Вибір виробників бойлерів непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву

Підбираючи відповідну для своєї сім'ї модель бойлера з непрямим нагріванням, враховують не тільки технічні параметри нагрівачів, а й марку їх виробника. У більшості випадків схиляються до покупки апарату від добре зарекомендували себе брендів.

Популярні виробники

Drazice

Цей чеський виробник пропонує бойлери в широкому асортименті з різним об'ємом бака, випускаючи свою продукцію більш 60 років. Для захисту внутрішніх стінок апаратів від Drazice використовується емальована глазур.

Серед моделей непрямого нагріву цього бренду особливо популярні пристрої, у яких обсяг 100-250 літрів. Вони бувають як горизонтальними настінними, так і підлоговими. Це ергономічні і надійні нагрівачі, що відрізняються продуманою системою безпеки, компактними розмірами і приємним дизайном.

Бойлер непрямого нагріву Drazice

ACV

Продукція цієї бельгійської компанії популярна на нашому ринку. Підлогові апарати непрямого нагріву серії Smart Line SLE представлені моделями від 130 до 300 літрів. Вони відрізняються наявністю 50мм поліуретанової теплоізоляції і регулятора температури води. До моделей об'ємом 210-300 л можна підключати тепловий насос. Додатково до корпусу таких бойлерів можна під'єднати електричний ТЕН.

Настінні бойлери від цього виробника серії Smart Line SLEW об'ємом від 100 до 240 літрів оснащені регулювальним термостатом і Теном 2,2 кВт. Їх плюсами є зменшена втрата тепла, якісний корпус і додаткова система захисту проти перегріву.

Бойлер непрямого нагріву ACV Smart Line SLEWБойлер непрямого нагріву ACV Smart Line SLEW

Baxi

Даний виробник з Італії відомий інноваційними розробками в сфері нагріву води та опалення. Бойлери цього бренду продаються в 70 країнах світу. Вони представлені моделями ємністю 100-300 літрів з баком з нержавіючої сталі для настінного або підлогової установки. Такі бойлери оснащені контролером нагрівання і датчиком безпеки.

Бойлер непрямого нагріву Baxi

Vaillant

Ця компанія є одним зі світових лідерів у виробництві обладнання для нагріву води та опалення. Бойлери непрямого нагріву цього бренду представлені прямокутними апаратами серій uniSTOR VIH Q (підлогові моделі на 115 і 150 літрів) і VIH CK 70 (настінний нагрівач), а також циліндричними підлоговими пристроями серії uniSTOR VIH R ємністю від 150 до 500 літрів.

Бойлер непрямого нагріву Vaillant

Protherm

Даний виробник зі Словаччини пропонує підлогові і настінні варіанти бойлерів непрямого нагріву. Продукція Protherm користується великим попитом у наших співвітчизників. Апарати від цього бренду мають потужність до 100 кВт. Завдяки емальованому поверхні вони відрізняються тривалої службою.

Бойлер непрямого нагріву Protherm

Bosch

Продукція цього німецького бренду не потребує реклами і стабільно затребувана в нашій країні.

Бойлери від Бош, що працюють за принципом непрямого нагріву, представлені такими серіями:

  • ST - прямокутні прилади на 120 і 160 л, швидко нагрівають воду і довго зберігають її гарячою. Їх внутрішній бак виконаний з емальованої сталі і захищений від корозії за допомогою магнієвого анода.
  • WST - апарати в класичному дизайні зі сталевим баком, покритим емаллю. Ємність бойлерів цієї серії складає від 160 до 500 л. До них можна підключити електричний ТЕН потужністю від 2 до 6 кВт, що дозволяє моделям працювати без котла.
  • SО - моделі класичного дизайну з покриттям і настінним монтажем. Ємність таких апаратів складає 120-200 л. Їх бак зі сталі покритий гомогенної емаллю, а для більшого терміну служби всередині таких бойлерів встановлено магнієвий анод.
Бойлер непрямого нагріву Bosch

