Бузкова ванна кімната - неперевершений затишок і романтичність

Бузкова ванна кімната

Ванна - це кімната, що має особливе значення в житті кожного з нас. Ледь прокинувшись, ми прямуємо у ванну кімнату, щоб привести себе в порядок. Після важкого робочого дня немає нічого приємнішого, ніж водні процедури, що дозволяють розслабитися і підготуватися до сну. З огляду на таке важливе значення ванної кімнати, дуже ретельно варто підбирати її дизайн і колірну палітру. Бузкова ванна кімната - одне з найбільш вдалих рішень.

Красива бузкова ванна

Особливості

Використання цього кольору в інтер'єрі, в тому числі у ванних кімнатах, стає все більш популярним. Це й не дивно, адже бузковий колір допомагає створити відчуття неперевершеного затишку, чистоти і романтичності. Бузковий і його відтінки дозволяють позбутися від негативних думок і розслабитися.

Класичний бузковий колір містить в собі два відтінки: теплий відтінок бузку і холодний лавандовий відтінок. Грамотне використання його в інтер'єрі залежить від правильно підібраних колірних поєднань з іншими відтінками.

Використовувати виключно бузковий колір в інтер'єрі не рекомендується, так як створюється ефект ваговитості.

Красива бузкова ванна

психологічний вплив

Бузковий колір дуже багатогранний.

Психологічні дослідження цього загадкового кольору показали, що він допомагає підвищити самооцінку, проте використовувати його в оформленні квартири слід в мінімальних кількостях, щоб не зіпсувати дизайн кімнати в цілому.

Лілові відтінки бузкового зустрічаються в різних стилістичних напрямках:

  • класика,
  • мінімалізм,
  • ретро.
Бузково-фіолетова ваннаСвітло-бузкова ваннаБузкова ванна з коричневими меблями

Специфічною особливістю цього кольору є те, що він не зменшує приміщення візуально, відповідно може використовуватися для оформлення невеликих за площею кімнат.

Крім того, що даний колір підвищує самооцінку, він також сприятливо впливає на нервову систему людини, сприяє поліпшенню зору, має розслаблюючими і заспокійливі властивості.

Поєднання з іншими квітами

Дуже добре ніжно-бузкові відтінки поєднуються з пастельними відтінками інших кольорів (небесно-блакитних, салатових, рожевих, жовтих або зелених).

Бузковий і помаранчевої в ваннійБузкова ванна з жовтим і зеленимБузковий і бежевий в ванній

Прекрасні поєднання виходять з темним золотом або натуральним відтінком дерева. Негарно буде виглядати поєднання кольорів бузкового і попелясто-рожевого кольорів, так як в результаті виходять брудні відтінки.

Бузкова ванна і дерев'яні меблі

Холодні лавандові відтінки поєднують з золотисто-медовим або лляним відтінками. Такий інтер'єр найкраще оформити натуральним текстилем: бавовняні і лляні шторки, рушники, накидки.

Поєднання бузкового кольору з білими елементами роблять інтер'єр більш прохолодним і спокійним.

Прекрасно в дизайні ванної кімнати буде виглядати поєднання бузкового кольору з відтінками фіолетового - сливовим, пурпуровим, ожинним і кольором фуксії. В якості основного кольору - для оздоблення стін, наприклад, - використовувати бузкові відтінки, а за допомогою фіолетового кольору зробити яскраві акценти. Таке виконання інтер'єру має відтінок розкоші, тому тут допустимо використання шовкових і оксамитових тканин.

Відмінно буде виглядати і поєднання ніжно-бузкового кольору з насиченим жовтим відтінком. Однак, жовтий відтінок в цьому випадку слід застосовувати для оформлення деталей.

Бузковий і фіолетовий в дизайні ванноїБілий і бузковий ваннаБежевий і бузковий ваннаБузковий, білий і рожевий в ванній кімнатіБузкові акценти у ваннійБузкова ванна з золотими елементами

стилі

Фіолетові відтінки застосовуються при оформленні ванних в багатьох стилях.

