Особливості ванни Хатива

Акрилові ванни давно вже панують на ринку сантехніки. Багато в чому завдяки своїм відмінним користувальницькою характеристикам. Форми, розміри, кольори, модифікації можуть бути настільки різноманітними, що підійдуть до будь-якому користувачеві.

vanna-Hativa_3

Однією з цікавих моделей ванн вважається кутова Хатива. Виробник постарався зробити якісний і комфортний продукт. У найпростішому варіанті ванна виглядає як резервуар у чверть кола, зі зручними підлокітниками і виступами. Завдяки тому, що ванна є кутовий, її можна розміщувати навіть не в дуже великих приміщеннях.

Характеристики

Ванна Хатива - це акрилове виріб. Воно складається з самого корпусу, спеціального екрану, який закриває днище, і пристосувань зливу-переливу. Габарити резервуара - розмір 143х143 см, глибина - 50 см, а об'єм - 350 л. Також в стандартний комплект входить металеву основу (каркас) і спеціальні ніжки. Відгуки про цю продукцію досить втішні, можливо, через високої якості і можливостей доповнення.

vanna-Hativa_4

Однак, швидше за все, шукаючи ванну Хатива, ви бачили ще й гідромасажний варіант небудь читали відгуки про нього. Цей варіант також має місце, тільки в цьому випадку сплачується окремо за кожний додатковий елемент, який можна вбудувати в резервуар.

vanna-Hativa_2

Функції та комплектація

Ванна Хатива хороша саме тим, що її можна купити в різній комплектації. При цьому отримати джакузі найвищої якості, самостійно скоординувавши для себе ціну. При бажанні резервуар може бути оснащений зручним підголовником, а також ручками для зручності розташування.

vanna-Hativa_1

Можливо укомплектувати резервуар декількома способами гідромасажу. Це може бути аеромасаж з різною кількістю форсунок, каскадний, спинний масаж. У кожного комплекту своя вартість. Також можлива установка додаткового комплекту хромотерапії. Ця процедура чудово впливає на організм, живить шкіру на клітинному рівні, надає їй еластичність, робить організм більш стійким до інфекцій. На фото ванна в повному комплекті не відрізнятиметься від базового.

vanna-Hativa_6

Вартість форсунок і додаткових деталей коливатиметься від комплектації, і додаватися до ціни за резервуар (також в деякій випадку Хатива продається без екрану). На фото зазвичай представлені моделі з екраном, але цей момент краще уточнити у продавця.

Додаткові вимоги

Для того щоб такий механізм працював без перебоїв, спочатку повинні бути передбачені деякі параметри. Наприклад, для ванни Хатива напруга в мережі має бути 220-240 Вольт. Для підключення - трижильний кабель і заземлена розетка. До того ж, готуючи місце під ванну, потрібно забезпечити і подальший доступ до її механізму.

vanna-Hativa_5

Підіб'ємо підсумок

Ванна Хатива - це яскравий представник сучасних технологій і функціональності. Акрил, з якого виготовлений резервуар, досить міцний, здатний витримати механічні навантаження. Він не гниє, не покривається іржею, довго зберігає тепло і дуже приємний на дотик. До того ж, якщо дуже хочеться джакузі, але відразу підходящої суми немає на руках, ванну Хатива можна купити в базовій комплектації, а потім поступово докупити додаткові можливості. І в цьому, треба сказати, велика перевага такої продукції.