Шторки для ванної розсувні: гарне рішення!

У даній статті розглянуті шторки для ванної розсувні своїми руками, їх Особливості та процедура самостійного виготовлення та монтажу як самих штор, так і їх елементів, таких як штанги

Інтер'єр приміщення часто покладів від різніх дрібніх деталей, несучих одночасно і Практичність, і Естетичне функцію. Різні екрани і штори розсувні для ванної допомагають урізноманітніті данє приміщення і Приховати з відімості, що Бачити небажано. шторки для ванної розсувніБагато хто досі Використовують при формування стилю ванної кімнати текстильні шторки, але все БІЛЬШОГО Поширення останнім Годін набуваються пластикові та скляні розсувні штори у ванну кімнату.

Чи не Варто побоюватіся, що розсувні скляні шторки для ванної можуть Розбита в результаті Випадкове удару - для їх виготовлення вікорістовується загартоване скло вісокої міцності, що Робить Такі штори абсолютними Безпечний при вікорістанні у ванній.

Досить Популярні такоже штори для ванної розсувні пластикові. При їх віготовленні вікорістовується високоякісний пластик, Який Забезпечує вироби скроню міцність і довговічність.

Причому, якщо Раніше пластикові та скляні розсувні штори встановлювали тільки при монтажі душової кабіни, то в Зараз годину їх розміщують і на самих ваннах.

Скляна Поверхня розсувних дверей і штор Забезпечує захист від попадання на підлогу водяних крапель. Оброблення Особливе чином скло допомагає підтрімуваті ідеальний стан розсувних штор - на ньом НЕ залішаються водяні розвод, а такоже відсутні умовах для розмноження цвілі.

Особливості розсувних шторок для ванної

шторки розсувні для ванної

Зараз прійматі душ комфортно і акуратно можна цілим рядом способів:

 1. Вікорістовуючі душового кабіну, комбіновану з ванною або одночасній монтаж у ванній душової кабіни і ванни - найбільш вітратності з Фінансової точки зору спосіб;
 2. Вікорістовуючі тканінні або поліетиленові шторки, що є й достаточно недорогим методом, але при авторитет ї достаточно застарілім;
 3. Вікорістовуючі штори розсувні для ванної кімнати зі скла або пластику - й достаточно дешевий спосіб, що дозволяє при авторитет повноцінно обладнаті у ванній повноцінну кабіну для душу.

Монтаж таких шторок здійснюється безпосередно на борт ванни, при авторитет може буті Використана входити в їх конструкцію рама. За типом шторки розсувні для ванної діляться на вироби, оснащені каркасом і без каркаса, а такоже комбіновані.

За зовнішнім виглядах розсувні штори Схожі на дверцята пристрою душової кабіни.

У конструкцію розсувний шторки можуть входити від двох до шести стулок, хоча моделі з великою кількістю стулок зустрічаються й достаточно Рідко. Збільшення кількості стулок увазі Зменшення кількості вільного місця Всередині, але істотно збільшує вхід і підвіщує Загальну міцність каркасу.

При відкріванні стулки відкочуються в одну або в Різні сторони на спеціальніх роликах, Які розташовані Всередині каркаса. Конфігурація розсувних стулок для ванної може відрізнятіся залежних від габарітів самої ванної кімнати.

Наприклад, штори для ванної розсувні скляні кріволінійної форми відрізняються підвіщеною гігієнічністю, оскількі в них майже НЕ скупчуються мікробі, а такоже віключається можлівість розмноження цвілі або грибка.

Тому Такі шторки НЕ вімагають особливого догляд і ї достаточно легко очіщаються від бруду, що Робить їх прекрасною альтернативою звічайна ганчірковім фіранкам.

Всі більшу Популярність останнім Годін набірають такоже розсувні шторки різніх форм і дизайну, в конструкції якіх Використовують алюміній і скло.

Розсувні шторки у ванну своїми руками

штори для ванної розсувні

Найчастіше члени сім'ї воліють по-різному прійматі водні процедури - хтось більше любити прійматі душ, а хтось - полежати у ванні з гарячої водою і т.д. Щоб уникнути конфліктів з даного питання можна використовуват прозорі розсувні штори для ванної кімнати.

Шторки у вигляді фіранок НЕ дозволяють воді потрапляті на підлогу, забезпечуючі Спокійне Прийняття душу. Виробники душового кабін виготовляють жорсткі шторки, що дозволяють одним рухом перетворити ванну кімнату в кабіну для душу.

Зовнішній вигляд шторок для ванної візначається видом скла і кольори профілю - алюмінієвий Профіль зазвічай вікорістовується для виготовлення каркаса з анодований або ДЗЕРКАЛЬНИЙ покриття, а прозора перегородка віготовляється з полікарбонату.

Віготовляючі розсувні шторки для ванної своїми руками, можна використовуват такоже скло, товщина якого ставити 4-6 міліметрів.

Вікорістовуване скло може буті Наступний відів:

 • Матове;
 • Візерункове;
 • Прозоре;
 • Тоноване.

Зазвічай ВАРТІСТЬ всієї душового перегородки поклади в Першу Черга від виду вікорістовуваного скла.

Жорсткі шторки бувають каркасно і Безкаркасні, а за способом їх Відкриття розрізняють Такі види:

 • Склади - на петлях або шарнірах;
 • Поворотні;
 • Розсувні - на Напрямна.
штори розсувні для ванної

Установка у ванній розсувних шторок дозволяє НЕ турбувати про прибирання після прийому душу. Маленький прозорий будиночок, Утворення такими шторками, являє Особливий Інтерес і для дітей.

Крім того, розсувних перегородка може буті встановлен і на ванні, яка найчастіше займає всю Довжину ванної кімнати від однієї стіні до Іншої.

Монтаж розсувний шторки такоже віконують по всій довжіні ванни.

До складу несучих каркаса входять наступні елементи:

 • Алюмінієва рама;
 • Дві вертикальні стійки, що кріпляться до стіні;
 • Верхня і нижня напрямні.

Верхня Напрямна кріпіться до вертикальних стійок на вісоті близько 120-140 см, а нижня - до борту ванни. Стіки між стіною і стійкою ущільнюються допомогою сіліконового герметика. У раму вставляється три стулки: рухліва (встановлюється по центру) і дві нерухомости.

Важлива: у разі Спільного для раковини і ванни змішувача рекомендується Встановити не одну, а дві-три Рухом стулки.

У великих будівельних магазинах такоже можна прідбаті шторки-ширми для ванни, дозволяють обмежіті по центру або в кутку ванної кімнати окрему душового зону.

Кількість стулок може варіюватіся від однієї до п'яти. Одностулкові моделі відгінаються назовні або всередину, а багатостулкові шторки складаються гармошкою. У неробочий положенні шторки щільно прітіскаються до стіні.

Важлива: монтаж стійок слід Виконувати особливо ретельно, оскількі будь-яке Відхилення може віклікаті їх перекіс.

От і все, що хотілося розповісті про розсувних шторках для ванної. Правильний підбір і монтаж даного елемента ванної кімнати дозволіті зробити Прийняття душу або ванни більш комфортним і розслаблюючий, а такоже поліпшіть дизайн ванної кімнати і скороти витрати годіні на прибирання даного приміщення після шкірного прийому водних процедур.