Правильно Вибираємо и Встановлюємо сифон для раковини

Вибір і установка сифона для раковини - Важлива ськладової при установці новой сантехніки. Например, буде Важлива знаті, наскількі избран вами хромований сифон для раковини здатно дива настолько ж Привабливий и з практичної точки зору. Слід Зазначити, что роль сифона й достатньо складно переоцініті, оскількі ВІН Виконує відразу ряд Завдання.

Це и Висновок використаної в побутових потребах води, и перешкоджання засмічення труб, а такоже недопущення з'явився запах каналізації Всередині будинку. Саме тому до вибор и грамотному Влаштування сифона слід підходіті з усією ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. сифон для раковини

Віді сіфонів и їх Особливості

Сифон для раковин бувають різніх відів. Смороду відрізняються своими конструктивно Особливе, матеріалами, з якіх виготовляють и наявністю дизайнерських Вишукування.

За типом конструкції сифони для раковини бувають Наступний:

 • Гофровані сифони. Такі моделі сіфонів для умівальніків володіють найбільш простою конструкцією среди аналогів, оскількі, за суті, являються собою просто випуск и гофровані труби на вигнутий каркасі, Зроблений таким для зручності монтажу.
  На них з одного боку розташовується випуск, что прікріплюється до зливу раковини, а з Іншого - перехідник, Який служити для Приєднання сифона до каналізаційної системи. Як и сифон плоский для раковини, гофровані сифон Привабливий тім, что ВІН дуже простий конструктивно и Зручний при монтажі своїми руками, такоже ВІН может буті встановлений даже при дуже ограниченной пространстве під раковиною.
  Если Говорити про его мінусах, то тут основнову трудність ставити очистка сифона від забруднення. У більшості віпадків такий сифон потребують полного его демонтажу для очищення.

  сифон пластиковий для раковини
 • Пляшкові сифон. Такі моделі, мабуть, виявляв найбільш знайомиться среди усіх сіфонів. Пляшкова сифон Є І колись БУВ в шкірному Будинки і є самою Поширення варіантом для раковини. У порівнянні з гофровані, Пляшкова сифон володіє зворотнього позитивними и негативними якости.
   Установка такого сифона для раковини своїми руками більш скрутній, прот очистити его от засмічення без необхідності полного демонтажу не склад проблем. До плюсів Пляшкова сіфонів такоже відносіться и том, что часто до них можна підвесті и з'єднати помощью спеціальніх фітингів Зливні труби від пральних и посудомийних машин, позбавівші собі від необхідності влаштування Додатковий каналізаційного відводу.
  Пляшкові сифони можна купити в будь-якому магазині сантехніки, при бажанні, дуже дешево. Пляшкова сифон для раковини з переливом, может служити для контролю уровня води в раковіні, если, например, основне злівній отвір засмічено, а вода в раковину продолжает ТЕКТ.

  grohe
 • Трубні сифони, як правило, встановлюються в раковинах для ванніх кімнат, оскількі на кухні часто вінікає необходимость у прочищених. При Авторитети Такі сифони й достатньо компактні и зовні прівабліві.
  Трубний сифон Виконання у виде труби, зігнутої таким чином, щоб МІГ створюватіся водяний затвор. Нижня коліно такого сифона зазвічай піддається Зняттю з метою прочистки.
  При всьому Авторитети гідрозатвор трубних сіфонів вельми НЕ глибокий, тому при рідкісному вікорістанні, вода з затвора может віпаровуватіся, провокуючі тім самим з'явиться спеціфічного запаху. Така модель, як сифон з переливом для раковини, Є І среди трубних сіфонів.

  сифон хромований для раковини

Щоб перекритий джерело непріємного запаху каналізації, й достатньо просто Включити воду в раковіні и Залишити ее включення на 1-2 хвилини.

Правила Вибори сифона для раковини

Тепер розглянемо, як вібрато відповідну модель сифона для раковини:

 • Перше, на что слід звернути Рамус, це Особливості Вашої раковини. Если Сантехнічне засіб стандартно, то и підібраті сифон під Стандартні Зливні відчини буде неважко. Если ж модель Раковини ексклюзивна, то краще буде прідбаті сифон в тому ж місці, де и раковину, бажано комплектом.
 • Важлива крітерієм Вибори сифона служити его Пропускна спроможність. Тут зазвічай все залежатіме від напору води зі змішувача, а такоже кількості Додатковий приладів (пральних, посудомийних машин), что підключаються до сифона.
  Природно, чим їх более, тім перетин Відводів и самого сифона винне буті великим, інакше надходять надміру стоки могут спровокуваті рукотворне «повінь». Природно, плоский сифон з дрібнім перетин тут не підійде.

  сифони для раковин
 • Такоже нужно пріділіті Рамус и дизайну сифона. Тут вибір й достатньо широкий, и легко можна зустріті сифон хромований для раковини, металеву и пластикову модель, Із захисних накладки и без неї, з вбудованим пробкою або накладної кришкою, широкий або вузький.

Як и колба, відведення может такоже буті металевий або пластиковий. Всі сифони з Незвичайна дизайном коштують й достатньо не дешево, но если нужно підібраті віріб, что НЕ віпадає Із Загальної картини інтер'єру, економіті НЕ слід.

Необходимо озирнутися пластикові та гумові шайби и прокладки на предмет їх якості, а такоже НЕ забути звіріті параметри габарітів вироби з габаритами раковини (діаметр злівного и переливного отворів, відстань до каналізаційної труби и т.д.).

Особливості установки сифона

Опішемо, Яким чином можна віконаті установку сифона. Оскількі Підключення сіфонів до Раковини и каналізаційного відведення Незалежності від моделі, проводитися однаково, Особливості монтажу зазвічай складаються в конструкції самого вироби.

Альо так як конструкцій сіфонів набагато более, чем відів, складання моделі рекомендується Проводити согласно інструкції.

Опішемо, Яким чином можна підключіті зібраній Пляшкова сифон до Раковини и канализации:

 1. Опускаються сифон під раковину, віробляють прімірку вихідного патрубка и довжина гофрованої труби.
 2. При наявності пробки на випуск, ее фіксують.
 3. Далі віконують збірку Колбі согласно додається до сифона інструкції.
 4. З'єднують випуск, підключеній до зливу, з колбою. сифон під раковину
 5. Уважний стежать, щоб при монтажі НЕ були пошкоджені прокладки и зірвана різьба.
 6. Вставляють в трубу водовідведення вихідний патрубок, кріплять и герметізують его.
 7. Включаються на кілька хвилин воду и перевіряють всі з'єднання и сам сифон на герметічність.

Особливе Рамус нужно пріділіті герметізації з'єднань сифона и его Відводів, Щоб не допустіті даже найменших протікань.

Крім гумових прокладок (там, де смороду є), нужно такоже додатково віробляті підмотку Різьблення, особливо, если вона нещільно прілягає.

Спершу необходимо намотаті клоччя (ФУМ стрічку) на різьбу так, щоб гайка Йшла щільно (2-3 витка).

Потім обмазаті Різьблення з підмоткою спеціальною пастою для клоччя, прігвінтіті деталь и протестуваті стик на предмет его герметічності.

Визначаючи для себе відповідну модель, можна звернути Рамус, например, на сифон для раковини хромований, что Підходить практично до будь-которого сучасного стилю. Если ж має місце обмеженість у коштах, Варто віддаті предпочтение класічній білій моделі з пластику.