Збірка сифона - доповідна інструкція

Збірка сифона проводитися для з'єднання будь-которого сантехнічного приладнав з каналізацією. Конструкція сифона спріяє Накопичення в ньом води, Завдяк чому запах каналізаційних вод не пронікає в приміщення.

Збірка віконується строго відповідно до Наведеної нижчих інструкції. збірка сифона

Збірка пластикового сифона для ванни

як зібраті сифон

Такі сифони колінного типу встановлюються на чавунні, акрилові ванни, а такоже піддони душового боксів. Для цієї конструкції обов'язкова наявність переливу.

як зібраті сифон для ванни

Принцип Пристрої різніх моделей сіфонів для ванн однаково.

 • Пробка (1) гумова або пластмасова для злівного відчинили ванній кріпіться ланцюжки до накладки переливу. Пробка потрібна для набору води в прилад сантехніки.
 • Захисна решітка стандартного діаметра 63 мм (2) встановлюється з Гумова прокладкою (2с) на злівній отвір ванній. Завдання решітки - захіщаті від Проникнення в каналізацію різніх предметів.
 • Далі беремо відвідній патрубок (4) У верхній части патрубка є платформа з невеликим бортиком для прокладки (3) i рельєфнімі кільцями. Така конфігурація не дозволено прокладці змістітіся при монтажі. Прокладання (3) слід віставіті в потрібне положення и щільно притиснути відвідній патрубок до корпусу ванни. При поганому пріміканні прокладки до ванній может утворітіся ТЕКТ. Вільною рукою треба Вставити з'єднувальній гвинт (5) діаметром 6-8 мм в захисних решітку та закриття его звічайної шірокої викрутки в гайку (6), впрессована ще на стадії ліття в корпус патрубка.
 • Як правильно зібраті сифон на Наступний етапі? Тепер для складання Знадоби Знімне коліно сифона (7). Ця деталь найчастіше забруднюється и ее доводитися зніматі и чістіті. Зверху в Знімне коліно заводитися патрубок и перехідник.
  Для скріплення колена з відвіднім патрубком пластикова стяжних гайка (8) надівається на патрубок, а під гайку встановлюється конусної прокладка (9). Коліно слід насадіті на патрубок на потрібну висота и закриття гайку. Далі скріплюється коліно з переходником (10) помощью Стягнуто гайки (8), в якові вставлена ​​конусної прокладка. З перехідніком можна регулюваті висота сифона.
 • В іншу гайку перехідніка поміщається плоска прокладка (11) для міцного з'єднання з каналізаційнім відведенням, что з'єднуються з чавуна або пластікової сурму (50 мм діаметром) такоже з використаних гумових плоскою прокладки або спеціальної манжети, если діаметр відводу відрізняється. Авторитети складання Нижній части сифона закінчена.
 • Збоку на патрубку находится відведення для переливу (13). До него с помощью конусної або плоскою прокладки (15) i Стягнуто гайки (16) кріпіться гнучкий шланг-гармошка (25 мм).
 • Такий же гайки з прокладкою шланг-гармошка з'єднується з переливні патрубком (17).

Зверніть увагу!

Конусная прокладка всегда кріпіться широкою стороною до Стягнуто гайки.

 • До верхньої стороні переливного патрубка кріпіться прокладка (18), и с помощью Гвинт (20), патрубок з'єднується через корпус ванній з накладками для переливу води. Прилад готовий до ЕКСПЛУАТАЦІЇ, Авторитети інструкція по збірці сифона закінчена.

Збірка пластикового сифона для раковини

як правильно зібраті сифон

Сифон для умівальніків и Мійоко є приладами Пляшкова типом з однакової принципом пристрою для різніх моделей.

Як зібраті сифон для раковини? Детальна інструкція поможет самостійно і якісно провести збірку сифона.

схема складання сифона

Збірка таких сіфонів проходити в три етапи: з'єднання з раковиною, збірка ОСНОВНОЇ части сифона, з'єднання з каналізацією.

Сифон для раковини - як зібраті на 1 етапі

 • Захисна решітка (1) з 5-6 розподіламі встановлюється з прокладкою (1с) на злівній отвір раковини.
 • На бортик відвідного патрубка (3) кріпіться гумова Товста (3-5 мм) прокладка (2). Інший торець патрубка зі Знято фаскою - для вільного его заводу в сифон.
 • Верхня частина патрубка щільно прітіскається однією рукою до мийки, а іншою рукою вставляється з'єднувальній гвинт (4) діаметром 6-8 мм в захисних решітку и закручується шірокої викрутки в гайку патрубка. Гайка щільно вставлена ​​у віїмку в самому корпусі патрубка. 1 етап Збірки завершень.

Як зібраті сифон на 2 етапі

 • На відвідній патрубок надаватіся пластикова стяжних гайка (7), потім - конусно прокладка (8).
 • У верхню часть корпусу сифона Пляшкова типом (6) вставляється патрубок и насаджується на потрібну висота, после чего гайка опускається и закручується руками.
 • В кришку (стакан) сифона (13) поміщається плоска велика прокладка з гуми (14), потім кришка прівінчівается до корпусу (6).

Зверніть увагу!

Стакан сифона часто забівається відходамі и его доводитися зніматі и проміваті, тому замазуваті сіліконом прилад на стику склянки и корпусу не рекомендується.

При бажанні, краще намотаті до 10 шарів сантехнічної підмоткі.

Сифон - як зібраті на 3 етапі

 • Стандартний каналізаційний відвід (9) має діаметр 50 мм и с помощью гайки (10) i конусної прокладки (12а) з'єднується з каналізаційною трубою.
  Если труба або відведення не стандартних Розмірів, вікорістовується пластиковий перехідник.

После Закінчення розборки, покладіть газету під сифон и відкрійте кран: если сифон зібраній правильно, газета залиша сухою. Если слідуваті інструкції «Як зібраті сифон для мийки» и використовуват якісні матеріали, прилад прослужити вам Довгий.