Затирка для швів плитки Ceresit

Затирка для плитки Ceresit

Продукція компанії Ceresit користується в нашій країні великий попит, а тому є в усіх будівельних і господарських магазинах. Ceresit - це виробник з більш, ніж сторічною історією, з кінця минулого століття входить до складу корпорації Henkel. Світову популярність компанія отримала завдяки високій якості своєї продукції і великим охопленням ринку. Серед іншого, Ceresit виробляє будівельні суміші для затирання швів.

На сьогоднішній день розроблено шість видів затерли, призначених для різних матеріалів облицювання і умов використання. Розібратися у всьому різноманітті вибору, дізнатися про методи роботи з затирання Ceresit, а також отримати об'єктивну думку про продукти компанії вам допоможе ця стаття.

затирання Ceresit

переваги

 • Можливість вибору потрібного способу затирання з декількох, запропонованих виробником. У продажу є затирання для керамічної плитки, мозаїки, штучного каменю та інших облицювальних матеріалів.
 • Різновид затірки можна вибрати не тільки виходячи з матеріалу облицювання, але і з урахуванням умов експлуатації. Наприклад, Ceresit випускає затірки для приміщень з підвищеним ступенем вологості, зовнішніх стін, басейнів, виробничих приміщень і т.д.
 • Ще один важливий параметр, на який можна орієнтуватися при виборі затирання від Ceresit, - це ширина шва. Виробник випускає затірки для швів шириною від gt; 5 до 30 мм.
 • Також в асортименті виробника є затирання, розроблені безпосередньо для використання при дуже високих або дуже низьких температурах.
 • Ще одне безперечне достоїнство затерли Ceresit - це багата кольорова палітра. Вибрати потрібний колір можна для будь-якого типу кахельної плитки: однотонної, багатобарвним або прикрашеної малюнком.
 • Майстри-обробники відзначають хорошу зносостійкість затерли Ceresit.

недоліки

 • Багато з тих, хто користувався затирання Ceresit, відзначав одну особливість: після висихання колір матеріалу змінюється і іноді він значно відрізняється від того, який вказаний на упаковці. Тому краще купувати затірку в магазині, де можна протестувати пробний зразок.
 • Виробник упаковує деякі види затірки Ceresit в паперові пакети. Якщо дотримані всі умови зберігання і транспортування, то упаковка не має значення, але продавці ці умови не завжди дотримуються. Саме тому покупці часто скаржаться на те, що упаковка Ceresit пропускає вологу, що негативно позначається на якості продукту.

плитка Церезіт

види

 • Ceresit СЕ 33 Super. Призначена для закладення швів шириною менше 0.5 см. Можна використовувати для облицювання зовнішніх стін. Найкраще підходить для обробки туалету і кухонної зони відрізняється стійкістю до низьких температур. Володіє антибактеріальними і антигрибкові властивості.
 • Ceresit РЄ 35 Super. Призначена для закладення швів, товщиною від 0.4 мм до 1.5 см. Вона має водовідштовхувальні властивості, добре переносить вплив сонячних променів і опадів. Підходить для використання в басейнах. Цей тип затірки Ceresit слід вибрати, якщо ви працюєте з облицюванням з декоративного каменю, мармуру та інших подібних матеріалів.
 • Ceresit CE 43 Super Strong. Затирка підвищеної міцності, призначена для закладення швів товщиною від 0.4 до 2 см. Вона підходить для використання в будь-яких умовах, так як має водостійкими і гідрофобні властивості, стійка до сонячних променів, опадів і перепадів температури. Цю затірку можна використовувати для більшості облицювальних матеріалів, крім мармуру та глазурований плитки.
 • Ceresit РЄ 40 Aquastatic. Призначена для закладення швів товщиною до 1 см. Добре переносить вплив високих і низьких температур, а також перепад температури, тому рекомендована для використання в приміщеннях з підлогами, що підігріваються або на вулиці. Володіє грязе- і водовідштовхувальними властивостями.
 • Ceresit CS 25. Затирка на основі силікону, призначена для герметизації швів шириною від 0.5 до 3 см. Ідеальна для використання у ванній кімнаті, в тому числі, для обробки душової кабіни. Має хороші антигрибкові властивості. Дану затірку не слід використовувати для облицювання кухонної зони.
 • Ceresit CE 79 UltraPox. Епоксидна затирка, призначена для закладення швів будь-якої ширини. Як і всі двокомпонентні затирочні суміші, характеризується високою стійкістю до стирання. Може використовуватися для облицювання зовнішніх і внутрішніх стін. Добре переносить вплив хімікатів, що містяться в миючих засобах.

 

Візьміть з собою зразок плитки для більш легкого підбору відтінку затірки.

Кольори затерли Церезіт

Час повного висихання затірки, як правило, становить близько 24 годин.

