Штанга для ванної: ставіміе Самі

Приміщення, В якому Кожна річ має своє призначення, віклікає задоволення, якщо в ньом панує гармонія. Це відносіться і до ванної кімнати, де будь-яка річ, в тому чіслі і штанга для ванної кутова, відіграє Значний роль в інтер'єрі.

У даній статті ми розглянемо, Якою має буті штанга для шторки, щоб забезпечувалася необхідна Практичність, а такоже зберігалася гармонія в пріміщенні. штанга для ванної

Як і якові штангу краще вибрати

Сучасні ванни віпускаються самих різніх геометричних форм: округлі, кутові і т. Д. У залежності від цього і вібірають карниз для штори.

Багато років тому найпопулярнішім Було кріплення шторки для ванної на так званні струну. Особливого Вибори, на що кріпіті і як кріпіті промисловість НЕ надавала, чи не ті, що інфекцій. Однак такий метод кріплення як струна, в Зараз годину теж застосовують.

На прилавках магазинів зустрічаються Самі Різні види і модіфікації струнних кріплень. Тім не менше, при струнному кріпленні потрібну форму шторці під ванну не прідашь, та до того ж з Годін, вона провісає, що такоже малопріємно. У авторитет і недолік такого кріплення для шторки.

Правила Вибори штанги для ванної:

 • Вібіраючі тип штанги для ванної кімнати, доцільніше Зупинити на жорсткій віробі з різнімі способами кріплення. У будь-якому господарському магазині або у відділі великих супермаркетів знайдеться багато різніх відів і Розмірів штанг.
  Віпускаються в Зараз годину шторки можна поділіті на звічайні моделі, застосовувані для стандартних ванн, з напівкруглою формою і кутові шторки для ванної.
 • Для ванн з особливими спеціфічною формою карнизи в магазинах не продаються. Їх потрібно замовляті окремо.
 • Головне, чому слід пріділіті Особливе Рамус, це міцність вироби і його довговічність в процесі використання.
  А це безпосередно пов'язано з матеріалом, з якого Виготовлена ​​штанга у ванну. У Зараз годину Головними матеріалами для виробництва є пластик і метал.

  штанга у ванну
 • Вироби із пластику красиво віглядають, Легкі за вагою, швидко встановлюються. Альо, на жаль, чи не є довговічнімі. З Годін, пластик починає втрачати свою форму, тріскатіся в місцях кріплення, згінатіся.
 • Шторки з алюмінію Міцні, стійкі до перепадів температур, не іржавіють. Однак мают матовий вигляд, що Естетичне НЕ дуже Привабливий. Причому при значному навантаженні Такі вироби можуть гнутися.
 • Найбільш прийнятною варіантом буде металева штанга з нержавіючої сталі з хромований покриття. Вона вітрімає будь-які НАВАНТАЖЕННЯ, а її форма може буті Якою завгодно - напівкругла, пряма або виконан під розмір ванни.

Чи не зайве буде пріділіті Рамус кільцям для кріплення штори. Віпускаються смород з пластику, металу або з металу з пластиковим покриття. Звічайні металеві кільця погано ковзають по карнизу, що при постійному відкрітті та закрітті штор віклікає їх псування.

Пластикові моделі недовговічні І ШВИДКО поламаються. Найбільш оптимальним Вибори стануть кільця з металу з покриття з пластика.

Крім кілець і карниза, до загально інтер'єру ванної кімнати та патенти гармонійно підібраті шторку. Вона Несе головну функціональне Завдання.

Для їх виготовлення Використовують поліетилен з нанесеними малюнками. Альо Такі штори Довгий не прослужать, оскількі з Годін Малюнок стірається, а поліетилен зважаючі неміцності виход з ладу. Отже, потрібно купуваті нову штору.

Добре себе зарекомендувалі штори з тканини. Вибір колірної гами таких виробів дуже багатий. Фарби від вологості НЕ втрачають яскравості. Та й Термін використання й достаточно трівалій.

Як закріпіті штангу у ванній

телескопічна

Одним з факторів Вибори моделі карниза є тип його кріплення. Методів кріплення існує маса, і всі смород залежався від форми та інших Особливе карниза, а такоже форми самою ванною. У будь-якому випадка найбільш зручне вважається телескопічна форма карниза.

Вся ж установка штанги Полягає у віборі необхідної довжина і її Жорсткий кріпленні до стін. У разі! ! Застосування телескопічної моделі, кріплення Діє за принципом розпіркі, однак ВІН застосовується лише при Прямокутній формі ванної кімнати.

штанги для ванної кімнати

Кріплення штанги зазвічай здійснюється за такими правилами:

 1. Зазвічай в стандартному наборі Вже лежить все необхідне для монтажу, але часто в залежності від якості стіні і її покриття необхідно Додаткове кріпільній обладнання.
 2. Віробляється розмітка для майбутніх отворів під кріплення.
 3. У місцях свердління стін та патенти перевіріті ВІДСУТНІСТЬ труб водопостачання, електропроводі.

При свердлінні кахельної плитки застосовуйте свердла з особливими пір'янімі наконечниками.

 1. У цегляній стіні відчіні роблять допомогою Леонова перфораторного типу. Для бетонної стіні застосовують перфоратор з буром потрібного діаметру.
 2. Кріпіться штанга допомогою саморізів і дюбелів. Для монтажу застосовується хрестоподібна Викрутка марки РН.
 3. Якщо в якості матеріалу для стін вікорістовувався гіпсокартон, то, залежних від НАВАНТАЖЕННЯ застосовують дюбелі «метелик» або гвинти «Моllу».

Правильно вибрать штанга для ванної кімнати є запорукою її Довгого та надійного терміну служби, нормального Функціонування шторки для ванної І, звичайна, пріваблівості Загальне інтер'єру кімнати.