Керамічна плитка для ванної кімнати

При необхідності оформлення інтер'єру ванної кімнати в усі часи плитка, виготовлена ​​з кераміки, була найбільш затребуваним матеріалом. Причина популярності очевидна - гарний зовнішній вигляд і довговічність. Продукція, що випускається перш керамічна плитка, укладена на підлозі, змушувала користувачів ставитися до неї, дотримуючись обережність - при попаданні на неї вологи вона ставала надмірно слизькою, то тепер, завдяки сучасним технологіям, вона стала абсолютно безпечною.

обробка керамічною плиткою однотонний варіант кераміка на підлозі

Міцність кераміки, виготовленої із застосуванням новітніх технологій, не йде ні в яке порівняння з виробами, що випускалися раніше. Тепер на керамічну плитку можна спокійно встановлювати важкі вироби, не побоюючись за її збереження. Випадково уроненний на підлогу важкий предмет не зможе її пошкодити.

Надійно і надовго

стильно і практично дешево і сердито практичний метод обробки керамічна плитка в інтер'єрі

Керамічна плитка, виготовлена ​​в наші дні, не тільки міцна до механічного впливу, вона ще має підвищену стійкість до вологи і хімічних речовин, які часто застосовуються для прибирання в приміщеннях ванній. Вони не змінюють ні зовнішній вигляд, ні забарвлення. Такі властивості гарантують збереження створеного зовнішнього вигляду інтер'єру. Його дизайн буде точно відповідати задуму власника приміщення.

Вітчизняні виробники випускають керамічну плитку досить хорошої якості, що володіє всіма властивостями, необхідними для використання її для створення красивого і практичного інтер'єру в приміщенні ванної кімнати. Випускаються різні види плиток - з гладкою і рельєфною поверхнею, різноманітних кольорів. Кожен з видів випускається різних розмірів, так що підібрати необхідний вид і розмір не складає труднощів. Фото, розміщені в каталозі продукції, допоможуть у правильному виборі плитки.

keramicheskaya-plitka-10 keramicheskaya-plitka-11 keramicheskaya-plitka-12 keramicheskaya-plitka-14

Однак багато покупців звертаються для вибору облицювального матеріалу до виробників, для яких виробництво кераміки традиційно вже кілька століть. Лідерами у виробництві керамічної плитки заслужено вважаються компанії Італії та Іспанії. Це обумовлено не тільки багатовіковим досвідом, а й особливими якостями глини, що добуваються тільки в цих країнах.

Багатства забарвлень

керамічна мозаїка дрібна

В асортименті керамічної продукції, що випускається цими популярними виробниками, представленої на фото в каталозі, є не тільки плитка, але і різні декоративні елементи, що дозволяють створити унікальний інтер'єр приміщення. У колекціях керамічної плитки є такий величезний вибір кольорів кожного модельного ряду, що є можливість виконати дизайн приміщення в абсолютно унікальному оформленні.

Наприклад, можна оформити стіни, використовуючи плитку, що має однаковий рельєфний візерунок, але різну забарвлення. Можна підібрати по фото такий комплект, що облицьована нею стіна представить собою оригінальну картину, по краях обрамлену рамою з оригінальних керамічних елементів. Оформлений таким чином дизайн інтер'єру буде гордістю власника.

На перший погляд, вартість плитки, що випускається іспанськими та італійськими виробниками, висока. Але якщо врахувати її найвищу якість, оригінальність і розкішний вигляд інтер'єру, то можливість довгострокового використання цього якісного матеріалу заздалегідь окупає всі витрати на його придбання. Міняти її доведеться тільки у разі рішення повністю змінити інтер'єр приміщення.