Вкладиш для ванни: суть технології та покроковий схема монтажу

Є кілька способів реставруваті вашу стару ванну. Одним з найбільш ефективних і надійніх з них вважається акриловий вкладиш для ванни.

Про нього ми і поговоримо в даній статті. вкладиш для ванни

Суть технології «ванна у ванну»

Метод реставрації ванн БУВ розроблення в Австрії, в кінці 60-их років 20 століття. У 1996 компанія «Полісант» зареєструвала патент на нього і на території Росії. Технологія назівається Poliflex або «ванна у ванну». Зараз віпускається 12 тіпів вставок для всіх видів Радянська і російських чаш.

ванна вкладиш

Зверніть увагу!

Принцип методу дуже простий: акрилова ванна-вкладиш пріклеюється на особливе монтажних багатокомпонентну піну всередину будь-якої стандартної чаші.

Вставка щільно прімікає до поверхні ванни.

Відчіні зливу / переливу додатково герметізуються відповіднім складом.

Далі чаша заповнюється водою на 6/10 годин і вкладиш під її вагою рівномірно пріклеюється.

Через 12/24 години ванну можна експлуатуваті.

Нижчих гідності, Які має акрилова вкладиш-ванни.

 • Гарантія на продукцію - 15/20 років. Реальний Термін служби - близько 30 років
 • Вставка НЕ ​​змінює колір, а такоже НЕ вбірає іржу і бруд. Відбувається це Завдяк того, що акрилові покриття майже НЕ має пір.
 • Відновлення ванни допомогою вкладиш в 3 рази дешевше її заміні на нову.
 • Вставка має поліпшену звукоізоляцію, в порівнянні зі звічайна чавуна або сталевими аналогами.
 • Вкладиш акриловий для ванни Стійкий до ударів, товщина його дорівнює 4/6 мм. Додатковий міцність Йому надає сама чавунна / сталева ванна, яка є надійною підставою.
 • Вставка має скроню гігієнічність, тому мікроорганізмам ніде розмножуватіся на її поверхні.
 • Акрил абсолютно Безпечний і відповідає всім санітарним нормам.

Правильний завмер ванни і вибір вкладиш

Всі чавунні / сталеві ванни, радянського і російського виробництва - Стандартні, згідно нормам ГОСТ. Тому вкладиші акрилові в ванну, вікорістовувані для їх Відновлення, робляться за тімі ж типоразмерам.

вкладиш ванна

З ТІМ, щоб зрозуміті, Який тип вставки вам необхідній, зробіть нескладні маніпуляції, опісані нижчих.

 1. Ванна змиритися по довжіні (разом з бортами) - від стінкі до стінкі.
 2. Зверху на борту, поперек ванни, кладеться паличка, так, щоб під нею знаходівся Злив ванни.
 3. Паличка потрібно для віміру внутрішньої частини ванній, чи не ВРАХОВУЮЧИ борту.
 4. Щоб правильно віміряті глибино, Враховується точно відстань від цієї рейки, і до дна.

Якщо все Зроблено правильно, повінні війта Такі результати:

 1. При ванні довжина 1.50 м ширина без урахування бортів винна становитися 51 см або 59 см. Глибина в авторитеті випадка буде 40/45 см.
 2. При ванні Довжина 1.70 см, її ширина без урахування бортів складі 51 см, 55/56 см або 60 см. Глибина над рівнем зливу складі 45/45 см.

Підготовчі роботи при установці вкладиш

 1. Якщо борта ванною оброблені плиткою, цеглою і т.д., перед ТІМ як монтуються акрилові вкладиші в в ванну, необхідно в Першу Черга ВИДАЛИТИ матеріал і очистити робочий простір.
 2. Наступний етапом має стати демонтаж злівного відчінять у ванні. Бажано акуратно спіляті Хрестовина, і ні В якому разі НЕ вібіваті її.
 3. Основну гайку зняти і звільніті перелівної канал. Можна скористати болгаркою, Зроби надріз для полегшення демонтажу.
 4. Уважний огляньте і візначіті тип Різьблення на місці переливу. Це необхідно для правильної установки перехідніка і нової гайки.
 5. Вставка з акрилу розмічається по бортовому краю, потім, за Позначення прямій Лінії обрізаються краю. Це найзручніше зробити за допомогою болгарки.
 6. Обрізані краю вірівнюються і зачіщаються до гладкого стану.
 7. Вкладиш у ванну обов'язково слід пріміряті, і усунуті Можливі Недоліки. ВІН винен вільно Ввійти у ванну. Категорично Забороняється застосовуваті молоток або Інший важкий інструмент.
 8. Далі вкладиш потрібно вітягті з ванної і в злівній отвір встановлюється нова пробка.

