Тематична ванна кімната в морському стилі

Той, хто одного разу побував у моря або океану, буде прагнути потрапити до нього знову. Можливо, тому колись у дизайнерів виникло бажання зробити море будинку. Це не означає, що було вирішено перенести частину водойми, немає. Було придумано рішення створити особливий стиль - морський. Таким чином, в своїй ванній кімнаті кожен отримав можливість частіше зустрічатися з морем.

vannaya-v-morskom-stile_15

На представлених фото видно, наскільки привабливим є такий інтер'єр. До того ж він чудово підходить під умови цього приміщення, де є постійний контакт з водою.

vannaya-v-morskom-stile_14

Кольори

Класичним поєднанням в морському стилі ванній є об'єднання білого і синього. Це вода, море, хмари, небо, піна хвиль і так далі. Ще один варіант - поєднання синього з пісочним і жовтим. Також добре поєднуються, наприклад, блакитний з бежевим. Допускається застосування акцентів цитрусового, сірого і золотого кольорів.

vannaya-v-morskom-stile_13

Аксесуари

Аксесуари грають завершальну роль у побудові морського стилю. Це можуть бути черепашки, перли, інші елементи, що підкреслюють атмосферу. У такому ж дусі повинні бути виконані важливі вироби: підставки, мильниці, килимки, штори та інші.

vannaya-v-morskom-stile_12

Не варто забувати про дзеркало. На ринку можна знайти дуже оригінальні зразки, які чудово впишуться в морську тематику. Наприклад, дзеркало може бути виконане у вигляді ілюмінатора, а доповнити його можна галькою.

vannaya-v-morskom-stile_11

При наявності досить великої площі можна використовувати в інтер'єрі акваріум. Якщо його доповнити світильниками, може вийти дуже актуальний аксесуар, який ще й буде виконувати заспокійливу функцію. Він може містити рифи, корали, рибки, морські рослини. А доповнити його варто продуманої підсвічуванням.

vannaya-v-morskom-stile_6

Потрібно пам'ятати і про килимку. Він повинен бути не тільки безпечним і приємним, але і тематичним. На стіні можна повісити годинник, кораблі та інші елементи. Це підтримає морський стиль у ванній кімнаті.

vannaya-v-morskom-stile_7

Оздоблення

Звичайно ж, варто використовувати традиційний матеріал - керамічну морську плитку для ванної. Потрібно підбирати вироби світлих відтінків. Можна, до речі, використовувати мозаїку. На ній може бути нанесений малюнок, візерунок по темі. Колірна гамма, як правило, - синьо-білі відтінки, які можуть доповнюватися контрастними акцентами. Благо, виробники пропонують цілі колекції плитки для ванної морської тематики.

vannaya-v-morskom-stile_8

Замість плитки можна використовувати гідну альтернативу - штукатурку. З її допомогою можна створити на стінах відповідний рельєф, що нагадує, наприклад, хвилі.

Що стосується оформлення стелі, то на цій поверхні також може бути нанесена штукатурка і фарба. Прекрасним рішенням буде і гіпсокартонна конструкція в кілька рівнів. Якщо доповнити її продуманим освітленням, ефект може виявитися приголомшливим.

vannaya-v-morskom-stile_9

На підлозі ванної в морській тематиці можна укласти плитку. Але не варто скидати з рахунків більш сучасне і дуже цікаве рішення - наливна підлога. Використовуючи таку технологію, можна на підлозі легко зробити будь-яке зображення. Наприклад, можна викласти камені, черепашки та інші тематичні елементи, а потім їх залити спеціальним складом. Отримаємо прозорий матеріал, який захистить вироби і вирівняє поверхню. Виходить приголомшливий ефект і приємний на дотик підлогу.

vannaya-v-morskom-stile_10

Двері

Оскільки цей елемент відіграє значну роль у формуванні враження від ремонту, двері потрібно підбирати дуже ретельно, а точніше те, як вона виглядає. Вона не може існувати окремо. Двері повинні гармоніювати з дизайном приміщення.

vannaya-v-morskom-stile_5

Сантехніка

Ці елементи краще підбирати класичного формату, але з плавними лініями. Так можна досягти більшої гармонії. А що стосується кольору, підійде класика - білий.

Меблі

Звичайно, меблі в морській ванній кімнаті не може випадати з загального ансамблю. Тому її відповідність повинно бути навіть в деталях. Наприклад, у фурнітурі, яка може виглядати як мушлі.

vannaya-v-morskom-stile_1

Якщо вже є якась меблі, її не хочеться чи ні можливості міняти, але вона по виду не підходить під такий стиль, є вихід. Можна прикрасити її фасади наклейками на морську тематику. А потім доповнити статуетками-рибками, наприклад.

vannaya-v-morskom-stile_4

Можна також використовувати картини, якщо це дозволяє площа. Ванна в морському стилі потребують відповідного зображення. Це можуть бути, припустимо, морські мешканці. На щастя, подібні картини часто зустрічаються в будівельних супермаркетах, тому з вибором проблем бути не повинно.

vannaya-v-morskom-stile_3

Слід пам'ятати при виборі меблів та аксесуарів про особливі умови ванних кімнат. Тому матеріали, з яких вони виготовлені, повинні бути вологостійкими і досить міцними. Це дозволить зберегти їх зовнішній вигляд, а також використовувати їх без обмежень.

vannaya-v-morskom-stile_2

Освітлення - завершальний штрих оформлення

Освітлення є невід'ємною частиною ванної кімнати в морському стилі. Воно здатне завершити дизайн, зробити його більш вираженим. Щоб черпати ідеї, варто також подивитися фото, на яких зображені подібні інтер'єри. Це дозволить підібрати своє рішення, яке максимально гармонійно впишеться в наявні умови.