класичний

Має на увазі декорування натуральними матеріалами або їх якісними замінниками. Цей стиль виділяється неперевершеною розкішшю оформлення. Тут допустимі поєднання ніжно-бузкового і пастельного відтінків, завдяки чому інтер'єр набуває певної витонченість і вишуканість.

Найвдаліше використовувати вбудовану побутову техніку. Для оформлення змішувачів, ручок і світильників найбільше підійдуть бронзові або золоті відтінки.

Бузковий - класичний стиль

східний

Оформлення кімнати в східному стилі з використанням бузкових відтінків допоможе втілити східну мальовничість і ошатність. У такому інтер'єрі, як правило, бузкові відтінки поєднуються з яскравими фіолетовими, червоними або жовтими квітами.

Прекрасно впишеться керамічна плитка з традиційними східними мотивами або яскраве мозаїчне панно. Перевагу краще віддавати шовку і оксамиту, які підкреслять розкіш і вишуканість цього стилю.

Бузкова ванна - східний стиль

мінімалізм

Для стилю мінімалізм характерно незначна кількість меблів і елементів декору в інтер'єрі. Тут присутні тільки необхідні речі. Для декорування застосовуються сталь, пластик і скло. В бузковому інтер'єрі найчастіше зустрічається поєднання холодного лілового з білими відтінками або насиченими зеленими, блакитними і жовтими тонами.

Тільки грамотне поєднання бузкового кольору з іншими відтінками дозволить домогтися гармонійного і виразного інтер'єру.

Однак, організація такого простору під силу, як правило, лише дизайнерам. Професіонали зможуть підібрати поєднувані відтінки і виконати органічне оформлення інтер'єру, враховуючи смакові переваги господаря ванної кімнати.

Бузкова ванна - мінімалізм

Оздоблення

Оформлення ванної кімнати з акцентом на умивальнику і унітазі бузкового кольору буде виглядати дуже ефектно. Головне - зробити так, щоб вони чудово поєднувалися з іншими предметами інтер'єру.

Бузковий умивальник у ваннійБузкові акценти у ваннійбузкова ванна

Гармонійно впишеться в такий інтер'єр білосніжна ванна. Можна також вибрати ванну бузкового відтінку з акрилу, проте потрібно знати міру, щоб інтер'єр не виглядав вульгарно.

Красива ванна в бузковому ванній

За допомогою аксесуарів (фіранок, рушників, туалетного приладдя) можна домогтися гармонійного і затишного інтер'єру.

Аксесуари в бузкову ваннуБузкова меблі в ваннійБузкова меблі у ванній кімнатібузкова раковинаАксесуари для бузкової ваннійМеблі в бузковому ванній

плитка

При виборі плитки для бузкової ванній обов'язково потрібно враховувати, що в невеликих приміщеннях рекомендується використовувати світлі набряки, а в просторих - більш яскраві.

Ефектна бузкова плитка під шкіру

Прекрасно поєднуватися з бузковим відтінком будуть помаранчеві, білі і чорні кольори. Ними можна оформити різні елементи на стінах або ж використовувати їх в якості декору.

Красива біла і бузкова плиткаКрасиве поєднання бузкової плиткиСтильна бузкова ванна

освітлення

Світло в бузковому ванній кімнаті не повинен бути дуже яскравим, навпаки, м'яке освітлення підкреслить витонченість інтер'єру. У ванну, оформлену в дусі класицизму, чудово впишеться кришталева люстра. Для інших стильових рішень незамінним буде розміщення кількох вбудованих світильників або ж вишуканих бра.

Яким би не був дизайн-проект вашої ванної кімнати, пам'ятайте, що все повинно бути в міру. Цим ви підкреслите свій смак і індивідуальність.

Радимо прочитати нашу статтю: фіолетова ванна кімната.