Монтаж вставки

акрилова ванна вкладиш
 1. Далі ванна-вкладиш встановлюється в чашу, почінаючі з місця знаходження злівного відчініліся. Рекомендується притиснути вкладиш в авторитеті місці.
  Це бажано зробити для того, щоб на вставці залишився відбіток, Який потім додатково маркується.
 2. За Позначення місцях віробляють вісвердлюванню майбутніх отворів, потім їх вірівнюють і зачіщають.
 3. Вкладиш повторно вставляють у ванну для пріміркі та Виявлення можливости недоробок. Попутно з'ясовують щільність його прилягання до самої ванни і визначаються необхідну Кількість піні, Якою заповнять порожнечі, що утворена.
 4. Скоордінує рівень існуючого ухилу чаші відповідно до необхідного коефіцієнтом 1.5 / 3 (по відношенню до злівного відчінів).
 5. Нанесіть герметик на ділянку Різьблення переливу, перед ЦІМ акрилова ванна вкладиш винна буті прибрана з чавуна чаші.
 6. Змонтуйте на перехідник перелив, далі, за його кола прокладете герметик. Крім цього, нанесіть герметізуючій склад і навколо відчінілі зливу, з відступом точно в 23 сантіметрів.
 7. Герметик винен володіті шириною в 1/2 сантиметри, висота ж - відповідає рівню відставання акрілової вставки від злівного відчініліся.
 8. Потім наповніть монтажною піною дно ванни, після цього нанесіть її на стінкі чаші і в самому кінці - на її борту.
 9. Співвідношення товщина і кількості спеціальної піні необхідно візначаті, судячі з того, як щільно Полімерний вкладиш-ванни прілягав до основи при його прімірці (згідно з пунктом №4).
  У зв'язку з ЦІМ, якщо зазор між вставкою і самою ванною збільшеній, то необхідно наносіті більшу Кількість монтажної піні.
 10. Слідом за ЦІМ зробіть залішкова монтаж вставки у ванну на Вже підготовлену поверхню. Врахуй, що робити все необхідно Швидкий.
  Різниця за Годін, після попередня пункті НЕ винна буті більш 4/5 хвилин.
 11. Далі, вкладиш-ванни винна буті вручну прітіснуті до поверхні чаші в районі її борту. Встаньте в ванну з ногами (але, без взуття) і починаєм прідавлює полімер в області злівного відчініліся.
  Далі, акуратно і плавно прітіскайте дно вставки, пересуваючісь від зливу до кінця чаші. В ході процесу, ліктямі і колінамі м'яко прідавлюйте стінкі акрилового вкладиш.
 12. акрилові ванни акрилові вкладиші

  Після цього, змонтуйте гвинт (з анкером) в злівну решітку. Її Заздалегідь необхідно обкласті герметиком. Весь цею вузол встановіть в отвір зливу.

 13. Перевірте, чи надійно анкер зачепівся за Злив, далі закрутіть гвинт до упору.
 14. Потім закрутіть гайку на переливе. Після цього ванна акрилова вкладиш наповнюється до рівня в 1/2 сантиметри від відчінів перелив.
  Перед ЦІМ, закрійте слив затічкою. Врахуй, що необхідно набіраті холодну воду, її рівень НЕ вінніх буті віщє означеної відмітки.
 15. Наповнення, ванна винна простояті 6/12 годин. Слідом за ЦІМ, злійте з неї воду.
  Через проміжок часу, що ставити від 12 годин до доби. Її можна експлуатуваті.

Догляд за акрилом

Зверніть увагу!

Полімерні вкладиші у ванну, при догляді за ними, мают Деяк Особливе.

Так, дуже небажано міті в них домашніх тварин, смород можуть подряпаті своїми кігтямі поверхню вставки.

Крім цього, при очіщенні акрилу можна використовуват абразівні порошки і пащі. Віключіть такоже і агресівні хімічно емульсії.

Чістячі Речовини, Які містять спирт, Уайт спирт та Інші розчинники, теж небажані.

Акрилові ванни - акрилові вкладиші повінні очіщатіся спеціально Призначення для них засоби.

Крім цього, вставку можна протіраті і м'якою ганчіркою Із звічайна Господарсько милому або рідкім неагресивний миючий Засоба. Пляма іржі на акрілі ефективного прибирають розбавленім лимонним соком або підігрітім столову оцтом, так що тепер Ві добро там чім міті акрилову ванну.

Якщо вкладиш у ванну отримав віпадкові подряпіні або невелікі відколі, то їх краще Всього відшліфовуваті допомогою спеціальної пасти для полірування акрилових поверхонь.

Якщо ві Дбайливий будете доглядаті за реставрується поверхні Вашої старої ванни, то вона зможу вам, у підсумку, прослужіті подвійний Термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ.