Підлогові змішувачі для неперевершеного стилю вашої ванної

Приклад підлогового змішувача

Всім хочеться зробити свою ванну острівцем затишку і комфорту, але при цьому додати їй оригінальності. І тому нерідко при ремонті в ванних кімнатах відходять від традиційних варіантів монтажу сантехніки, звичних стилів або стандартних розташувань предметів. Це безпосередньо стосується і змішувачів. Розглянемо детальніше один із сучасних і незвичних видів обладнання для ванної - підлогові змішувачі.

Такий вид сантехнічного обладнання, як підлоговий змішувач, відрізняється:

 1. Великий висотою.
 2. Довговічністю.
 3. Стильним виглядом.
 4. Зручністю використання.

Найчастіше підлогову модель змішувача купують на додаток до нестандартної ванні, що відрізняється від традиційних варіантів розмірами або оригінальною формою.

Ванна оригінальної овальної форми

Пристрій

Завдяки прихованого монтажу всі труби і непривабливі з'єднання, які підходять до змішувача, маскуються, що є плюсом до естетичності і красі інтер'єру ванної. Якщо ви задумали відійти від стандартних планувань і встановити ванну далеко від стіни, підлоговий змішувач виручить в даному випадку і допоможе залишити приміщення привабливим і не захаращені трубами.

Підлоговий змішувач для ванниГарний підлоговий змішувачзмішувач підлоговий

види

Моделі підлогових змішувачів поділяють за кількістю «ніг» на:

 • одноногі (в них використовується управління за допомогою одного важеля);
 • двоногі (в них управління найчастіше є традиційним двохвентильні).
одноногий змішувачВиди підлогових змішувачівМодель підлогового змішувача

Якщо ви купите одноногий модель, то отвір в підлозі потрібно буде зробити одне, і, відповідно, для двоногій моделі отворів потрібно два. За формою змішувач може бути прямокутним або округлим.

двоногий змішувач

Залежно від дизайнерського виконання підлогові змішувачі бувають абсолютно різними - від ультрасучасних до елегантних ретро-моделей.

Змішувач в ретро стилі зазвичай обробляють так, щоб зробити його схожим на бронзовий і одночасно старовинний. Такий підлоговий змішувач добре підходить для класичного інтер'єру, наприклад, як доповнення до ретро-ванні з ніжками у формі левових лап або ж до овальної мармурової ванні на подіумі.

матеріал

Поверхня змішувача може бути і глянсовою, і матовою.

Для виготовлення підлогового змішувача зазвичай використовують сталь високої якості, яку доповнюють особливими видами покриття, що захищають від забруднень і корозійних процесів.

Найчастіше поверхню хромируют, завдяки чому змішувач не тільки захищений, але і набуває елегантний вигляд.

Крім хромованою, поверхня може бути кольоровою або обробленої під золото або бронзу.

Золотий підлоговий змішувачПлитка для колона для змішувачаУльтрасучасний стиль підлогового змішувача

Підлогові колони для змішувача

Основний елемент підлогового змішувача представлений міцною колоною, яку закріплюють в підлозі поруч з раковиною або ванною. Вона представлена ​​1-2 стійками, що закінчуються зливом. До верхньої частини конструкції кріплять душову лійку зі шлангом.

Головним плюсом для підлоги колони є висока міцність завдяки надійності використовуваних для її виготовлення матеріалів. Технології постійно вдосконалюють, тому такі сантехприлади зараз мають гарну загартуванням, стійкістю до вологи і малим рівнем зношуваності.

Плитка для колона

монтаж

Труби до підлогового типу змішувача підбиваються з-під підлоги, так що перед його установкою потрібно переконатися, що ви зможете дозволити підпільну прокладку трубопроводів у своїй ванній кімнаті. Монтуючи змішувач, коректний і приділяйте більше уваги герметичності з'єднань.

Монтаж підлогового змішувача

Перш ніж остаточно зафіксувати обладнання на підлозі, протестуйте конструкцію на протікання. Так ви уникнете проблем з експлуатацією та необхідності зриву. Коли робота підлогового змішувача перевірена, його можна приєднувати до підлоги (для цього користуються спеціальним кріпленням).

Виробники

Різні моделі підлогових змішувачів виробляються такими компаніями:

 • Migliore;
 • Hansgrohe;
 • Oras;
 • Grohe;
 • Gessi;
 • Nicolazzi і іншими.
змішувач FANTINIмодель OrasДизайн підлогового змішувача

У німецького виробника Grohe підлогові види змішувачів органічно вписані в авторські серії і відповідають за стилем іншої продукції. Це функціональні і привабливі високі змішувачі. Наприклад, вибравши модель Ondus, ви отримаєте мінімалістичний змішувач з помірно вигнутим виливом.

модель Ondus

Модель Veris відрізняється простотою і емоційністю. У змішувачі серії Allure є вбудований ручний душ. Всі змішувачі від Grohe оброблені покриттям StarLight Chrome, тому вони сяють і блищать, стійко витримують тривалу службу, менше забруднюються і більш стійкі до подряпин.

Змішувач серії Allure

Якщо ви шукайте для своєї ванни білий підлоговий змішувач, придивіться до моделі PuraVida від німецького виробника Hansgrohe. Такий змішувач з'єднує в собі нові технології і вишукану форму. Любителям винтажа сподобається змішувач серії Axor Montreux, а шанувальникам природності - серії Axor Massaud.

модель PuraVidaЗмішувач серії Axor MontreuxЗмішувач серії Axor Massaud

Поради

 • Оскільки підлоговий змішувач монтують приховано, то планувати його установку в своїй ванній краще до того, як там проведено ремонт. Кращий час для монтажу такого змішувача - проведення капітального ремонту ванної кімнати. Чи не буде проблем з установкою такого особливого устаткування і у власників нового житла, в якому обробка ще не виконана.
 • Вибираючи місце для підлогового змішувача, слід враховувати його габарити, а також зону обслуговування. Коли змішувач планують встановити біля стіни, він не буде заважати, а в разі монтажу посередині приміщення, врахуйте можливі незручності майбутньої експлуатації.