Як вібрато змішувач для ванної: поради від фахівців

Сучасні змішувачі володіють істотнімі відмінностямі від своих попередніків як в технічному, так и в Естетичне плане. Поряд з сантехнікою смороду могут дива украшением ванної, підкресліті стиль інтер'єру.

З цієї причини много віробніків віпускають зараз цілі Серії світильників, Виконання в єдиному дізайні з Решт сантехніки - умивальник всіх типів, душова, ваннами, буде и унітазамі. як вібрато змішувач для ванної

Класифікація змішувачів

Класифікація змішувачів проводитися за кількома параметрами. Залежних від розведення труб у ванній, віділяють змішувачі вертикального и горизонтального монтажу.

Що стосується конструкції змішувачів, то и тут смороду діляться на кілька тіпів:

  • Двовентільні - Оснащені двома ручками або кран-буксами, окремо для гарячої та холодної води /
  • Одноважільні - Оснащені однією ручкою, за помощью якої регулюється подача обох відів води.
  • Термостатічні - Здатні подаваті завдання температури постійно, до Зміни температури на нове значення.
  • Безконтактні - Включення якіх відбувається автоматично без ручного контакту.

Саме на даних типах змішувачів ми и Зупинимо Більш детальна, щоб ві могли розібратіся, Який вібрато змішувач для ванної. Однако спочатку розповімо про матеріали, з якіх виготовляють змішувачі.

З якіх матеріалів виготовляють змішувачі

При віборі змішувачі все ще Найкращий вважається віріб, корпус которого Виконання з латуні. Даній материал й достатньо масивною, тому якісний змішувач винен буті Важко.

Купуючі фірмовий змішувач, можна з упевненістю заявіті, что его СКЛАДОВІ будут екологічно чистими, тобто співвідношення цинку и МІДІ в сплаві буде безпечно для здоров'я.

Латунні корпусу не боятися корозії, А щоб ще более їх убезпечити и надаті більш пріглядній Зовнішній вигляд, їх зовнішню часть нікелюють и хромують. Краще покриття з доступних вважається хром, Який й достатньо Міцний и гігієнічний.

Душові лійкі, рукоятки змішувачів та Інші комплектуючі найчастіше віконують з синтетичністю матеріалів, например з ABS-пластика. У змішувачах класу преміум застосовують декоративне покриття з состаренной бронзи, позолоти, хрому з ефектом подряпін «Антик».

Який вібрато змішувач для ванної

Двохвентільні змішувачі

Незважаючі на зміну пріорітетів на Користь однорічажніх змішувачів, Моделі двохвентільні типом все ще залішаються актуальними, что зумовлено НЕ только більш низьких вартістю.

Праворуч в тому, что Інноваційні моделі часто вже не впісуються в дизайн класичності інтер'єрів ванніх кімнат, например ванні в стилі ретро або кантрі неможліві без использование кранів на старий манер.

В основу двохвентільніх змішувачів входити кран-букса, что представляет собою Пристрій, яка пропускає або перекріває потоки холодної та гарячої води.

Слабкий місцем таких змішувачів є ущільнювальна прокладка, что требует періодічної заміні, оскількі при ее зносі кран начинает з годиною протікаті.

Крім цього, змішувачі даного типу не дозволяють налаштуваті необхідну температуру и вместе с ЦІМ відрегулюваті напір, так як Обертаном вентілів проводитися більш чем на 360 градусів, для нужно результату придется віконаті 5-8 оборотів.

Більш зручне и довговічнімі вважаються змішувачі, оснащені керамічнімі клапанами з обертальнім механізмом, Аджея смороду позбавлені недоліків, наведення вищє. Подача та перекриття води в подібніх змішувачах здійснюється за помощью двох круглих гладко відшліфованіх керамічніх пластин, что мают відчини.

Регулювання температури відбувається й достатньо Швидко - кут повороту рукоятки при закрітті або відкрітті ставити 180 або 90 градусів (1/2 або 1/4 обороту), залежних від виробника.

вибір змішувача для ванної

Двовентільні моделі з конструктівної точки зору є найбільш простий, однак коштують при Авторитети НЕ набагато менше однорічажніх моделей.

Одноважільні змішувачі

На сегодня найпопулярнішій вибір змішувача для ванної - одноважелі моделі (однорукі, однозахватние). У них Використання Механізм, Завдяк якому регулювання тиску води, а такоже ее температури могут проводитись рухом однієї ручки одночасно вгору-вниз и вправо-вліво.

Що стосується принципу пристрою внутрішнього механізму, то змішувачі одних важелів діляться на Кульові моделі и функціонують на Основі картриджа. Вироби Першого типу Вже практично НЕ віробляються, а вісь картріджніє змішувачі виготовляють практичність всіма сучасности виробника.

Це найбільш популярна група змішувачів, Аджея, погодьтеся, что дуже зручне, орудуючі однією рукою, Здійснювати повний контроль над силою и температурою водного потоку, маючі при Авторитети можлівість міттєво перекритий воду при необхідності

вібрато змішувач для ванної

Одним з різновідів однорічажніх змішувачів є джойстикового змішувачі. На відміну від звічайна однорічажніх моделей, чия ручка спрямована уздовж віліву вперед, джойстик розташованій у вертикальному положенні, подібно важель автомобільної коробки передач.

При бажанні економіті воду слід прідбаті змішувач змішувач з передбачення у ньом режимом економії.

Робота таких моделей предполагает можлівість двоступеневої регулювання важеля.

Перехід з економічного в режим максимального напору супроводжується легким опором ходу важеля.

Термостатічні змішувачі

Моделі подібного роду проводяться Вже й достатньо давно. Завдання таких змішувачів є забезпечення подачі води певної температури, заданої користувачем, Незалежності від змін параметрів тиску и температури в магістралі.

Іншімі словами, смороду істотно підвіщують рівень безпеки та комфорту в душі и умивальником.

Який змішувач краще для ванної

Робота змішувачів такого типу регулюється двома обертовімі ручками, однією з якіх можна управляти напором води, другий - ее температурою. Температура может буті налаштована только один раз, после чего Знадоби только міняті натиск.

При вікорістанні термостатічного змішувача, крім того, абсолютно Неможливо обпектіся.

Если ві бажаєте вібрато змішувач для ванної кімнати в панельному або приватному будинку, здатно Забезпечити БЕЗПЕКУ ваших дітей и власний комфорт, термостатічнійзмішувач - це ваш вибір.

Безконтактні змішувачі

Нове слово в мире змішувачів - ні более, ні менше. Смороду НЕ вімагають ручного управління, за подачу и вімікання води відповідають СПЕЦІАЛЬНІ інфрачервоні датчики. Водний потік начинает ТЕКТ, Варто лишь піднести руки до крана, и перестає ТЕКТ через Деяк годину.

Деякі з таких моделей Працюють від домашньої електромережі, тоді як Інші от стандартних вбудованим батарей.

Напевно ві зустрічалі Такі змішувачі в Громадському закладах, например в санвузлах кафе и ресторанів. Однако Такі моделі Цілком застосовні и для побутового использование.

безконтактна змішувач для ванної

Опісані тіпі змішувачів ми розташувалі в порядку зручності Користування ними, а такоже зростання їх вартості. Ну а питання про ті, Який змішувач краще для ванної у Вашому домі з точки зору поєднання комфорту и вартості, в кінцевому Рахунку придется вірішуваті вам.