Продумуємо інтер'єр бежевій ванної кімнати

Навіщо нам потрібен затишок? Давайте на секунду задумаємося, чому так важливо, щоб наше життя поза роботою і, взагалі, поза домом була максимально комфортною? Може, відповівши на ці питання, стане ясно, що спонукає людину вибирати той чи інший колір обробки, матеріал, предмети інтер'єру. Наприклад, полюбопитствуем, ніж хороша ванна кімната бежева. Тобто візьмемо за основу саме колір.

interer-bezhevoj-vannoj_12

Для початку будемо дивитися, як цей колір впливає на людину, а потім, які варіанти можуть бути комфортними і слушними, щоб ванна кімната в бежевих тонах радувала і наповнювала енергією.

interer-bezhevoj-vannoj_13

Колір

Сам по собі, бежевий - колір м'який, він дуже близький до людини, тому що один з відтінків бежевого кольору він спостерігає щоранку перед дзеркалом, адже шкіра людини має саме бежевий відтінок. Погодьтеся, що дизайн ванної в бежевих тонах буде навіть якось душевно близький. Тільки уявіть, заходиш в м'яку теплу кімнату, приймаєш розслаблюючі водні процедури, заспокійливо. Але дуже важливо правильно поєднувати в собі кольори.

interer-bezhevoj-vannoj_14

Якщо потрібна ванна в бежевих тонах - це не означає, що потрібно зупинитися на одному кольорі. Саме поєднання різних відтінків, крім естетики, дасть потрібну ефективність. Для того щоб зробити кімнату під конкретний темперамент і стиль життя, цілком можна поекспериментувати з квітами.

interer-bezhevoj-vannoj_16

Бежево-зелена

Дивно, чи не так? Начебто два абсолютно не поєднуються кольору. А насправді, правильно підібраний зелений і бежевий дадуть потрібний ефект. Більш того, енергійний і бадьорий зелений чудово розбавить м'який білий. Це, до речі, чудовий спосіб зробити кімнату в екостилі. Давайте більш детально подивимося на це.

interer-bezhevoj-vannoj_4

Основна обробка

Взагалі, основна обробка може і не припускати зеленою. При ремонті завжди треба пам'ятати, що ми не робимо окремі елементи, а створюємо композицію. Значить, різнопланова робота повинна бути спрямована на одну мету - прийти до гармонії.

interer-bezhevoj-vannoj_11

Екостиль, насправді, дуже багатогранний і цікавий, там, крім натуральних кольорів, можуть бути присутніми натуральні матеріали. І саме їх натуральні кольори додадуть у ванну лиску. Отже, стіни можуть бути бежевими, просто пофарбованими або попередньо затягнутими штукатуркою. Підлога, стеля - також нейтральні, хоча підлогу цілком може бути коричневий, а ось стеля - бежевим. Дуже важливо обійтися без занадто явного зеленого в матеріалах обробки. Бежева плитка для ванни, до речі, теж непогано підійде на стіни, проте важливо, щоб вона була матова. З глянцем варто бути обережним. Він хороший як акцент. Коли його занадто багато, кімната перестає виглядає натуральної, стає штучною, космічної.

interer-bezhevoj-vannoj_8

Отже, ми обробили стіни і підлогу, вийшло приємне поєднання натуральних відтінків. Тепер зелений. Куди вставляти цей колір, яким він має бути? По-перше, зелений в екостилі - це колір весняної трави. Тобто ні в якому разі його не можна доводити до смарагдового.

interer-bezhevoj-vannoj_7

Використання таких інтерпретацій матеріалів, як мармур, змійовик, граніт, абсолютно неприпустимо. Зате цілком можна використовувати скло, причому скло зеленого кольору буде красиво виглядати, наприклад, в оформленні стільниці. Тільки уявіть собі: бежева ванна на фото, стать її деревному відтінку коричневого кольору, можна з аналогічною текстурою. Подекуди є коричневі елементи для поєднання з підлогою. Це може бути елемент меблів кольору венге, декоративна стійка або гачки для рушників.

interer-bezhevoj-vannoj_5

Стільниці, невеликий килимок і, наприклад, шторки для ванної - в одному ніжному зеленому тоні. Тепер, увага, найцікавіше: бежевий, як ми говорили, - колір заспокійливий, зелений же - колір енергії. Це говорить про те, що кожного ранку буде бадьорим, але спокійним, без суєти. Адже саме з ранку починається весь день. І, як кажуть, якщо він з ранку пішов не так, то все нанівець. Тому оформити ванну треба в схожих поєднаннях, якщо постійна втома заважає гарному настрою.

interer-bezhevoj-vannoj_6

До того ж в екостилі добре використовувати реальні дерев'яні елементи. Наприклад, аксесуари для ванної, флакони та інше. Вони будуть чудово розбавляти загальний інтер'єр, якщо будуть в світло-бежевих відтінках благородних порід дерев.

interer-bezhevoj-vannoj_3

Шоколад

Ванна в коричнево-бежевих тонах підійде тим, кому не вистачає саме тиші, спокою, щоб розслабитися. Взагалі, сам по собі коричневий не рекомендується в обробці.

interer-bezhevoj-vannoj_1

Деякі психологи наділяють його властивостями психологічного тиску на підсвідомість. Але, використовуючи його дозовано і в правильній пропорції з бежевим, можна отримати «смачну» ванну.

interer-bezhevoj-vannoj_10

Безумовно, ванна в коричнево-бежевих тонах буде набагато ефектніше, ніж просто ванна в бежевому кольорі. Але тут також важливий лаконічний підхід. Отже, дивимося на фото, наводимо приклад звичайної ванної кімнати середніх розмірів зі стандартним набором інтер'єру.

interer-bezhevoj-vannoj_15

Стіни, оформляються бежевій матовою плиткою, зі вставками коричневої. Але тут, увага: якщо хочеться викласти плитку за принципом шахової дошки, краще зробити це тільки з однією стіною. Тоді вийде яскравий гарний акцент. Наприклад, можна таким чином викласти стіну біля ванни. Однак якщо так викласти всю кімнату, це вже буде моветон.

interer-bezhevoj-vannoj_9

Бежево-коричнева ванна не дуже жалує інші відтінки, хоча в неї можна «вкрап трохи гранатового соку», тобто трохи червоного. В даному випадку будуть оригінальні червоні аксесуари.

interer-bezhevoj-vannoj_2

Підсумки

Отже, який висновок можна зробити. Бежевий колір - унікальний і поєднується з безліччю інших відтінків. Ми навели приклад тільки двох способів оформлення, але, глянувши на фото, легко можна переконатися, що їх набагато більше.