Робимо ремонт крана у ванній: уроки для початківців

Погодьтеся, что Ніхто не схочу користуватись несправностей краном. І если в его работе стали вінікаті Відхилення, то ремонт крана у ванній неминучий.

ремонт крана у ванній

Аджея крім естетичних функцій, кран служити в якості запірної арматури, надійно віконуючі роль захисника від протікання.

На відміну від кухонного крана, крани для ванної кімнати складніші, оскількі поєднують в Собі:

 • запірній вузол гарячої води;
 • запірній вузол холодної води;
 • роздільнік водного потоку (ванна / душ).

Залежних від КОМПЛЕКТАЦІЇ, крани могут такоже оснащуватіся душового насадкою и Гнучкий або жорсткий (труба) з'єднанням. Відповідно, что деталей в їх конструкції более, и коштують смороду набагато дорожча.

Если в работе крана вінікають неполадки, самє ціна и є домінуючім фактором Вибори варіантів Усунення - ремонт всегда обійдеться набагато дешевше, чем купуваті Нові крани для ванної.

Причини виход з ладу

Перш чем хапатіся за розвідній ключ и клоччя, Дбайливий Збереження в коморі, необходимо розібратіся в причинах поломки або перебоїв в работе крана у ванній.

Для качана нужно розуміті Як зробити ремонт крана у ванній, кім здійснювалася установка крана у ванній, Який кран встановлений: старого типу або нового з керамічнім картриджем.

Если ставив сантехнік, то чи остался у вас ремкомплект после установки або придется ще Щось докуповуваті. Хоча питання Здаються и несуттєвімі, но от цього залежатіме визначення причини поломки І спосіб ее ремонту.

Найчастіше Споживачі звертають Рамус на крани у ванній, коли:

 • вентилі погано обертаються (з зусилля);
 • в Закритому положенні з крана капає вода;
 • при відкрітті кран гуде;
 • Слабкий напір, тоді як в других кранах квартири вода тече нормально;
 • при вікорістанні душової насадки вода тече и з крана або навпаки.

Розбіраємо кран для ревізії

Так от, всі ЦІ перераховані непріємності можна усунуті самостійно.

Если мова идет про старі кранах, то нужно провести ревізію его запірної части, для чого необходимо віконаті следующие Дії:

 1. перекритий подачу води до крана. Для цього на стояку закріваємо вентиль гарячої та холодної води;
 2. скідаємо залішковій Тиск в системе. Для цього Відкриваємо крани и даємо воде стекті; крани для ванної
 3. Переконайся, что вода не тече, відкручуємо вентиль. Для цього знімаємо захисний ковпачок синього або червоного кольору, підчепівші его гострої викрутки, потім нею ж вікручуємо гвинт.
  Тягнемо руками вентиль вгору, злегка похітуючі и знімаємо его;

  кран у ванну
 4. Всередині крана видно кран-буксу. Ее такоже нужно вітягті з корпусу, для чого помощью ріжкового або розвідного ключа вікручуємо ее проти годіннікової стрілкі. крани для ванної кімнати

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: кран у ванну, хоча и не Космічний корабель, что требует вісокої кваліфікації, однак при его розбіранні нужно Дбайливий поведение.

Много матеріалів Всередині й достатньо кріхкі, тому надмірне зусилля непріпустімо.

 1. Оглядаємо гумові манжети и пробуємо на люфт саму буксу. Если кран только підтікав, то достаточно буде замініті старі манжети.
  А если при відкрітті крана ВІН відавав непріємні звуки, то Найкраще замініті всю кран-буксу, оскількі усунуті люфт в домашніх условиях буде непросто, легше Вже при ремонті маленької ванної кімнати замініті кран.

Розбіраємося в поломки кранів нового поколения

Сьогодні й достатньо Популярні одноважелі крани для ванної grohe, помощью якіх легко регулюваті температуру води.

У кранах подібної конструкції на зміну кран-букси з гумових манжетами Прийшли картриджі з керамічнімі пластинами, что забезпечують герметічність запірного Вузли.

крани для ванної grohe

Если такий кран переставши нормально функціонуваті, то его такоже слід розібраті для ревізії та Усунення поломки.

Алгоритм Дій буде наступна:

 1. перекріваємо подачу води Шляхом закриття кранів на стояку;
 2. Відкриваємо кран, даючі можлівість воде вітекті у ванну;
 3. піддягаємо викрутки захисних пластиковими заглушками під важель, что закриває доступ до стопорному Гвинт;
 4. помощью шестикутника вікручуємо гвинт и знімаємо важіль з крана, відкріваючі доступ до картриджів;
 5. накидні ключі вікручуємо з корпусу картридж;
 6. Встановлюємо новий и збіраємо кран в зворотнього порядку. установка крана у ванній

Інші поломки кранів у ванній

Причиною псування гнучкого душового шланга нерідко є невірно підібрана висота крана над ванною. Просто при установці НЕ врахувалі зростання членів сім'ї, особливо це буває в типових ванніх кімнатах в хрущовці, тому душова насадка при водних процедурах находится максимально високо, что створює зайве НАВАНТАЖЕННЯ на вигінна шланга.

Слабкий натиск в душовій лійці найчастіше пов'язаний з Утворення вапняних відкладень. Если механічна чистка не допомагає, придется замініті саму насадку.

Висновки: Розуміючи Пристрій кранів, КОЖЕН чоловік здатно Швидко їх полагодіті. Головне НЕ перестаратіся з прікладається зусилля - Щоб не зламаті деталі б або не зірваті різьбу на корпусі.