Buderus

Продукція цього виробника з Німеччини надійна, якісна і довговічна. Вертикальні бойлери непрямого нагріву Logalux цього бренду захищені від корозії завдяки вбудованому магнієвому аноду і покриттю термоглазуррю. У них є цифрова індикація температури і можливість її регуляції. Щоб оглянути і очистити бак, спереду передбачений легко відкривається люк. Опори таких бойлерів швидко і просто вирівнюють апарат по висоті, якщо підлога приміщення нерівний. Для теплоізоляції пристроїв від Будерус використовується жорсткий пінополіуретан.

Бойлер непрямого нагріву Buderus Logalux

Gorenje

Цей словенський виробник, що працює з 1950 року, є одним з найбільших в своїй сфері. Надійні та якісні бойлери Гореньє, що підключаються до котла, представлені як апаратами непрямого нагріву (серія GV з класичною формою і доступною ціною), так і комбінованими пристроями (серія GBK з двома ТЕНами і додатковим теплообмінником). Продукція цього бренду відрізняється оптимальним обсягом і економічною роботою. Бак в бойлерах від Gorenje виготовлений зі сталі.

Бойлер непрямого нагріву Gorenje

Hajdu

Ця угорська компанія випускає високопродуктивні нагрівачі для підлогового і настінного монтажу. Вони відрізняються надійною теплоізоляцією бака і тривалою гарантією. В асортименті від Хайді є і апарати непрямого нагріву, і комбіновані моделі.

Продукція бренду затребувана в Європі більше п'ятдесяти років. Вона якісна, доступна і відповідає міжнародним стандартам. Асортимент включає моделі з одним, а також з двома теплообмінниками. Ємність бойлерів від Hajdu становить 72-300 літрів.

Бойлер непрямого нагріву Hajdu

Thermex

Ця компанія з Італії займається створенням водонагрівачів понад 60 років і на даний момент вважається одним з провідних виробників в даній сфері. Вона впроваджує нові розробки і пропонує великий асортимент бойлерів з різним об'ємом. Їх перевагами називають покриття бака зсередини Біостеклофарфор, наявність патрубка рециркуляції, сталевого теплообмінника, двох магнієвих анодів збільшеного розміру, щільної теплоізоляції і мідного Тена потужністю 1500-3500 Вт.

Бойлер непрямого нагріву Thermex

Поради щодо вибору

  • При покупці нагрівача потрібно приблизно визначити, який обсяг води потрібно вашій родині на добу на умивання, миття посуду, душ, ванну. Прорахувавши приблизні витрати, ви зможете підібрати апарат з відповідною ємністю.
  • Важливо також визначити місце, де буде знаходитися бойлер непрямого нагріву, адже від цього буде залежати спосіб його установки. Невеликі за обсягом апарати представлені настінними моделями, які бувають вертикальними (більш поширені) і горизонтальними. Бойлери ємністю понад 200 л зазвичай являють собою підлогові прилади.
  • Радимо звертати увагу на матеріал, з якого зроблений бак бойлера. Якщо це проста сталь з емальованим покриттям, то коштувати апарат буде дешевше, але і служба його буде недовгою. Баки з нержавіючої сталі добре протистоять корозії і служать значно довше.
  • Крім того, приділіть увагу і матеріалом виготовлення теплообмінника. Дешевший сталевий варіант зазвичай приварений до корпусу і не знімається для очищення, а деталь з латуні легко знімається, а й обходиться дорожче.
Бойлер непрямого нагріву

Як визначити оригінальність?

Вибираючи бойлер відомого виробника, не завадить переконатися, що перед вами оригінальна модель, випущена саме тим брендом, продукцією якого ви зацікавилися. Для цього попросіть продавця показати необхідну документацію. У паспорті на таку техніку ви побачите і назва компанії, і країну, де випущений бойлер.

Більше інформації про бойлері непрямого нагріву ви дізнаєтеся, подивившись відео Костянтина Рутківського.