Обв'язка для ванни: що це таке и для чего нужно

В період ремонту ванної кімнати, як правило, вінікає необходимость заміні сантехнічного сифона, званого такоже системою «Злива / перелив» и обв'язки. Інфекцій компании-виробника віпускають безліч їх різновідів. На чому Зупинити свой вибір?

Що таке обв'язка для ванни автомат або напівавтомат? Про все це ми и поговоримо в даній статті. обв'язка для ванни

Для чого потрібна система зливу / переливу

Як известно, в будь ванні є два відчини. Нижня з них - злівній, Верхнє - переливні.

Злівній отвір служити для відалення основного ОБСЯГИ використаної води, а так само и для набору свіжої води у ванну. Переливні отвір необходимо для Запобігання переповнення ванни и затоплення кімнати. Помощью сифона дані відчини з'єднуються, тобто - обв'язуються один з одним і системи каналізації будинку, звідсі и назва «обв'язка».

Необходимо відзначіті, что Повністю на перелив покладатіся НЕ Варта. Труба сифона має Невеликий діаметр, тому, найчастіше, що не может впоратіся з сильним напором води, что прібуває.

Різновиди обв'язок

Вібіраючі обв'язки, самперед, враховуйте, з якого виду матеріалу Зроблено сама ванна.

Деякі з виробів проводяться только для сантехнічних приладів, что мают тонкі стінкі - пластикових и Стальова (2/3 мм).

До подібніх обвязкам відносяться, например, MRB5.

Всі ж Інші сифони - Універсальні и їх конструкція враховує Особливості всех тихий матеріалів, з якіх может буті Зроблено ванна.

обв'язка під ванну

Системи зливу / переливу поділяються на Такі типи.

 • Універсальні сифони, Які можна встановлюваті на ванни, что мают відстань від середини переливного відчинили до центру зливу НЕ более 57.5 см.
  Такий проміжок є загальнопрійнятім стандартом.
 • СПЕЦІАЛЬНІ обв'язки, враховують відмітні Особливості Деяк моделей ванн.
 • Звічайні системи зливу / переливу для ванни. Набір або відалення води з ванни відбувається путем закриття зливу пробкою вручну.
 • Напівавтоматічні сифони мают на переливе поворотною головкою з пластику або металу.
  Вона дает можлівість відкріваті злівній відчини, не «пірнаючі» при Авторитети у воду рукою.
 • Автоматична обв'язка під ванну, типом «кнопка» має на сліві Особливий Пристрій, натіскаючі на Пожалуйста ві можете спускатся або набіраті воду.
 • Автоматичний сифон з функцією набору води.
  Подібна система має напівавтоматічне Відкривання слива, а в поворотна головка вбудовується Спеціальний Пристрій для набору води у ванну.
 • Особливо треба Сказати про колірніх рішеннях и Матеріалах зовнішніх аксесуарів обв'язок. Смороду могут буті білими, хромований (матовий и глянсовий хром), нікельованімі, золотистий, міднімі и бронзовими.

Зверніть увагу!

Поворотна головка сифона может виготовляти з латуні або пластику. Поширена думка, что метал прослужити вам набагато довше. Це не зовсім так.

За умови правильної ЕКСПЛУАТАЦІЇ, установки якісної арматури и виключення абразивних миючих засобів при догляді за обв'язки, пластик прослужити Стільки ж, скільки и метал.

Особливості, плюси и мінуси автоматичних та напівавтоматічніх обв'язок

обв'язка для ванни автомат

У напівавтоматічного системе зливу / переливу пробка підводіться помощью троса, что з'єднує Механізми переливного и злівного блоків. Вам треба просто провернути переливні кришку, з тім, щоб Відкрити або закрити отвір зливу.

З недоліків системи: у дешевих моделях або підробкі, тросик з Пліній годині начинает заїдаті. У зв'язку з ЦІМ, з якісніх виробів можна порекомендуваті обв'язки viega, німецького виробництва.

Переваги подібного сифона для ванни: естетичний Зовнішній вигляд и ВІДСУТНІСТЬ спожи нахілятіся, щоб закрити отвір зливу.

В автоматичних обв'язуваннях злівна пробка підводіться помощью механізму, розташованого в ній самій. Злівній отвір відкрівається або закрівається одним натісканням на пробку.

З недоліків подібної системи можна відзначіті необходимость щоразу нахілятіся, щоб натіснуті на Пристрій.

Дуже цікавий Наступний тип автоматичних систем зливу / переливу, что має опцію Наповнення. Если у вас немає возможности для Заповнення ванни використовуват змішувач для ванної, тут вам и поможет ця оригінальна Різновид обв'язки. До неї підводіться Водопровідна труба, Наповнення ванни відбувається помощью механізму, розташованого на отворі переливу. З якісніх устройств подібного типу можна порадити іспанські обв'язки jimten.

Для виробництва систем зливу / переливу зараз застосовуються Такі матеріали, як поліетилен, пропілен, латунь, бронза, мідь, хромована або нікельована сталь. Їх експлуатаційні якості не дають обв'язці Швидко гнити и іржавіті, и віріб может спокійно вітрімуваті Вплив води з сильною домішкою різніх солей.

І остання порада. Если ві так и не змоглі вібрато обв'язки для своєї ванни, то перед ее покупкою проконсультуйтеся у фахівця. Професійна Рекомендація поможет вам избежать передчасної заміні системи зливу / переливу.