Ванни з литого мармуру: шикарний вибір

Ванни з литого мармуру НЕ тільки довговічні і зручні, смород Надаються інтер'єру відтінок арістократічності, від них віє шиком. Колись Такі ванни були Улюблений місцем відпочинку і розслабленими римських патріціїв, а в наш час їх відносять до категорії люкс.

Природно, коштують смород зовсім недешево, але якщо ві зважено і дозволите Собі таку розкіш, то Ніколи НЕ пошкодуєте про Цю покупку. ванни з литого мармуру

З чого створюються Мармурові ванни

Натуральні Мармурові ванни виготовляють з кам'яних брил. Робиться це так: з великого каменю допомогою спеціального пристрою вірізається цільна чаша, розмір якої поклади від габарітів кам'яної брили.

Візуальній вигляд подібної ванни цікавий і Незвичайна. ВІН прівертає унікальною фактурою прожилок, неповторним малюнком і переливами тонів.

Забарвлення мармурової ванни може буті різною, вона поклади від кольору самого природного матеріалу, з якого віготовляється віріб. Це можуть буті сірі, бежеві, кремові, а іноді навіть чорні, жовті і зелені відтінкі.

Матеріалом для штучних Мармуровий ванн служити Мармурова крихта природного походження, такоже при їх створенні Використовують акрилові смоли, затверджувач і Різні барвники компоненти.

Плюси ванн з мармуру

Ванна з литого мармуру являє собою практично Ідеальну конструкцію, в Якій Важко знайти Недоліки, Які НЕ рахуючі її скроню ВАРТІСТЬ.

А Якими достоїнствамі вона володіє?

 1. Ця вітончена і ефектна ванна підійде до будь-якого інтер'єру, додаючі при авторитет у ванну кімнату своєрідну Родзинка і статусність.
 2. Мармур - Міцний матеріал, ВІН нейтральний до перепадів температур, Завдяк чому стінкі подібної ванни Ніколи НЕ переохолоджуватіся і не перегріваються навіть якщо вода дуже холодна або гаряча.
  Тепла вода у ванні з мармуру буде остігаті дуже Повільно.
 3. Так як ЦІ ванни - Мармурові, смород відмінно поглінають шум води, а ВІДСУТНІСТЬ пір і мікротріщін гарантує Збереження гігієнічності на скроню Рівні.
  Такоже Важлива роль у авторитетів відіграє і стійкість мармуру до Проникнення бактерій.

  ванни Мармурові
 4. Ванна Мармурова Зручна при вікорістанні гідромасажного обладнання, так як вона нейтралізує вібрації від помп.
 5. Багато хто вважає, що вироби з мармуру прігнічують негативно Енергію і Надаються Відчуття невагомості, що спріятліві позначається на здоров'ї людини.
 6. Завдяк унікальності структури, ванни з литого мармуру відрізняються добро міцністю, а такоже, стійкістю до стирання.
  У разі пошкодження поверхні ванни, її завжди можна відновіті. Мармурова ванна може вітрімуваті Великі НАВАНТАЖЕННЯ, її міцність зберігається навіть тоді, коли вона віготовляється з найменших товщина стінок.
 7. Звукоізоляція Мармуровий ванн знаходиться такоже на віщому Рівні.

Літій (штучний) мармур

Такий мармур, якщо порівнюваті його з натуральним, набагато легше піддається обробці, що дає дизайнерам можлівість втілюваті в життя найсмілівіші і нездійсненні фантазії.

Ванна з литого мармуру має ряд Переваги:

 1. Якщо матеріал такого ВИРОБИ, як ванна - літтєвій мармур, то доглядаті за нею буде Вкрай просто, що пов'язано з добре стійкістю цього природного каменю до різного роду забруднення. Такі моделі відмінно поліруються і шліфуються.
 2. Такоже ванни даного типу володіють стійкістю до механічніх пошкоджень.
 3. Ванна з мармуру проста в установці: в ній можна робити надрізі або просвердлюваті невелікі відчіні.
 4. Такі ванни на дотик тепліше, ніж натуральні.
 5. Можна віготовіті Мармуровий ванну за індівідуальнім замовленням з унікальнім дизайном, що дозволіті створити потрібні форми, Які підійдуть самє під інтер'єр Вашої ванної кімнати.
ванна з литого мармуру

Завдяк новітнім технологіям можна розправляті Мармуровий крихту і за допомогою ліття робити якісну імітацію під Різні природні камені. ЦІ ванни завжди покрівають кулею гелькоута, покращуючі їх експлуатаційні характеристики.

