Як витягнути кісточку від бюстгальтера з пральної машини?

Як витягнути кісточку від ліфчика з пральної машини?

У випадку потрапляння в пральної машини потрапляє невеликий предмет, це може загрожувати роботі і справності апарату. Таким предметом може бути кісточка, яка вискочила з бюстгальтера.

Помилки пральної машини при попаданні сторонніх предметів між баком і барабаном

Чим небезпечне?

Небезпека кісточки, що потрапила в пральну машинку з ліфчика, в першу чергу визначається матеріалом її виготовлення. Якщо це пластикова деталь, то, швидше за все, вона не зможе нічого пошкодити всередині апарату, а через свою нестандартної форми залишиться на дні пральної машини і буде виявлена ​​під час розбору машинки з іншого приводу.

Зовсім інша справа, якщо кісточка ліфчика буде з металу. Попадання такого предмета всередину машинки загрожує не тільки подряпинами барабана і пошкодженням манжети люка, а й такими серйозними поломками, як текти з бака, від'єднання Тена, заклинювання барабана і навіть коротке замикання.

Пробоїна в баку пральної машини від потрапила кісточки ліфчикаПошкодження Тена пральної машини від потрапила в бак металевої кісточки ліфчика

Навіть якщо металева кісточка не заважатиме рухомих частин апарату, її довге перебування всередині машинки стане причиною появи іржі. Особливо, якщо у вас немає звички провітрювати агрегат після використання, а у ванній кімнаті вологість підвищена.

Якщо ви почули сильний скрегіт і звук тертя об метал, це перша ознака, що сторонній предмет небезпечний для роботи пральної машини. У такому випадку слід відразу ж перервати цикл прання, щоб запобігти пошкодженню Тена або інших деталей.

Як визначити, де застрягла кісточка?

Потрапила в барабан кісточка від бюстгальтера може знайтися в таких місцях:

  • На дні барабана.
  • На дні бака.
  • Між баком і барабаном.

У пошуках такого невеликого предмета вам допоможе ліхтарик і трохи терпіння. Прокрутивши барабан рукою по колу, огляньте його всередині, і спробуйте розглянути дно бака. Якщо ви не знайшли кісточку на дні, швидше за все, вона застрягла.

В цьому випадку зніміть шків, відкрутивши утримує його болт. Повернувши болт на місце, не закручуйте його до кінця. Невеликим молоточком акуратно постукивайте по валу так, щоб він барабан трохи змістився і відійшов від бака. Далі повільно обертайте барабан, дочекавшись, поки кісточка не впаде вниз.

Способи вилучення кісточки від ліфчика з пральної машини

Як витягнути: ключові способи

У ситуації з потрапила всередину машинки кісточкою від бюстгальтера особливо пощастило власникам апаратів з вертикальним завантаженням, в яких є спеціальний люк. Такий люк якраз і передбачений для вилучення сторонніх предметів, які потрапили всередину агрегату.

Всім іншим користувачам доступні такі способи дістати кісточку від ліфчика:

  1. Через злив машинки. Після від'єднання передньої панелі, зніміть з барабана гумку. Далі, відкрутивши зливний патрубок, ви напевно виявите кісточку і зможете її витягти.
  2. За допомогою магніту (якщо кісточка зроблена з металу) або саморобного гачка, для якого вам знадобиться тонка дріт. Підштовхнувши кісточку спицею до зручного для вилучення місця, візьміть гачок, опустіть його в отвір барабана і постарайтеся підтягти кісточку до барабану і проштовхнути в його отвір хоча б на кілька міліметрів, а далі дістаньте її з допомогою пінцета.
  3. За допомогою демонтажу нагрівача. Відключивши машинку від мережі і відкрутивши кришку, відшукайте ТЕН, від'єднайте дроти, відкрутіть гайку по центру (не до кінця) і втисніть шпильку, після чого злегка розкачайте ТЕН і витягніть його з машинки. Встановлюйте нагрівач назад в тому ж порядку.

Наочно, деякі способи, ви можете подивитися в наступному відео.

профілактика

Щоб ви більше не стикалися з проблемою отримання кісточки від бюстгальтера з пральної машинки, дотримуйтесь деякі правила. У більшості випадків ажурні бюстгальтери радять взагалі не прати в машинці, тому 100% захистом від попадання кісточок від ліфчиків в бак машинки буде ручне прання.

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу прати у пральній машині, періть одяг в спеціально призначеному для цього мішку або контейнері. Втім, ви просто можете скласти бюстгальтери в наволочку з бавовни. Крім того, завантажуючи білизну в машинку, огляньте ліфчик і переконайтеся, що в зоні решт кісточок відсутні видимі пошкодження.

мішок для прання бюстгальтерів в пральній машиніконтейнер для прання бюстгальтерів в пральній машині