Розсувні двері в ванної кімнати

Збираючись робити ремонт в будь-якій кімнаті, далеко не зайвим буде прикинути, які повинні бути або якими будуть двері. Театр починається з вішалки, а хороший ремонт - з дверей. Тому дуже важливо вибрати не тільки красиві і якісні двері, але і максимально функціональні.

Дуже часто господарі невеликих квартир ламають собі голову, як зробити всі двері таким чином, щоб вони не заважали ні проходу, ні відкриванню один одного. Особливо це стосується ванної кімнати, коли її двері дуже часто зачіпає туалетну або кухонну. А з плануваннями 30-ти річної давності це часта проблема. Але якщо раніше подібне питання практично завжди залишався без відповіді, так як якісну альтернативу знайти було практично неможливо, то зараз все можна вирішити швидко, недорого і декількома способами.

Пластикові двері-гармошка

у стилі розсувні двері розсувний варіант з віконцями дві половинки

Це диво техніки абсолютно просте в обігу, однак для ванної кімнати є кілька «але». По-перше, в разі постійної вологи пластик - ідеальне середовище для розвитку цвілі. По-друге, через свою легкості не буде повним відчуття самоти у ванній. І, по-третє, ці двері прекрасно пропускають будь-який шум, тому заспівати в душі, коли всі вдома, не вдасться.

Розсувні двері у ванну

За принципом купе. Це найбільш оптимальний вихід. Найголовніша перевага, ці двері досить важкі і будуть створювати відмінну перешкоду будь-яким звукам. До того ж найчастіше розсувні двері виготовляються з ламінованої деревини або проходять спеціальну обробку, що дозволяє їм прекрасно існувати в умовах підвищеної вологості. Також до великого плюса можна віднести ту саму економію простору. Двері не забиратимуть місце при відкритті, тому їх можна встановлювати і в саму крихітну ванну. Завдяки сучасній фурнітурі двері відмінно відкриваються, як говоритися, легким рухом руки.

варіант розсувні двері в стилі мінімалізм хай тек японський стиль

Що стосується кріплення розсувних дверей, то вони можуть монтуватися в стіну, або зовні встановлюється спеціальна система, яка забезпечить їх роботу. Також вони можуть кріпитися тільки з одного боку, до стелі або підлозі. Переваг безліч. Звичайно, вартість розсувних якісних дверей буде вище, ніж стандартних, але збережені нерви, особливо у великій родині, того варті.

Конструкції

За бажанням можна вибрати кілька типів конструкції дверей. Найпоширенішими є стандартна одні двері і двоє дверей, які роз'їжджаються в різні боки. Така конструкція більш складна і, відповідно, коштуватиме дорожче. Та й установка двох розсувних дверей потрібна у випадку великої отвору, а для стандартною ванною, до якої звикла більшість, одних дверей буде цілком достатньо.

Колір, текстура і формат також можуть відрізнятися, все залежить від проекту, якщо двері готуються на замовлення або з існуючого асортименту, якщо купуються готовими. Але варто відразу зазначити, що вибір дуже великий і можна знайти двері під будь-який стиль ванною.