Ванна з душовою кабіною разом

Яких тільки ванн не придумано для комфортного перебування і естетичної насолоди інтер'єром. Основні матеріали, звичайно, є незмінними, зате додаються нові форми, поєднання, кольори і розміри.

vanna-dush_2

Досконально на питання, якою має бути ванна, відповісти ніхто не зможе. Та й нема чого, все залежить від особистих уподобань, від загального дизайну і розмірів кімнати. Ясна річ, що у ванну в 3 «квадрата» навряд чи підійде гідромасажний резервуар в 2,5. В принципі ці параметри і є ключовими при виборі. В електронних каталогах можна годинами розглядати фото ванн, при цьому ще й не все побачити.

vanna-dush_8

Те ж стосується і виробників. Їх настільки багато, а головне, більшість з них пропонують дійсно якісну продукцію.

Різновиди ванн

Ну, про класику багато говорити не треба, кожен знає, як виглядає така купіль, з яких матеріалів буває і які самі ходові розміри існують. В основному матеріалами для виготовлення є: сталь, чавун і акрил.

Гідромасажні, джакузі також не потребують представлення. У більшості своїй вони йдуть досить значних розмірів і виробляються з акрилу. Вбудовані механізми дозволяють наповнювати ванну повітрям знизу і боків, що забезпечує приємний рівномірний масаж.

vanna-dush_7

Мармурові ванни. Звичайно, зустріти купіль з натурального каменю зараз велика рідкість. І під мармуровою мається на увазі продукція, яка складається з крихти цього благородного матеріалу. Вона з'єднується між собою спеціальними екологічно чистими полімерами. Такий резервуар мало чим відрізняється від дорогого аналога, при цьому має хороші експлуатаційні якості і різноманітність колірної гами. Форми у даного вироби також можуть бути різними, від того ж стандарту до круглої, трикутної та іншої геометрії.

vanna-dush_6

Ванні з душовою кабіною. Одним пострілом «вбито двох зайців». Насправді, ці системи дуже вигідні і дозволяють насолодитися повнотою, як прийняття ванн, так і принадністю душа.

vanna-dush_5

Резервуар з душовою кабіною може бути як половинчастим, а саме цільна купіль, яка містить з одного боку кабіну, так і цілий гідрокомплекс, коли кабіна охоплює ванну цілком. При цьому всередині можуть міститися різні механізми подачі води, що зробить купання ще більш приємним і корисним.

Форми ванн з кабінами

Тут треба зазначити, що виробники представили споживачам хороший вибір. Він стосується не тільки модифікації, але і форм, і навіть розмірів. У випадку з маленькою ванною, такий комплект 2 в 1 можна знайти в стандартних розмірах і формах. Це буде досить зручно і просто. Тим більше, вічною проблемою є відсутність ванн у тих, у кого душова кабіна, і навпаки. За допомогою такого виробу питання буде остаточно вирішене.

vanna-dush_1

Також можна зустріти на фото в каталогах і кутовий варіант. У цьому випадку, швидше за все, кабіна буде закривати ванну повністю, тим самим забезпечуючи додаткову герметичність, а головне, зменшує можливість розбризкування води в процесі купання. В інтер'єрі така річ буде виглядати дуже оригінально, красиво і органічно.

vanna-dush_3

Догляд за резервуаром з кабіною

Тут все рівно так само, як і у випадку з окремо вартим душем і ванною. Природно, повинна існувати особиста гігієна, і кожен раз купіль повинна споліскують. Сама кабіна - періодично митися з неагресивним миючим засобом. Також, у разі після купання, на якийсь час дверцята потрібно залишати відкритими. Це просушить конструкцію і запобіжить розвитку грибка. В іншому ніяких додаткових рекомендацій з експлуатації таких виробів немає.

vanna-dush_4

Ванна з душовою кабіною в комплекті - чудове рішення для тих, хто економить простір, але при цьому бажає мати у себе два види водних процедур. За вартістю такі комплекси, безумовно, дорожче стандартних аналогів, але в процесі використання стане зрозуміло чому, і всі достоїнства будуть оцінені.