Романтика в воді - ванна для двох Інь-Янь

Ванна для двох Інь-Янь

Чи можна приймати ванну удвох, перебуваючи при цьому в окремому просторі? Можна, можливо. Гармонійне поєднання двох ванн в одній, по формі повторює східний символ Інь-Янь, дозволить насолоджуватися романтичними водними процедурами, зберігаючи особистий простір.

Ванна для двох Інь-Янь

форма

Ванна є єдину конструкцію, укладену в прямокутну основу. Інь-Янь складається з двох автономних секцій, виготовлених у вигляді краплі. Загальна конструкція ванни повторює форму символу Інь-Янь, який символізує єдність чоловічого і жіночого начала. Поділ чаш- «крапель» виконано за допомогою витонченого вигнутого бортика. У центрі - оригінальна підставка для келихів, що повторює загальний дизайн. У кожну секцію вода подається окремо. Поділ чаш дає можливість кожному партнеру підбирати і додавати в воду ароматичні солі, масла або трави, не заважаючи іншим.

Форма ванни для двох Інь-ЯньВанна для двох Інь-Янь

функції

Німецька компанія Trautwein подбала про максимально комфортний відпочинок, забезпечивши ванну безліччю приємних функцій. Перше, що кидається в очі - окрема романтична підсвічування в ніжних тонах для кожної чаші. Світлодіоди вмонтовані так, що колір підсвічування можна налаштовувати за бажанням. В бортики ванни вмонтовані водонепроникні колонки, що створюють вібрацію води в такт програється музиці. Функція гідромасажу дозволить максимально розслабитися, а можливість індивідуального регулювання температури - налаштувати комфортну температуру води для себе.

Функції ванни для двох Інь-Янь

Все управління - індивідуально, кожна функція налаштовується окремо для своєї секції. Обидві секції забезпечені спеціальним виступом-підголовником, що забезпечує зручне положення тіла.

матеріал

Інь-Янь виготовлена ​​з високоміцного і екологічного матеріалу. Стійкий до ушкоджень легко очистити після прийняття ванни, головне, не використовувати чистячі засоби з абразивами і кислотами, здатними пошкодити поверхню ванни.

Матеріал ванни для двох Інь-ЯньМатеріали ванни для двох Інь-Янь