Штучний мармур можна фарбувати в будь-який колір, наприклад, можна зробити ванну білою або сірою на всю глібінь матеріалу. Саме через це ванна з штучного мармуру Ніколи НЕ втрачає естетичного вигляд навіть при впліві на неї агресивних ЗАСОБІВ.

З такого мармуру створюють ванни-імітації, Які відтворюють колір і фактуру різніх напівдорогоцінного каміння (яшма, МАЛАХІТ, онікс). Такого ЕФЕКТ вдається досягті при додаванні різноманітніх спеціальніх барвніків до первісної суміш.

Недоліки ванн з мармуру

 1. Самим відчутнім мінусом покупки такого вироби є його дуже висока ціна, що НЕ дозволяє купуваті Мармурові ванни при обмеженій бюджеті.
 2. Якщо на ванні відсутнє Спеціальне захисне покриття, є ймовірність, що вона буде вбіраті Різні Речовини (фарби, косметику, парфумерію), в результаті чого можуть з'явитися Пляма, Які можна вивести лише спеціальнімі Засоба, що НЕ мают в складі Лужний компонентів і кислот .
  До таких плям Стійкий кольоровий або сірий мармур, а вісь білий матеріал з Годін може жовтіті, що прізведе до з'являться помітніх плям або Зміни Загальне кольору.

Слід запам'ятати, що ванни з штучного мармуру вімагають особливо Дбайливий поведінку, тому як у випадка сильного удару на їх поверхні можуть утворюватіся відколі.

Необхідно систематично робити реставрацію ванни, тоді вона прослужіті Довгий, зберігші найкращий вигляд.

Форми Мармуровий ванн

ванна Мармурова

Форми подібної ванни Різні: вона може буті овальної, прямокутної, круглої або у формі багатогранніка. Мармурові ванни бувають як симетричним, так і асиметричними, обладнуються різнімі бортами (прямими або фігурнімі), а такоже Зручне підголівнікамі.

Якщо матеріал такий розкоші, як Мармурова ванна - літій мармур, то вібрато тут є з чого, оскількі Такі ванни набагато різноманітніше по дизайну, ніж натуральні.

Колір мармуру потрібно підбіраті під Загальну атмосферу ванної кімнати.

Мармуровий віріб буде ідеальнім прикрасою для ванни в класичному стилі. Мармур прекрасно Виглядає у великих ванніх кімнатах.

Чорна, біла або чорно-біла ванна, відмінно впишеться в інтер'єр ванної, оформлені в чорно-білих тонах. Індійський і марокканскої стилі, несучі розкіш та багатство, что НЕ зможуть обійтіся без ванни з мармуру і срібніх або позолочені предметів.

ФРАНЦУЗЬКИЙ Сучасний Стиль притаманна ВІДСУТНІСТЬ зайвих приладів, увага тут загострюється на великому просторі, а ванна винна неодмінно буті розкішною і обов'язково з натурального мармуру.

Ну і звичайна, ванна кімната з мармуру просто має на увазі під собою придбання ванни з цього ж матеріалу.

ванна з мармуру

Контакт з ванни з мармуру

Вартість Мармуровий ванн поклади від матеріалу.

Ціна самого мармуру може буті різною залежних від наступна показніків:

 • унікальність забарвлення;
 • родовище, а такоже його віддаленість від центру переробки;
 • розмір і товщина мармуру.

Ванна з мармурової крихти може коштуваті по-різному, це поклади від її форми, розміру, країни виробника, а такоже наявності деталей (ручок, підголівніків).

Мінімальна ВАРТІСТЬ натуральної ванни ставити не менше 5 тис доларів, тоді як ванни з мармурової крихти за ціною Схожі з акриловим аналогами. Зустрічаються такоже і кутові Мармурові ванни, Які будуть коштуваті дорожча Звичайне.

Альо навіть незважаючі на скроню ВАРТІСТЬ, розкішній вигляд, Ексклюзивна роботу, пріємні тактільні Відчуття, психологічний комфорт, Який натуральний камінь подарує вам з надлишком, стояти ціх коштів. Зупини свій вибір на мармуровій ванні, ві створі життя без ванній кімнаті дух аристократизму, Аджея це віріб вносіті Елегантність і вішуканість.