети елемент сантехніки прідбає Обрисуйте квітки, від которого модель и получила свою Назв.
  Раковини на ніжці стрімать прівабліві и здатні вписатися в більшість стілів оформлення ванної. Єдиним мінусом таких умівальніків служити непрактічність таких ніжок. Смороду крадуть місце в кутку, Пожалуйста можна Було б вікорістаті раціональніше.

  кутові Раковини для ванної кімнати
 • Любителям раціонального использование вільного простору, напевно, припадаючи до душі кутова раковина, вбудована в тумбу. Даній прийом дозволити Повністю реалізуваті Потенціал простору в кутку ванної, розташованого безпосередно під чашею.
  У тумбі для ванної кімнати з раковінойобічно розміщують миючі та Інші засоби по Догляд за ванною кімнатою и житлом в цілому.

  практична кутова раковина, вбудована в тумбу

Що стосується матеріалів для виготовлення Кутового раковин, то тут такоже є й достатньо непоганий вибір:

 • Фаянсові й порцелянові умивальником Кутового типу відрізняються й достатньо скроню міцністю, гладкістю поверхні и гігієнічністю.
  Моделі Із зазначену матеріалів дуже довговічні и могут прослужіті двадцять и более років. При Авторитети стілістічне оформлення умівальніків не дозволено Їм з рокамі втратіті свою Актуальність.
 • Альтернативою фаянсу и фарфору службовці Раковини для ванної кутові, віготовлені з вісококласніх полімерних матеріалів. Безсумнівнім плюсом подібніх раковин є міцність, Практичність в ЕКСПЛУАТАЦІЇ и термостійкість.
  Віроблені з полімерів моделі НЕ схільні до з'являться подряпін, не боятися корозії и впліву хімічніх Сполука.
 • Раковини, віконані зі скла, натурального и штучного каменю, оцінять ті, хто Звіков оточуваті собі орігінальнімі и красивими промовами. Зовні здається вітонченість и даже кріхкість таких виробів є оманлівою, оскількі по міцності та іншім аналогічнім характеристикам смороду НЕ поступаються аналогам. скляна кутова раковина

Крім Іншого, існує такоже класифікація Кутового раковин залежних від їх форми. Частіше за других на Сайти Вся зустрічаються раковини у форме сегмента и трікутні раковини.

Особливості Кутового раковин

Чому самє кутова раковина у ванну? Тому що це, мабуть, ідеальний варіант для маленької ванної кімнати. Завдяк Їй ві зумієте заощадіті Дорогоцінні сантиметри площади, зайнятості порожній кут в пріміщенні, звільнівші тім самим місце для вільного проходу и комфортного перебування у ванній.

При Авторитети моделі такого типу відмінно поєднуються з більшістю стілів в дізайні ванніх.

У ванній кімнаті, в кутку якої буде стояти раковина, звільніться місце під установку чого-небудь ще, например пральної машини, шафи для зберігання білизни та рушників. Можливо, перенесені раковину в кут дозволити Встановити більш простору трикутна ванну або вместо душової кабіни використовуват звічайна повноцінну ванну.

Ну і, звічайна, кутові Раковини мают надзвичайний Зовнішній вигляд. Часто вам доводилося Бачити Такі раковину в гостях у своих друзів?

схема складання та кріплення кутовий Раковини

Відносно способу кріплення, можна відзначіті, что практично всі умивальником Кутового типу володіють консольних кріпленням, іншімі словами - їх підвішують до стін у ванній. Кріплення кутовий Раковини подібним чином виходе більш надійнім у порівнянні зі звічайна методом, оскількі в даного випадка задіюється две стіні вместо однієї. Такий метод кріплення надає необхідну жорсткість підвісної конструкції.

Як ви зрозумілі, найчастіше кутові умивальником задіють в малогабаритних ванніх кімнатах. Однако це далеко не вердикт, оскількі їх можна використовуват у ванніх абсолютно будь-якіх Розмірів и планування. У будь-якому інтер'єрі Такі вироби будут віглядаті свіжо и оригінально.