Сушка білизни у ванній кімнаті - як здійсніті

Дуже багатьох цікавить можлівість вісушування білизни у ванній кімнаті. Відразу Варто Сказати, що зовсім маленька ванна - Це не дуже підходяще місце, де може сохнути білізну. Звичайний, якщо немає альтернативи і бажання, можна скористати стандартними «прадідівськімі» Мотузка, (шпагатом) для того щоб мати відмінну саморобная сушку для білизни. Альо мотузки НЕ гарантують кількох промов, Які можуть трапитися, якщо сушити білізну таким чином. Отже, про Наслідки неправільної сушіння.

Затхлий запах

О! Цей ефект ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ на 100%, у разі маленької кімнати і відсутності вентиляції. Погодьтеся, зовсім непріємно надягатися річ, яка начебто чиста, а пахне так, як Ніби ношений тисячу років. Боротися з ним допоможе кілька способів:

  • хороша вентиляція. Причому бажано поставити Спеціальний Внутрішній вентилятор, Який буде усуваті Зайве вологість і сторонні запахи;
  • Спеціальний прилад. Найкраще обзавестися полотенцесушителем. ВІН дозволіті Швидко вісушіті білізну, при авторитет не "уб'є» його свіжості. Тім більше, Рушникосушки настільки різноманітні, що залежних від обсягів передбачуваності білизни їх можна підібраті і на кілька труб або секцій. З відів розділяють два: електричний і виразности. За якістю обідвоє хороші, значіті, вібіраті їх треба по зручності Користування;
  • мобільна сушка. Фото, та й наживо її бачив КОЖЕН. Це конструкція, яка найчастіше робиться з металу, має кілька ґратчастіх елементів, найчастіше розкладається. Звичайний, Ніби все просто: взявши, розклав, повісів і Пішов. Однак у маленьку кімнату поставити таку сушку нереально, та і у випадка з поганою вентіляцією ефект від неї буде такий же, як від білізняній мотузки.

Грібкові та Бактеріальні Ураження

Волога білізну, Постійно вісіть у ванній, яка просіхає - це перший друг різного роду хвороботворнім бактеріям, мікробів і цвілі, яка Згубна впліває на організм.

Позбутіся від можливости збудніків і попередіті це нескладно, бо потім вивести буде набагато складніше.

По-перше, чи не сушити занадто волога білізну (наприклад, виправ руками і не віджате як слід), а по-друге, якщо немає можливості зробити вентіляцію, тримати двері у ванній Постійно відкрітою. При сушінні білизни Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - це його Свіжість і ВІДСУТНІСТЬ Шкоди НАВКОЛИШНЬОГО простору.

врятує полотенцесушитель sushka-belia-v-vannoy-02 розкладачка для сушіння білизни Пристрій для сушки

Звичайний, якщо Є можливість у ванній зробити вікно, це буде просто чудово. Багато хто вважає вікно у ванну «поганим тоном», проти це й достаточно Важлива річ, а якщо подивитись на фото інтер'єрів ванній з вікнами, це ще й гарна обстановка. Тім більше, вікно согласно допоможе і білизна сушити більш якісно, ​​і залішаті ванну кімнату чистою і свіжою.

Є ще один спосіб, допомогою якого можна просушіті білизна у ванній кімнаті, - масляний обігрівач. Тут фото Можна не Дивитися, ВІН являє собою радіатор, Який розташовується на коліщатках. Бувають випадки, коли його встановлюються в Цій кімнаті. Однак у нього є свої «протипокази» І, як будь-який електричний прилад, ВІН конфліктує з вологістю, особливо підвіщеною.

Взагалі, у ванній кімнаті бажано сушити мінімальну Кількість промов, це можуть буті рушники, Дитячі речі або одінічна одяг.

sushka-belia-v-vannoy-05 мобільна сушка рейки на балконі Спеціальний Механізм в лоджії

Такоже Варто запам'ятати, що якщо у ванній кімнаті залішаються для сушки РЕЧІ, вона обов'язково винна буті відкрітою, навіть якщо в ній є вентиляція. Це, звичайна, відносіться до стандартного нагоді, коли у ванній немає вікна. У авторитет випадка більш вірогідності, що білизна вісохне і буде свіжім.