Яскрава салатова ванна: цікаві рішення дизайну

Що нам піднімає настрій? Буквально все, що нас оточує. Так, чому б не докласти зусиль, щоб окриляє краси стало ще більше? Зробити це можна за допомогою різних прийомів в оформленні кімнати, наприклад. Про це і поговоримо. Розглянемо всі на прикладі ванної кімнати.

yarkaya-salatovaya-vannaya_13

Чому вона? Все просто: це кімната, з якою кожен починає свій день. І від її сприйняття багато залежить. Природно, іноді здається, що навколишні предмети не здатні впливати на настрій. Але тільки уявіть собі, ранній ранок починається з яскравою і веселою ванної кімнати, в якій будь-які процедури будуть в радість.

yarkaya-salatovaya-vannaya_14

Тому спробуємо нашу ванну зробити саме такий, використовуючи найбільш підходящий в даному випадку відтінок - салатовий.

yarkaya-salatovaya-vannaya_12

Психологія кольору

Чому ванна в салатовий колір може бути привабливою, що бадьорить і освіжаючою? Крім самої обстановки, поглянемо на вплив кольору. Зелений завжди вважався кольором з позитивним впливом. У більшості людей він асоціюється із зеленню, природою, тобто тим, що дає життєві сили і енергію. Салатовий колір впливає на підсвідомість, вселяючи надію, впевненість і радість. До того ж зелений з усіма його відтінками є кольором прибутку, достатку.

yarkaya-salatovaya-vannaya_15

Що становить

Перш ніж вирішувати, яка буде ванна в салатових тонах, варто розібратися з тим, що це за колір. Салатовий - це суміш зеленого з жовтим, по суті, двох самих життєствердних кольорів. Він, між іншим, може мати сотні різних варіацій, при цьому добре поєднуватися навіть з насиченими і соковитими відтінками іншої гами.

yarkaya-salatovaya-vannaya_1

Умовно можемо розділити всі оздоблювальні матеріали за кольором на три складових:

• світлі;

• пастельні;

• насичені.

yarkaya-salatovaya-vannaya_16

Темний не зовсім підходить для салатового кольору, так як у нього вже буде інша назва. Тому подивимося по цих трьох напрямках.

• Світлий - відтінок легкий, схожий на вдале поєднання лайма і лимона, щось середнє між листям салату і блідими молодими листочками навесні. Добре представлена ​​світло-салатова ванна кімната на фото. Це прекрасні найніжніші фактури, оксамитові відтінки. Це більш нейтральні кольори, завдяки яким можна додавати ціле безліч додаткових варіантів. Одним з таких може стати поєднання насиченою фуксії з салатовим.

yarkaya-salatovaya-vannaya_5

Наприклад, світло-салатова плитка для ванної на декількох стінах і прекрасна темна фуксія на інших. Або плитка такого ж кольору повністю у всій кімнаті, а фіолетово-бузковий колір виключно в обстановці і елементах інтер'єру. До речі, у світлого відтінку є кілька позитивних моментів. Його легко використовувати навіть у крихітній кімнаті 2 квадратних метра. І він буде візуально робити її більше.

yarkaya-salatovaya-vannaya_11

• Пастельний - відтінок, який може бути насиченим, але не матиме глянцю. Він рівний, оксамитовий, як сама пастель. Може бути злегка розмитим, але обов'язково приємним оку.

yarkaya-salatovaya-vannaya_10

• Насичена - це ванна кімната в салатовий колір, яка просто дивує енергією. Це цілком може бути соковита обробка, веселі елементи інтер'єру. Навіть салатова меблі для ванної буде яскравим позитивним акцентом в кімнаті.

yarkaya-salatovaya-vannaya_9

Поєднання

Тепер перейшли до найцікавішого. Дуже багато хто дотримується суворих правил в оформленні яких рекомендацій дизайнера тільки тому, що не знають головного аспекту у поєднанні будь-яких кольорів. Ідеальною буде компоновка відтінків, так як їх створила природа. Наприклад, з бежевим. Здається, якщо обидва кольори з групи м'яких відтінків, як вони можуть поєднуватися?

yarkaya-salatovaya-vannaya_6

А адже все на поверхні. Варто подивитися на ту ж березу навесні. Як гармонійно виглядають ніжно-бежево сережки з молодими листям. Це прекрасне поєднання, яке можна перенести в оформлення кімнати. Але в цьому випадку, як і завжди, втім, важливо розуміти, якого кольору має бути більше, а який займе другорядну, але не менш значиму роль.

yarkaya-salatovaya-vannaya_8

Або, приміром, біло-салатова ванна. Здається, хіба може білий без будь-яких акцентів і особливостей бути поєднанням з таким зеленим? А, виявляється, може, ще й як. Давайте поглянемо на ромашку. Якщо взяти за приклад оформлення кімнати цю квітку, можна зробити красиву гармонійну композицію. Тільки подивіться.

yarkaya-salatovaya-vannaya_4

Ніжно-зелене стебло займає десь відсотків 40 всього квітки. Відсотків 50 - білі пелюстки, а решту 10 займає серцевина жовтого. Точно за таким принципом спробуємо оформити ванну. Отже, фото ванної кімнати салатового кольору допоможуть побачити все розмаїття в можливості оформлення.

yarkaya-salatovaya-vannaya_7

Наші 40% салатового - це може бути обробка стін. Білий буде органічний у сантехніці, меблів, стелі та підлозі, а ось легкі жовті вкраплення будуть хороші як в різних аксесуарах, так і в самій обробці стін, у вигляді певних прикрас.

yarkaya-salatovaya-vannaya_3

Наприклад, може бути використана жовта і салатова плитка у ванну з таким співвідношенням. Тобто, жовтими можуть бути окремі невеликі елементи або може бути при такій обробці жовто-салатова меблі у ванну.

yarkaya-salatovaya-vannaya_2

Підсумки оформлення

У підсумку виходить миле, романтичне і позитивне рішення в інтер'єрі з використанням такого кольору.