Поділяємо ванну і туалет в квартирі

Кожен з нас намагається зробити так, щоб простір, в якому він часто перебуває, було максимально функціональним і красивим. Це стосується і такого затребуваного приміщення, як ванна кімната і туалет. Деякі намагаються об'єднати ці два сантехнічних вузла в загальне приміщення, а мають таке єдиний простір іноді хочуть отримати роздільно ванну і туалет.

razdelenie-vannoy-01

Якщо з варіантом об'єднання, вихід очевидний - руйнування стіни, то з поділом все набагато різноманітніше. Адже необов'язково зводити повноцінну цегляну стіну, можна обмежитися дизайнерськими рішеннями, фото яких вистачає в Мережі. Розглянемо деякі з них.

Шафа-туалет

razdelenie-vannoy-02

Що за дивне поєднання? Так, саме так можна вирішити питання поділу ванної та туалету, як варіант. Тобто, якщо в приміщенні є шафа (ніша), то його можна переобладнати в туалет. Потрібно встановити унітаз і виконати декорування простору. Таким чином, за дверима шафи буде затишне місце, майже окремий туалет, хоча фактично санвузол буде поєднаним. Словом, і конфіденційність, і дизайн інтер'єру не постраждають.

Стіна «наполовину»

razdelenie-vannoy-03

Замість повноцінної стіни можна зробити перегородку з дерева, декоровану склом, наприклад. Це дозволить красиво зонувати простір, а також не погіршити освітлення в приміщенні. Таке рішення особливо актуально в приміщеннях, що мають віконце з виходом на вулицю, звідки отримують сонячне світло.

Ширма

razdelenie-vannoy-04

Просте рішення нагальної проблеми. Якщо хтось ніяковіє або потрібна тимчасова перегородка, тоді ширма - це відмінний варіант. Її можна, як встановити, так і прибрати, коли в цьому буде необхідність. Тим більше, зараз по фото можна підібрати досить оригінальні і стильні зразки, за якими можна підібрати варіант і для свого приміщення.

Невелика стіна

razdelenie-vannoy-05

Ще одне рішення для розділення ванної та туалету - побудувати часткову стіну. Такий підхід дозволить і забезпечити конфіденційність, і не порушить картину. При цьому таку стіну можна стильно декорувати, що додасть приміщенню індивідуальності. Фото таких елементів можна знайти в Інтернеті.

Просто ніша

razdelenie-vannoy-06

Якщо в приміщенні є достатніх розмірів ніша, в неї можна вмістити унітаз. Це прекрасне рішення, хоча і неповне розділення. Такий підхід дає хороші можливості для усамітнення. При цьому обробка ніші повинна бути продовженням основного приміщення, тоді буде гармонія інтер'єру.

«Правильна» розстановка предметів

razdelenie-vannoy-07

Щоб зробити поділ туалету та ванної, можна вдатися до простого рішення - «правильно» розташувати меблі та предмети інтер'єру. Так, можна на одній стороні встановити душову кабіну, яка буде розташована так, що створюватиме конфіденційність туалету.

Скляна панель

razdelenie-vannoy-08

Якщо питання зонування коштує більше у формальному поділі, тоді можна зробити сучасне стильне зонування за допомогою скляної панелі. Це також дозволить запах від туалету не поширювати по всьому приміщенню. Однак у цьому випадку і в «туалетному», і «ванном» просторі потрібна витяжна вентиляція. Тоді ефект буде і візуальним, і «нюховим». Тим більше, численні фото в Мережі підтверджують, що таке рішення виглядає дуже сучасно.

Підсумки

Ми розглянули кілька досить простих рішень, як з точки зору виконання, так і експлуатації, які дозволяють стильно і своєрідно розділити простір між туалетом і ванною. Звичайно, існує ще маса варіантів. Крім того, все може обмежуватися лише вашою фантазією. Головне, домогтися бажаного результату шляхом застосування стильного і актуального рішення для конкретного приміщення. Тоді реалізація дозволить стверджувати, що виконання завдання вдалося. А мешканці будуть задоволені рішенням.