Змішувач на борт ванни: Нові Тенденції

За Последний годину ринок сантехніки вельми змінівся на краще, и одним з таких нововведень стали вбудовуються в ванну змішувачі.

У Нашій статті ми поговоримо про ті, что з себе В принципі представляються Такі змішувачі, Якими смороду бувають, вкажемо на їх Переваги та Недоліки, а такоже розповімо, як Встановити змішувач на борт ванни. змішувач на борт ванни

Про врізніх змішувачах для ванної

grohe

Монтаж змішувачів на борт ванн ставши можливий порівняно недавно, и відразу ставши серйозно альтернативою установці настінніх змішувачів, одночасно вікорістовуваніх для душу, ванни и часто для раковини.

Потреба в підвіщенні ергономікі, а такоже загальний технологічний стрибок привели до розділення сантехнічних ЗАСОБІВ за функціональною ознакою. І тепер люди, як правило, набуваються окремо змішувачі для душу, раковини, а такоже врізні змішувачі на борт ванни з метою більш раціональної та зручної ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

При Авторитети змішувачі врізного типу мают свою експлуатаційну задачу. Їх покликання Полягає у створенні сильного и Рівного потоку води для акуратная І ШВИДКО Наповнення ванни, а для цього необхідна висока міцність и Надійність конструкції.

Високий рівень сантехнічних ЗАСОБІВ обумовлюється такими крітеріямі, як адаптована конструкція, якість матеріалів, технологічну Досконалість, а такоже довговічність. Всі це можна Віднести до характеристик вбудований змішувачів для ванни.

Природно, все це буде ВІДПОВІДАТИ істіні за умови правильного ПРОФЕСІЙНОГО монтажу та коректного использование, тому установка змішувача на борт ванни винна здійснюватіся по возможности Компетентними особами, Які здатні Забезпечити належні гарантії.

Подібного роду змішувачі з'явилися спершу як Виключно Інноваційні з точки зору дизайну моделі. Оригінальна монтажне решение, елегантная виконан и вдалий експеримент з потоком води зумов стрімке зростання популярності подобной новинки.

Встановлений на борту ванни каскадну змішувач створює в кімнаті ефект, подібний Справжня водоспаду. Подібне видовища Виглядає вельми граціозно и здатно внести Родзинка в картинку інтер'єру ванної.

Переваги та Недоліки врізніх змішувачів

Деякі Позитивні якості врізніх змішувачів нами Вже були озвучені, прот є тут ще Дещо. Помощью подібного конструктивного решение удалось, Нарешті, розв'язати проблему маскування непріваблівого шланга, что з'єднує змішувач з душового лійкою.

ванна чавунна з отвором для змішувача

Як и Класичні моделі, встановлюваній змішувач на край ванни может мати такий же душового шланг. Так от врізка дозволяє Залишити на поверхні борта ванни только безпосередно саму лійку, а шланг при Авторитети буде захованій в простір під ванною.

У момент Користування душем, потягнувші за душового лійку, шлангом можна вільно користуватись, после чего ВІН знову ввійде назад у урізне отвір и буде не видно.

Що стосується недоліків змішувачів даного типу, то пов'язані смороду Якраз з використаних того самого душового шланга, что маскується під ванною. Праворуч в тому, что шланг при вітягуванні з передбачення для него відчини, схільній значний більшім вігінів, чем при его класічній діслокації. Постійні и суттєві перегину шланга, на жаль, прізводять до его Швидкого виход з ладу.

врізні змішувачі на борт ванни

Для прикладу, если шланг звічайна настінного змішувача залежних від інтенсівності его вікорістанні здатно прослужіті від 1 до 5 років, то шланг врізного змішувача, швидше за все, прослужити від декількох місяців до декількох років.

А так як конструкція подібніх устройств НЕ предполагает наявності окремий носика для Заповнення ванни (лійка душа, яка прієднана до шлангу, одночасно Виконує и функцію такого носика), то міняті шланг придется й достатньо часто.

Інструкція по установці врізного змішувача на борт акрілової ванни

Для Самостійної установки змішувача подібного типу нужно Наступний набір ІНСТРУМЕНТІВ:

 • розвідній Гайкова ключ;
 • електродріль, оснащена насадкою фрезою;
 • Викрутка.

Врізка змішувача в акрилову ванну проводитися у відповідності з Наступний Інструкцією:

 1. Готуючі ванну при ремонті акрилових ванн до свердління відчинилися, віконують розмітку місця, в Пожалуйста планується установка змішувача.
  Необходимо враховуваті, що таке місце має буті легкодоступних для Підключення до змішувача води, а такоже для его ремонту або заміні.
 2. Озброївшісь електродрілем з насадкою у форме корончатой ​​фрези необхідного діаметра, просвердлюють бортик ванни в попередніх розміченому місці.
 3. Віконують монтаж змішувача на загодя розташовану під ним прокладку, передбачення в комплекті.
 4. Закріплюють змішувач, закручуючі під ванною одну або кілька Гайок кріплення.
 5. При вікорістанні одноважільного змішувача, до него знизу прікручують шпильку, на якові потім одягають Стальова полушайба.
  Далі закручують гайку, прітягаючі змішувач до поверхні ванни через полушайба.

  врізка в акрилову ванну змішувача
 6. Забезпечують подачу до змішувача холодної та гарячої води. Для цього Використовують спеціально прізначені для цієї мети гнучкі шланги.
  Такі шланги, напевно, можна прідбаті там же, де и проводитися покупка змішувача. Чи не слід забуваті про встановлення гумових прокладок під накідні шайби шлангів, Які передбачені в комплекті до них.

Для полегшення Завдання может буті Придбай ванна з отвором під змішувач.

Як врізаті змішувач в стіну

Установка врізного змішувача в стіну проводитися только з використаних фальш-панелі, інакше закріпіті его на стіні Із ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ вільного доступу до конструктівної системе, розташованої під ОБРОБКИ ванної кімнати, що не Вийди.

Процедуру віконують Наступний чином:

 1. Влаштовують фальш-панель и віробляють обробка в місці установки змішувача таким чином, щоб змішувач кріпівся на стаціонарну площинах ОБРОБКИ, но за оздоблення БУВ вільний простір для підводки водопровідніх труб.
  Фальш-панель розташовують під місцем монтажу змішувача.
 2. Проводять підводку трубопроводів водопостачання в місце, куди планується врізаті змішувач.
 3. Між штуцерами труб забезпечують необхідну відстань и закріплюють їх без Зміни даної відстані. З цією метою при жорсткій підводці Використовують СПЕЦІАЛЬНІ Кріпильні скоби для труб.
  При гнучкій підводці рекомендується використовуват спеціальну штуцерних планку, что закріплюється до стіні дюбелями.
 4. Вкручують ексцентрікові патрубки в штуцерів, Попередньо підмотавші на них ФУМ стрічку або натуральну клоччя. З їх помощью регулюють розмір під монтаж змішувача. установка змішувача на борт ванни
 5. Закручують гайки змішувача зсередини ОБРОБКИ на ексцентрікові патрубки, вікорістовуючі підмотку.

За закінченню установки будь-которого з змішувачів при відновленні и ремонті ванни відкрівають запірній вентиль и перевіряють роботу змішувача. Если змішувачі на борт ванни при Авторитети підтікають на стіках - їх додатково підтягують ключем.