витрата

Витрата затірки, незалежно від фірми-виробника, розраховується за простою формулою:

Формула розрахунку кількості затирання

де, A, B, C - довжина, ширина і товщина плитки відповідно, D - ширина шва.

Витрата затирання Ceresit також залежить від різновиду затирочной суміші. Так, для керамічної плитки стандартних розмірів витрата різних видів затирання Ceresit на один квадратний метр буде наступний:

Розмір плитки, см

 

5х5

 

10х10

 

20х20

 

50х50

вид затірки

СЕ 33 (кг)

0.5

0.4

-

-

РЄ 35 (кг)

-

-

0.4

1.2

РЄ 40 (кг)

0.5

0.4

0.5

0.2

РЄ 43 (кг)

-

-

-

-

РЄ 79 (кг)

1.3

1.0

1.3

-

CS25 (мл)

25

100

-

-

Інструкція по застосуванню

Крім цементної затірки для плитки, компанія Ceresit випускає також затирання на основі епоксидних смол і силікону. Якщо правила поводження зі звичайною теркою відомі навіть початківцям майстрам, то з використанням нових видів затирання знайомі далеко не всі.

Затирка Церезіт

епоксидна

Епоксидну затірку дуже важливо правильно перемішати. В упаковці з епоксидної затіркою від Ceresit міститься два діючих компонента, які слід з'єднати, ретельно дотримуючись пропорції. Вимішують затірку за допомогою міксера, на високій швидкості.

Важливо пам'ятати, що через 1.5 години після змішування, суміш починає укріпляти, тому епоксидну затірку потрібно готувати невеликими порціями.

Шви слід заповнювати звичайним гумовим шпателем. Порядок роботи тут такий же, як і із цементною затіркою, але слід вчасно видаляти надлишки затірки з плитки. Епоксидну затірку можна зчистити тільки спеціальною губкою, змоченою у воді (при цьому потрібно стежити, щоб вода не потрапляла на незаповнені шви, так як працювати з епоксидної затіркою допустимо тільки по сухій поверхні). Після того, як робота буде закінчена, потрібно зчистити з плитки «пластмасовий» наліт, що залишився від затірки. Для цієї мети випускають спеціальні засоби для чищення. Обов'язково придбайте один із них, бо в інший спосіб позбутися від слідів епоксидної затирання можна.

Епоксидна затирка ЦерезітЕпоксидна затирка Церезіт

силіконова

Силіконова затирка-герметик Ceresit продається в картриджах, тому її можна наносити за допомогою монтажного пістолета, що істотно полегшує завдання.

 • Перед початком роботи оклейте краю плитки малярським скотчем, щоб захистити покриття.
 • Якщо міжплиточних шви дуже глибокі, рекомендується обов'язково вставляйте в них полімерний джгут.
 • Тепер потрібно підготувати картридж: зріжте його кінчик по різьбі і закріпіть на ньому наконечник. Потім обріжте наконечник таким чином, щоб його діаметр відповідав ширині шва.
 • Заправте балон з затіркою в монтажний пістолет.
 • Заповнюйте шви, не забуваючи час від часу рівняти їх (це можна зробити пальцем, змоченим в мильному розчині). Важливо встигнути підкоригувати шов не пізніше, ніж через 15 хвилин після нанесення затірки.
 • Видалити залишки свіжої затірки можна за допомогою спирту або розчинника. А застиглу затірку можна тільки акуратно зіскоблити, намагаючись не пошкодити плитку.

 

Відгуки

Так як продукцією компанії Ceresit активно користуються не тільки майстри-будівельники, а й просто обивателі, які роблять ремонт у власних квартирах, на спеціалізованих форумах, присвячених будівництву і ремонту, постійно ведуться обговорення продуктів даного виробника.

Найбільш часті проблеми, які виникають в процесі використання затерли від Ceresit:

 • Затирка не змішується з водою, а збирається в грудки. Найчастіше це пов'язано з тим, що майстер вважав за краще розмішувати затірку вручну. Навіть при тривалому помішуванні, вам не вдасться домогтися такого ж результату, як при використанні міксера. Затирання Ceresit слід перемішувати тільки механічним способом.
 • Кольорова затирка змивається водою навіть через кілька днів після нанесення. В інструкції до кольорових затирка від Ceresit сказано, що перший контакт міжплиточних шва з водою можливий не раніше, ніж через 7 днів після нанесення затірки. Тому залишки затірки з плитки потрібно видаляти дуже акуратно, стежачи за тим, щоб не намочити шов.
 • Колір затірки з різних упаковок може відрізнятися на кілька тонів. Відтінок затирочной суміші залежить від багатьох факторів. Виробникові відомо про цю особливість його продукції тому, якщо запланований великий обсяг роботи, рекомендовано купувати всю затірку з однієї партії (номер партії вказано на упаковці).

Мозаїка - кольору затерли Церезіт