Вибираємо пластикові панелі для стін ванної кімнати

Зараз дуже популярні декоративні стінні пластикові панелі, які часто використовують для оздоблення стін всередині приміщення. Вони - один з різновидів оздоблювальних матеріалів, яка має масу переваг. Наприклад, вони утворюють ідеально рівну поверхню, коштують недорого, просто встановлюються і зручно використовуються. Тому ними легко вирівнювати нерівні стіни.

Ще ці панелі можуть виконувати тепло- і звукоізолюючу функцію. Однак вони, як і інші матеріали, мають свої відмінності. Це потрібно враховувати при виборі.

будь-яка забарвлення на ваш смак типовий вид пластикових панелей plastikovye-paneli-dlya-vannoy-03 plastikovye-paneli-dlya-vannoy-04 plastikovye-paneli-dlya-vannoy-05

Але спочатку потрібно визначити місце, де будуть експлуатуватися панелі. На них не впливає волога, отже, їх часто використовують на балконах і у ванних кімнатах. Є безліч фото в Мережі, що підтверджують це. Щоб здійснювати догляд за пластиковими конструкціями, їх потрібно витирати періодично вологою ганчіркою.

Як підібрати?

Панелі умовно діляться за зовнішнім виглядом, який буває або матовим, або глянсовим. Останнє створює дзеркальне відображення, тому підходить, щоб створити стелю. Завдяки відбитим від глянцю променям світла маскуються шви між панелями, вони робляться ледь помітними. Такі стелі дозволяють зручно вбудувати світильники, тому їх легко встановлювати у ванній кімнаті або туалеті.

Вибираючи панелі, потрібно враховувати їх склад. Матеріал зобов'язаний утримувати: водень, вуглець і хлор, що складається на п'ятдесят сім відсотків із зв'язаного хлору і на сорок три відсотки з етилену. Панелі ПВХ виготовляються з пов'язаного свинцю, який є стабілізатором. Такі компоненти не виділяють шкідливих речовин, якщо виникає пожежа. Пластик майже не горить. Матеріал може непогано витримувати механічний вплив.

Переваги

Пластикові конструкції дозволяють «прибрати» електричну проводку, тому фото таких приміщень не містять проводів та інших непотрібних елементів. Зараз існують панелі, що мають товщину в 1 см. Це свого роду альтернатива дорого кахлю. Такі матеріали краще застосовувати для обробки об'єктів, що мають високу вологість. Тому підходить ванна кімната або кухня. Хороший варіант для цього - білий колір. Можна зустріти і панелі ПВХ з ламінуванням, які дозволяють створити більш стильний вигляд навіть в інтер'єрі ванної кімнати хрущовки.

plastikovye-paneli-dlya-vannoy-06 plastikovye-paneli-dlya-vannoy-07 plastikovye-paneli-dlya-vannoy-08 plastikovye-paneli-dlya-vannoy-09 plastikovye-paneli-dlya-vannoy-10

Пластикові панелі для ванної кімнати краще купувати в спеціальних маркетах, оскільки на ринках можна отримати підробку. Купуючи, потрібно промоніторити забарвлення, яка повинна бути рівномірною, чорні точки повинні бути відсутніми. Всі пластикові елементи повинні бути позбавлені перепадів, не мати хвиль і бути однакової ширини. А інакше можуть виникнути ускладнення при їх установці. Якщо є нерівності по довжині, в цьому немає нічого страшного, оскільки при монтажі панель повинна вирівнятися.

Якщо рішення про покупку прийнято, потрібно тільки розібратися з виробником. Оскільки не всі виробники пропонує однаково високу якість, зокрема вітчизняні виробники. Тому краще не ризикувати, заощаджуючи, а вибрати надійного виробника із репутацією, це дозволить позбутися від можливих проблем з установкою і подальшою експлуатацією у ванній кімнаті.