Ванна кімната після ремонту

Ванна кімната - найперше приміщення, з яким знайомляться наші гості. Саме від того, в якому стані воно перебуває, залежить, чи будуть нас вважати акуратними господарями, які добре розбираються в дизайні інтер'єру.

ванна після ремонту в англійському стилі після бюджетного ремонту keramicheskaya-plitka-05 keramicheskaya-plitka-09

До того ж, у ванну кімнату ми приходимо вранці після сну, тут проводимо час перед тим, як відправитися спати. Ніхто не стане сперечатися з тим, що інтер'єр санвузла повинен бути виконаний таким чином, щоб дарувати нам гарний настрій, заряджати позитивним настроєм.

Само собою зрозуміло, що до ремонту у ванній кімнаті потрібно підходити дуже відповідально, довіряючи весь процес досвідченим професіоналам, у яких за плечима не один успішний об'єкт.

Наймаючи фахівців, розкажіть їм, якою б хотіли бачити вашу майбутню ванну кімнату, покажіть фото кількох вдалих, на вашу думку інтер'єрів. Вислухайте пропозиції ваших майстрів, швидше за все, їх варіанти будуть більш вдалими.

chernaya-vannaya-02 chernaya-vannaya-05 belaya-vannaya-04 belaya-vannaya-03

Якщо ви живете в квартирах, побудованих ще за радянських часів, то у ванній кімнаті у вас, швидше за все, тільки одна точка для освітлення. Після ремонту їх повинно стати кілька. Висвітлювати потрібно ту зону, де розташоване дзеркало. Другим, не менш важливим місцем, де необхідно розмістити світильники, є стелю. На фото ви можете побачити, яких фантастичних результатів можна досягти за допомогою підвісної стелі. У такому випадку світло буде виходити з різних рівнів, його можна спрямувати в різні точки ванної кімнати.

Також можна використовувати натяжна стеля. Колір обов'язково підбирайте так, щоб він поєднувався з усім приміщенням. Після ремонту ванна кімната повинна стати тим місцем, де ви зможете відпочити після убраного трудового дня, відновити сили, просто відпочити.

vannaya-5-kv-m-03 vannaya-5-kv-m-08 vannaya-5-kv-m-09 plastikovye-paneli-v-vannoy-02

У наш час дуже популярною стала установка статі з підігрівом - так приємно, вийшовши з ванни або з душу ставати ногами не на холодну плитку, а на теплу, комфортну поверхню.

Дуже модно стало встановлювати у ванній кімнаті підвісні унітази, умивальники і біде. У фахових журналах ви можете побачити фото існуючих моделей, а також почитати про переваги і недоліки кожної з них. Такі детальні описи допоможуть вам у здійсненні вибору. Якщо все ж у вас виникли сумніви, то порадьтеся з сантехніком. Після ремонту у ванній повинні бути встановлені нові труби!

Звертайте увагу на деталі

4-kv-m_26 4-kv-m_25 4-kv-m_12 4-kv-m_07

Рушникосушки бувають водяні та електричні - вони вважаються більш надійними, але і їх установка проходить складніше, дуже важливо зберігати техніку безпеки.

Щоб після ремонту ванна кімната виглядала по-справжньому стильно, кількість квітів, які використовувалися для її обробки, не повинно перевищувати трьох. Особливо це правило стосується приміщень з маленькою площею. На фото інтер'єрів ванних кімнат, ремонт в яких виконували професіонали, ця умова зберігається на всі 100%.

4-kv-m_02 4-kv-m_01 malogabaritnaya_28 malogabaritnaya_25

Наприклад, якщо ви встановили білосніжну сантехніку, то плитка може бути темно-синьою і блакитний. Будь четвертий колір буде зайвим.

І на завершення важливо сказати про різні шафках і поличках. Крім своєї основної ролі - ховати в собі білизна та рушники, вони будуть грати роль стильних аксесуарів.