Ідеї ​​застосування самоклеющейся плівки для ванної

Обклеїти всю ванну кімнату плівкою - справа проста, але от ефект навряд чи порадує. Проблема в тому, що плівку на велику площу складно клеїти самостійно. Тим більше, потрібно добре підготувати поверхню, а також використовувати промисловий фен для кращої усадки.

Однак як елементу декору самоклеющейся плівці ціни немає. Вона досить податлива при обклеюванні різних виступів або кутів, має багату палітру кольору і текстур, також невибаглива в експлуатації, стійка до вицвітання.

самоклеюча плівка в інтер'єрі ванної різноманітність кольорів і відтінків samokleyuschayasya-plenka-dlya-vannoy-03 samokleyuschayasya-plenka-dlya-vannoy-04

З її допомогою можна відмінно заховати труби у ванній кімнаті. Крім вологостійкості, багато «самоклейки» витримують дуже високі температури, а також їх перепади. Тому велика частина труб за допомогою самоклеющейся плівки може перетворитися в колони.

До речі, якщо ванна кімната виконана в азіатському стилі, можна зробити колони, подібні імператорського палацу в Китаї. Наприклад, обклеїти основну трубу (стояк, як правило, ця труба в більшості квартир не зашивається) червоною «самоклейкой», а за допомогою плоттерной порізки вирізати ієрогліфи чорного кольору, і наклеїти їх зверху. Вийде дуже ефектний і красивий акцент, особливо, якщо більша частина дизайну стримана.

Також акцент або зонування можна зробити любимо кольором. Наприклад, ванна «під дерево». Для цього, після того як зашивається сама ванна, можна обклеювати плівкою «під дерево». Якщо наносити «самоклейку» акуратно, підрізаючи канцелярським ножем всі краї і випускаючи пухирці повітря, вийти дуже красива поверхню.

Як можна зробити аплікацію на стінах

Звичайно, перед будь-якою роботою з самоклеющейся плівкою слід підготувати поверхню. Як мінімум - це зашкуріть її і очистити від жиру і пилу. Тут гарним помічником стануть миючі засоби для посуду. Вони відмінно очистять поверхню, а «зашкуріванія» допоможе «самоклейках» краще сідати при обклеюванні.

Використовуючи все той же чудодійний метод плоттерной порізки, можна вирізати абсолютно будь-який малюнок. А використовуючи різні кольори «самоклейки», можна створювати чудову композицію.

Аплікацію нескладно зробити. Для цього потрібен буде шматок самоклеющейся плівки з вирізаним зображенням, ганчірочка і транспортна плівка. До речі, остання - це прозора «самоклейка», яка захоплює зображення, не пошкоджуючи поверхню.

Таким чином, зображення перенесеться на необхідну поверхню максимально чітко. Цей спосіб дозволяє виконувати декорування не тільки стін, але і предметів меблів. Все залежить від стилю, в якому робиться ремонт.

Наприклад, при оформленні кімнати в стилі природи відмінно виглядатиме «самоклейка» із забарвленням «під дерево». Вона органічно впишеться інтер'єр і буде створювати вигляд присутність справжнього дерева в обстановці.

Також існують деякі серії плівки, які можливо наносити на підлогу. Таким чином, можливо створити гарну композицію або імітацію.

застосовується для оформлення інтер'єру samokleyuschayasya-plenka-dlya-vannoy-06 зонування областей плівкою samokleyuschayasya-plenka-dlya-vannoy-08

Великий плюс «самоклейки» в тому, що її можна мити звичайним милом або рідким миючим засобом. При цьому під дією вологи вона не зім'ято і не відстане від поверхні.

Для того щоб побачити ще більше ідей декорування інтер'єрними «самоклейки», можна подивитися фото кімнат.

Зараз мати авторський гарний дизайн - не тільки нескладно, але і недорого. Досить відвідати будівельний магазин, подивитися фото, щоб зрозуміти, що альтернатив стандартному, неабияк набридли стилю в оформленні приміщення безліч, головне - не бояться зробити перший крок.