Пластикові шторки для ванної: огляд сайті Вся

Сучасний світ пропонує Величезне Кількість винаходів, Які прізначені для Поліпшення і полегшення життя людини, роблячі її більш комфортною. Одним з таких винаходів вважаються пластикові шторки для ванної кімнати. Смород захіщають простір ванної кімнати від брізок, Які утворюються при мітті в душі, і Надаються ванній естетичний вигляд.

Існує великий вибір пластикових штор у ванну кімнату: орні, розсувні, ширми, Різні за геометричних форм і Розташування входу в ній. Найкраще купуваті шторки, зроблені з пластику матового, кольорового або пластику з малюнком, тоді й після Закінчення Довгого годіні шторка буде в хорошому стані і на ній НЕ буде видно розлучення. пластикові шторки для ванноїСеред Вибори аксесуарів для ванної кімнати існують такоже і пластикові шторки-ширми. Такі шторки складаються з панелей в кількості від 1 до 5, закріпленіх на шарнірах.

Одностулкові моделі шторок або трохи відгінаються всередину, або назовні, або складаються і потім прієднуються до стіні. Смород дуже Прості в застосуванні І, в основному, Постійно знаходяться на борту ванни, оскількі НЕ заважають у повсякдення жітті.

Багатостулкові конструкції шторок для ванної - складаються гармошкою. За своїми властівостямі смород подібні замкнутим складання конструкціям і відрізняються лише геометрією закрівається зони.

Такі ширми-гармошки дуже зручні в тихий випадка, коли ванна - нестандартної конфігурації.

Установка каркасної пластікової шторки у ванній

До складу стандартного комплекту каркасної 3-х стулковій розсувний пластікової шторки входять:

 • 2 бічніх настановніх профілю;
 • 3 рухомі стулки;
 • 2 вертикальні каркасні деталі рами;
 • 2 горизонтальні каркасні деталі рами;
 • Саморізи.

Для качана необхідно прієднаті саморізамі до вертікальної бічній каркасної деталі рами дві горизонтальні - верхній і нижній.

Далі по черзі потрібно Вставити двері, почінаючі з меншими, з боку відсутньої бічної каркасної деталі, яка саморізамі прієднується самє після вставки дверей в каркас.

штори для ванної пластикові

Наступний кроком коли ві вмонтовуєте пластикові штори для ванної кімнати, є визначення розміток для їх установки.

Для цього Регулювальним профілю необхідно відзначіті і потім просвердліті 4 відчіні в стіні збоку по краях ванної (2 з одного боку - зверху і знизу, 2 з Іншого таким же чином).

Після цього кріпіться інсталяційній Профіль до рами пластікової штори. Далі місця прімікання штори до ванної та до стін необхідно обов'язково пройти сіліконовім герметиком, після чого готова штора ставити на ванну і саморізамі кріпіться через інсталяційній Профіль.

Якщо в комплекті знаходяться окремо ручки, то прікріплюємо їх до шторці. Потім акуратно надрізаємо захисних плівку по всьому периметру і знімаємо її.

Після установки потрібно обов'язково перевіріті герметічність шторки. Для цього з боку ванни на стіки пластікової шторки з ванною та патенти налітої води. Дефекти в герметічності можна виправити допомогою все того ж сіліконового герметика.

При необхідності можна такоже закрити пластикові шторки ванну з торця. Для цього до Деяк моделей шторок продаються комплектація бічніх елементів.

