Ванна кімната з кутовою ванною в інтер'єрі

Ванна кімната в будинку є тим особливим місцем, де можна отримати максимальне розслаблення, занурившись у теплу пінну воду. Задоволення може бути ще більше, якщо її форма і розміри будуть досить просторими.

На відміну від душових модулів, ванна з кутовою ванною має здатність подарувати насолоду від релаксації.

komnata-s-uglovoj-vannoj_1

Зростаюча популярність кутових ванн

Сьогодні на будівельному ринку пожвавився попит на кутові ванни. Такому прояву інтересу до цих виробів посприяли їх очевидні переваги:
 • просторий внутрішній об'єм;
 • розкішний зовнішній вигляд;
 • сучасний дизайн;
 • підвищена ергономічність.
Незважаючи на досить велику місткість, такі вироби здатні суттєво економити простір приміщення. Що стосується дизайну, то інтер'єр з кутовою ванною завжди буде виглядати сучасно, не залежно від того, який би стиль він ні припускав. komnata-s-uglovoj-vannoj_2

Варіанти кутових ванн

Геометричні форми таких виробів, як кутова ванна, не передбачають будь-якої певної однотипності. Різноманітність таких елементів інтер'єру дозволяє дизайнерам підібрати оптимальний варіант до обраного стилю. До основних популярним форм можна віднести такі конструкції:
 • у вигляді трикутника;
 • ромбообразний форми;
 • прямокутні вироби з різними пропорціями.
komnata-s-uglovoj-vannoj_11 Залежно від розмірів і форми приміщення, ванна кімната з кутовою ванною може обладнуватися таким виробом, який має відповідні лінійні розміри. Наприклад, її сторони можуть мати збільшену довжину. Такі ванни з видовженими сторонами називаються асиметричними, і актуально виглядають в прямокутних витягнутих приміщеннях. Крім цього, такі вироби дозволять заощадити простір кімнати і внесуть свою родзинку в загальний інтер'єр. komnata-s-uglovoj-vannoj_7

Відповідність розмірів ванн і приміщень

Існують кутові ванни, які виготовлені у вигляді ромбів. Вони непогано можуть вписатися в стиль «хай-тек». Що стосується їх розмірів, то вони також мають відмінності. Наприклад, для маленьких приміщень ванна, що має довжину 1,5-2 метри, буде найбільш підходящою. А там, де розміри приміщень дозволяють, можна проводити встановлення та більш габаритних примірників. komnata-s-uglovoj-vannoj_6 Малогабаритні кімнати для обладнання ванн, з одного боку, можуть дозволити дизайнерові проявити фантазію. Але, з іншого боку, зробити таке невелике приміщення красивим і комфортабельним - це випробування під силу не кожному. Така ванна з кутовою ванною на фото демонструє вміння і майстерність дизайнера, який зумів створити унікальний стиль в інтер'єрі невеликого простору. komnata-s-uglovoj-vannoj_5 Кімнати невеликого розміру краще оформляти у світлих тонах, що зможе візуально збільшити об'єм. Варто також використовувати при обробці поверхонь керамічну плитку наступних фактур:
 • з блискучим покриттям;

 • металізовану;
 • із дзеркальною поверхнею;

 • мозаїчні панелі.
komnata-s-uglovoj-vannoj_12 Меблі в таких приміщеннях рекомендується використовувати по мінімуму. Сантехніку краще застосовувати підвісну - вона також посприяє економії вільного місця. komnata-s-uglovoj-vannoj_4

Кутові ванни в інтер'єрі

Сьогодні такі ванни користуються великою популярністю серед дизайнерських студій, а також любителів розкоші і незвичайних рішень. Завдяки встановленню такого виробу, можна перетворити приміщення на справжній шедевр, який матиме неповторний унікальний стиль. Звичайне розташування кутових ванн передбачає розміщення їх в кутку кімнати, що економить простір. Однак бувають варіанти з застосуванням багаторівневого статі в центрі приміщення. У другому випадку ванна кімната повинна бути великою, але зате вона може придбати воістину розкішний вигляд.

komnata-s-uglovoj-vannoj_3 Поява кутових ванн стало революційною подією у світі сантехнічних пристроїв, яке перевернуло звичне уявлення про приміщення такого призначення. Кутові ванни можуть добре вписатися в будь-який інтер'єр, легко монтуються і не створюють проблем при подальшій експлуатації. Ці моделі ідеально підходять для тих, кому такі елементи інтер'єру в класичному виконанні можуть здатися нудними і занадто простими. komnata-s-uglovoj-vannoj_8 При виборі кутових варіантів дуже важливо врахувати розміри самого приміщення. Часто в квартирах є невеликі кімнати для такого обладнання. Класичні ванни прямокутної форми з'їдають багато вільного об'єму і простору. А кутові ванни відрізняються ергономічністю, що істотно заощаджує корисну площу в такій кімнаті. Навіть санвузол невеликих розмірів в малогабаритних квартирах може стати більш просторим. komnata-s-uglovoj-vannoj_9

Устаткування ванних кімнат

Зробити ванну малогабаритних розмірів просторіше, а велику - затишніше допоможуть представлені на фото варіанти дизайну. Тут можна знайти безліч різних рішень для оформлення маленьких і великих ванних кімнат і вибрати оптимальний варіант. komnata-s-uglovoj-vannoj_10 Ви можете подивитися на фото кімнат з такою конфігурацією центральних елементів в подібних приміщеннях. Дизайн ванної з кутовою ванною розробляють досвідчені майстри, які враховують всі нюанси, починаючи з стилю, і, закачування оптимальністю розташування меблів та сантехніки.