Скляні Раковини для ванної: як вібрато кращу

Раковина Нарівні з меблями, змішувачамі та іншім сантехнічнім обладнанням є найважлівішім предметом інтер'єру ванної, тому до ее Вибори необходимо поставити з усією уважністю и старанністю.

Скляні Раковини для ванної, про Які піде мова в Нашій статті, це порівняно недавно з'явилася Різновид сантехніки, яка, напевно, як Жодна Інша заслуговує особлівої уваги, если мова идет про підбір елементів оформлення кімнати. скляні Раковини для ванної

Переваги скляних раковин

Раковини для ванної зі скла віробляють зі скла, попередня Минулого процес ГАРТ, з цієї причини смороду й достатньо Міцні, довговічні и практичні. Істотні перепади температур для такого роду раковин не несуть ніякої Загрози, при Авторитети елементи сантехніки легко піддаються догляд и відмінно віглядають на протязі Всього терміну своєї ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

За експлуатаційних и технічних параметрах Такі Раковини для ванної НЕ поступаються звічайна фаянсових и керамічнім вироби. При Авторитети порівняно з ними скляна раковина буде здаватіся більш легкої и повітряної. Крім того, ее просвічує корпус Виглядає просто чудово, коли в неї тече вода, и відбліскі від поєднання води зі склом и світлом Грають на стінах ванної, вікладеної глянсовий плиткою.

Если в цілому Говорити про Естетичне ськладової скляних раковин, то смороду позбавлені тієї громіздкою фундаментальності, яка в Деяк роді тисне на нас, что характерно для звічайна білих раковин. Скляні Раковини для ванніх кімнат візуально Менш об'ємні, відмінно пропускають світло и от цього не "крадуть» простір, что дозволяє Додати інтер'єру простору.

Деяк подібного роду сантехніка может здать непрактично, прот така думка помилковості, Аджея скляний умивальник - Це не только вітонченість. Чи не нужно забуваті, что для їх виробництва застосовують НЕ Звичайне скло, Пожалуйста й достатньо кріхке и мазку. Скло в Авторитети випадка має більшу міцність даже у порівнянні з тім, Пожалуйста застосовують для засклення вітрин и висотно офісів.

Раковини для ванної кімнати скляні

Крім Іншого, скло, Пожалуйста вікорістовується в конструкціях раковин, що не боїться агресивних хімічніх ЗАСОБІВ, Які часто Використовують для чищення ванн та унітазів, звічайна чістячіх ЗАСОБІВ, а такоже барвніків, ЗАСОБІВ по догляд та парфумерії.

Краї раковин зі скла добро відшліфовані и закруглені, тому не несуть корістувачеві ніякої небезпеки.

Такоже скло має Менші в порівнянні з класичним фаянсом масою, что Дещо Полеглих задачу монтажу.

Доглядаті за Скляна раковинами й достатньо просто.

Єдине, чого слід всіляко унікат, це контакту їх поверхні з абразивними матеріалами.

Щоб очистити раковину, нужно користуватись Виключно рідкімі миючий Засоба у поєднанні з м'якими тканинами або губками.

Віді скляних раковин

Раковини для ванної кімнати скляні напрочуд й достатньо різноманітні. Смороду розрізняються за формою, кольори, розмірамі та методам монтажу.

Розглянемо докладніше КОЖЕН з віпадків:

 • Оскількі Такі Раковини й достатньо Універсальні, что стосується возможности їх использование в різніх стилях и колірніх варіаціях інтер'єру ванної, то дизайнери не поскупилися на різноманітність їх форм.
  В основному форми раковин передбачаються для різніх стілів: мінімалізм, хай-тек, східний стиль - це далеко не повний список стілів, де відмінно буде собі почуваті скляна раковина. Мают місце даже скляні умивальником у форме квітки.

  скляні Раковини для ванніх кімнат
 • Раковини зі скла могут буті НЕ только нейтрально Прозоров. В інтер'єрі непогано віглядають вироби з шліфованого скла з прікрашеною декоративної насічкою або матовою поверхнею.
  Для любителів розкоші более підійдуть Стильні Раковини для ванної, інкрустовані золотом, а любителям гламуру - з використаних страз або Впровадження у прозоре скло різнокольоровіх включень.
 • Способ монтажу таких раковин кож дуже різноманітній и тут порівняємо з раковинами з других матеріалів. Навісні, накладні, что вбудовуються, умивальник-тюльпани є тут основними типами умівальніків.

Як вібрато Скляна раковину для ванної

Даже скляна раковина, що не зовсім вдалині підібрана до інтер'єру ванної кімнати, может нести Певний дисбаланс в оформлення приміщення, а такоже буті просто незручно у своєму корістуванні.

З цієї причини, вібіраючі Скляна раковину, нужно враховуваті деякі Важливі фактори:

 • Звертайте Рамус на способ кріплення змішувача. ВІН может проводитись як безпосередно до раковини, так и до стіні.
  Перший варіант предполагает необходимость наявності на віробі спеціального відчинять (або отворів), призначення для кріплення змішувача. Крім цього, в кожному з віпадків раковина винна мати отвір для захисту від перелівів.
 • Підбірайте форму вироби, что гармонує Із загально стилем ванної кімнати. Ванна в стилі мінімалізм, например, спріймає Прості незграбні форми и мінімум хімерності, а стилю модерн, навпаки, прітаманні цікаві округлі Обрисуйте. раковина для ванної маленька
 • Розмір раковини винен буті занадто великим в маленькій ванній або мініатюрнім у Великій, оскількі в такому випадка буде втрачено НЕ только Практичність, но ї баланс в дізайні кімнати.
 • Залежних від типу установки, Вибирайте або звичайна раковину для підвісної кріплення, накладну при монтажі на тумбу без стільниці або вбудований при установці на тумбу зі стільніцею.
 • Если дозволяє площа, то при бажанні может буті звертаючись подвійна раковина для ванної, яка дозволити прійматі водні процедури зі своєю другою половиною або пріскоріті рух Черги у ванну для багатодітніх сімей.

Тема скляних раковин вельми популярна в наш час, что стало можливіть Завдяк вісокій варіатівності использование таких виробів у різніх видах дизайну. Мі впевнені, что и у вашу ванну така раковина впишеться Ідеально, Незалежності від способу ее оформлення.