пластикові штори для ванної кімнати

Корисні поради при установці пластікової штори для ванної

 1. Жорсткий шторку можна прікріпіті не так на шкірні ванну. Тому, при ПОКУПЦІ ванни та патенти чітко вірішіті чи буде вона чим-небудь закривати і чім конкретно.
  Якщо в ПРІОРИТЕТ виявили пластикова шторка, то необхідно звернути Рамус на абсолютно рівну поверхню бортика ванною, так як до Іншої по дизайну ванної, ВРАХОВУЮЧИ Величезне модельний ряд і сучасні дизайнерські новинки, Неможливо буде прієднаті Жорсткий шторку.
 2. При монтажі пластикових штор необхідно Дотримуватись точність. Стіні найчастіше в квартирах нерівні і невелика Відхилення від вертікалі вікліче відчутній перекіс панелей. Тому краще Всього вібрато модель, яка володіє регульованості петлями або спеціальнімі стійкамі.
 3. Якщо встановлюється пластикова шторка, що закриває Повністю периметр ванни, то при монтажі та патенти обов'язково Залишити зазор між стелу і обгородженій для хорошої вентиляції.
 4. Вібіраючі штори для ванної пластикові, необхідно враховуваті розміри ванної кімнати і ОБСЯГИ вільного простору в ній, а не тільки дизайн самої шторки.
  Так як, якщо купити пластикову орні штору, яка відкрівається аналогічно дверям, то Їм буде потрібно додатково вільне місце.

  пластикова шторка для ванної
 5. Якщо ванна володіє формою, в Якій спеціально відведене певне місце для прийняття душу, то Варто дізнатіся у виробника про наявність шторок, розроблення індивідуально для цієї моделі ванній.
 6. Дизайн шторки. Так як сучасний ринок пропонує великий вибір пластикових штор для ванної кімнати, то легко підібраті ту, яка буде ВІДПОВІДАТИ будь-яким дизайнерським смакують.
  Важлива враховуваті тієї момент, що при віборі жорсткої шторки, зробленої з матового або кольорового пластику, можливо, у ванній кімнаті потрібно Додаткове освітлення.
 7. Виробник. Не менше Важлива пунктом при віборі шторки Є І вибір виробника, так як, почасті, від нього покладів довгострокова робота купленої конструкції.
  Тому перед покупкою бажано поцікавітіся у знайомого або почитати в інтернеті інформацію про фірми-виробника і дізнатіся Відгуки про них.
 8. Дизайн ванної кімнати. Природно і те, що куплена Жорсткий шторка винна гармонійно впісуватіся в інтер'єр ванної кімнати, а не порушуваті її.
  Тім більше колірної і дизайнерський асортимент дозволяє це зробити.
 9.  Якість матеріалу. Обов'язково необхідно довідатіся про якість матеріалу, з якого виконан конструкція.
  Якщо вінікають сумніві з цього приводу, то краще отріматі Додатковий інформацію з даного питання з різніх джерел, а потім тільки віробляті покупку. (У разі якщо купуються розсувні шторки, то потрібно простежіті, щоб ролики були міднімі, якщо орні - петлі повінні буті масивною, довговічнімі і стійкімі до нагрузкам.Саміе якісні кріплення для жорсткої шторки - металеві.)
 10. Наявність інструкції. Необхідною є наявність в КОМПЛЕКТАЦІЇ інструкції по збірці пластикою шторки.
  Якщо такий немає, то Перш ніж купуваті таку шторку, продавець повинен вам її надаті або поясніті, де можна прідбаті.
 11. Додаткові комплектуючі. Добре якщо до даної моделі пластікової шторки продаються окремо додаткові комплектуючі.
  Смород можуть знадобітіся для заміні Зламане деталі або для використання всіх можливости, пропонованіх Фірмою (наприклад, закрити ванну пластикові шторки такоже з торців).

  Каркасно шторка для ванної
 12. Простий догляд. При ПОКУПЦІ бажано відразу поцікавітіся про догляд за шторкою. І, відповідно, чим менше вона вимагає догляд - ТІМ краще.
  Такоже необхідно дізнатіся, як доглядаті за механізмом розсувний шторки, так як деякі вімагають годину від годіні змазування.
 13. Термін служби. Важлива такоже знаті Заздалегідь наскількі Довгим є Термін служби обраної конструкції, Щоб не зіткнутіся з тією сітуацією, що, тільки ВСТАНОВИВ її і покорістувавшісь, недовго годину, настане необхідність купити нову шторку.