Перегородка у ванній: легкий спосіб перепланування приміщення

Єдина заковика в плані користування поєднаним санвузлом, в якому не передбачена перегородка у ванній зоні, є те, що при звичайному оформленні кімнати, нею може користуватися одноразово тільки одна людина. Відносно ж гігієни та зручності, суміщені санвузли дарують своїм власникам безліч переваг, а крім того, з'являється можливість більш раціонально з точки зору функціональності приміщення використовувати наявну площу.

Наприклад, в такій ванній кімнаті можна встановити сантехнічне обладнання, яке просто не вмістилося б в типову ванну. перегородка у ванній

Про перегородках для ванних

перегородки у ванній кімнаті

Дана проблема може і повинна вирішуватися. Забезпечити комфорт і зручність користування санвузлом для всієї родини можна, розмістивши сантехнічне обладнання таким чином, при якому унітаз і раковина будуть відокремлені від ванни.

Найуспішнішим методом подібного зонування простору ванної кімнати з туалетом є монтаж в ній перегородки, покликаної розбити площа санвузла на дві функціональні зони, зберігши в той же час цілісність приміщення.

При цьому буде краще, якщо перегородка стане просто додатковою частиною інтер'єру ванної кімнати, а не служитиме розмежовує стіною, подібно міжкімнатним. З цієї причини при виборі типу конструкції та оздоблювальних матеріалів одним з вирішальних факторів послужить естетична складова.

Часто перегородки у ванній кімнаті подібного типу носять характер деякої незавершеності - виконуються з світлонепроникних матеріалів, таких як склоблоки, скло, деякі види пластику і т.д., або ж можуть не доходити до стелі у ванній кімнаті.

Види перегородок для ванних кімнат

Розглянемо, які варіанти є у того, хто всерйоз намірився звести у своєму суміщеному санвузлі розділяє функціональні зони перегородку:

 • Легка перегородка між ванною і туалетом з гіпсокартонних вологостійких плит в даний час є, мабуть, найбільш популярним варіантом.
  При цьому такі конструкції можуть мати декоративні ніші, здатні замінити полиці або шафу, а також додаткове підсвічування всередині.

  у ванну перегородка

При правильно підібраному типі планування, санвузол може одночасно справлятися з двома функціями - забезпечувати комусь можливість відвідати зону розташування раковини і помити руки, в той час як хтось приймає у ванній зоні душ.

Конструкції з гіпсокартону можуть набувати різних форм і робити інтер'єр оригінальним і пікантним.

 • Якщо перевага у ванній віддається душу або вбудованої ванні, дана зона може бути відділена за допомогою розсувних перегородок, що сприяють не тільки правильному розподілу простору санвузла, а й беруть на себе функцію захисту від поширення бризок і випаровується вологи по всьому приміщенню кімнати.
  Застосовуючи для виробництва перегородок рифлене, матове або вітражне скло, виробники дають можливість забезпечувати належний рівень світлопроникності і непрозорості таких перегородок, а це дуже важливо для збереження єдності в просторі ванної кімнати.
  Розсувні перегородки для ванної не потребують додаткового вільному місці для їх відкриття, завдяки чому застосування подібних конструкцій можливо навіть у порівняно мініатюрних приміщеннях.

  розсувні перегородки для ванної
 • Сучасні технології, а також методи обробки і декорування такого матеріалу, як скло, забезпечують можливість з успіхом розділяти зони допомогою скляних перегородок для ванної кімнати. Гартоване скло, на яке наносять спеціальне напилення, малюнок або вітраж може прикрасити собою інтер'єр будь-якої ванної кімнати.
  При наявності приміщення, що володіє нестандартною геометрією, застосування скляних перегородок стане для зонування подібного простору найбільш доцільним. Досить ефектно в інтер'єрі ванної можуть виглядати дверцята злегка округлої форми, якщо в ньому має місце кутова модель ванни або округла стіна.

Перегородку можна підняти над основним рівнем підлоги за допомогою монтування подіуму, а також додати вбудовані в торець перегородки світильники, і ванна кімната заграє новими фарбами.

перегородка між ванною і туалетом

Якщо у вас немає бажання спорудити між ванною і туалетом глуху перегородку, яка, втім, дещо звужує простір, порушує гармонію і цілісність санвузли, виберіть для себе більш відповідну варіацію зонування за допомогою легких декоративних перегородок.

Вони дозволять забезпечити всі необхідні умови для комфорту і можливості для використання простору санвузла найбільш функціонально.